18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tranzystor w Sopocie

banerr • 2019-04-11, 19:59
Sralala
Kontrowersyjna celebrytka Rafalala została w niedzielę zatrzymana przez policję w Sopocie w związku z rozbojem połączonym z groźbą użycia broni. Wraz z inną osobą miała szarpać i kopać pokrzywdzonego oraz zabrać mu portfel, w którym znajdowało się 300 zł.

Źródło: Trojmiasto.pl

MaciejLubicz

2019-04-11, 23:59
orion123123 napisał/a:

Nie wrzucaj wszystkich do jednego kosza.




Wybacz mi mój brak tolerancji i że nazywam rzeczy po imieniu .PS 8 czerwca w Warszawie marsz równości .

jendró

2019-04-12, 00:18
Brawo. Dziesiona pękła..... Tylko teraz do ZK dla bab czy chłopów? Biedny sędzia :D

intermag

2019-04-12, 06:14
MaciejLubicz napisał/a:

To nie '' Kontrowersyjna celebrytka'' tylko pedał w sukience .



To nie tylko pedał w sukience ale również zwykla męska k***a


ag...........th

2019-04-12, 07:19
To w końcu dostanie udaru po odstawieniu hormonów, czy "źle to wpłynie na jego psychikę". Już jakieś nieścisłości he he

LB...........BZ

2019-04-12, 08:28
Gruszek83, Znam takiego śmiecia który pracuje przy cenzurze na FB. Jeśli jest cokolwiek nie tak według ich widzi mi się to od razu jest ban. Sk***ielowi płacą mu sporo pieniędzy za to. Gość jest dla mnie degeneratem bo czerpie satysfakcję ze swojej pracy. Coś okropnego.

ag...........th

2019-04-12, 08:52
LBZ napisał/a:

Gość jest dla mnie degeneratem bo czerpie satysfakcję ze swojej pracy. Coś okropnego.



Na pewno bardzo się przejmuje twoją opinią. Jeśli ją zamieścisz na fejsiku, zawsze może ją skasować...

poligon6

2019-04-12, 09:04
Rzeczy nalezy nazywać po imieniu. Dlatego wszelkiej masci teczowe zboczuchy pchaja się do szkół by edukowac dzieci. Durne lewusy myslą że chodzi o tolerancje.

Ale bardziej niebezpieczne jest wprowadzanie nowomowy. Tutaj nie mozna sie przed tym usytrzec. Zamiast mówic wprost że to zboczenie, mówi sie o nienormatywnych, mieszczacych sie w skali czy nawet normalnych zachowaniach sexualnych jak w przypadku homosiów.

Oczywiscie wiekszość społeczeństwa nie daje sie ogłupić i zboczenie nazywa zboczeniem, ale pamietajmy że nowomowa jest procesem. Wraz ze znaczeniem słowa zmienia sie odbiór zjawiska. Zboczeniec przebrany za babę, staje sie nagle światłym postepowcem i bojownikiem o wolność, to sie prawie juz dokonało. Kiedys tacy ludzie albo oddawali sie w zaciszu swoim dewiacjom, spotykali sie we własnym gronie, dzis rzadaja afirmacji swojego środowiska i akceptacji ich obrzydliwych zachowań sexualanych w sferze publicznej.


Meliver

2019-04-12, 09:44
MaciejLubicz napisał/a:

To nie '' Kontrowersyjna celebrytka'' tylko pedał w sukience .



Proszę nas nie obrażać!

Z wyrazami szacunku,
Pedał

jimiq

2019-04-12, 10:00
@up
Twój przakaz albo raczej go brak mnie rozpie**olil

AndreaLiliana

2019-04-12, 10:57
Sama jestem, jak to mówicie, j***nym tranzystorem - ale tego wszarza wysłałabym gdzieś nad morze, najlepiej Barentsa. ch*j ma tyle wspólnego z transseksualizmem, co picie w Szczawnicy ze szczaniem w piwnicy. To coś w życiu hormonów nie brało, za to k***i się na prawo i lewo, świeci głupotą przy każdej okazji, żeby tylko się pokazać. A nas wrzuca się razem z nim do jednego worka. A niech mu dojebią i to solidnie.

Maras76

2019-04-12, 11:46
to dziwadło przychodziło do klubu w którym pracowałem. bezczelny,agresywny i wywołujący zadymy dziwoląg. na szczęście z hukiem go stamtąd wyj***li

Kowal.

2019-04-12, 11:48
dziwi mnie ze nikt mu jeszcze nie wpie**olil

cezar910426

2019-04-12, 13:11
no co za kurestvvo. To może ja też pójde oj***ć jakiegoś jubilera a potem powiem że psychicznie nie dam rady w więzieniu? TO gówno trzeba zabić niszczy tylko powietrze.