18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tranzystor dostaje bęcki

GeorgeHarvey1 • 2023-05-25, 22:53

Mediolan

Król

2023-05-26, 07:15
3 na 1 j***ne śmietniki

smc

2023-05-26, 07:29
Mogli zawołać jeszcze dwóch tranzystorów, żeby było po równo.

Mariusz

2023-05-26, 07:48
Przerażające, że się nie brzydzą dotykać tego lpgieta bez rekawiczek

Szary_Jeleń

2023-05-26, 07:52
Mariusz napisał/a:

Przerażające, że się nie brzydzą dotykać tego lpgieta bez rekawiczek



Odkazili wcześniej "sprajem".

Budrys2000

2023-05-26, 08:02
uzytkownik609 napisał/a:

Tranzystor? Nieźle komuś homofobia qjechala na łeb



Nieźle ci sadisticofobia wjechała na łeb



;-)

SkoPio1

2023-05-26, 11:17
Gmajpmi napisał/a:

babka/koles siedzi, nic nie robi,



Tak, przypadkowo trafiłeś. Nie wykonuje poleceń policji.
A wystarczyło wykonywać i nie byłoby problemu.
Ten przestępca Floyd też żyłby, gdyby nie usiłował wprowadzać do obiegu fałszywych pieniędzy, a po potem stawiać się policji.

darek1234

2023-05-26, 13:23
Arashi91 napisał/a:

Darek nie zesraj się. Kontekst jest tu kluczowy. Jak bez powodu to sk***ysyny. Jak wyciągnęli go z damskiego kibla jak podglądał 12 latki to też uważasz, że zachowali się jak sk***ysyny? Sam byś pałował razem z nimi.



MasterRM napisał/a:

Jakby ci wymacał dziecko to byś te pałki mu na głowie połamał, typowy dureń co kontekstu nie zna ale pierd
Jakby ci wymacał dziecko to byś te pałki mu na głowie połamał, typowy dureń co kontekstu nie zna ale pierd



Kontekst jest prosty i dotyczy tranzystora, a kto się zna ten nie pie**oli głupot - który tranzystor podgląda dzieci? Znam kilku i każdy z nich jest przewrażliwiony na punkcie dzieci, a zwłaszcza ich krzywdzenia. Tak więc, jeżeli w tytule jest tranzystor, to znaczy że ch*ja się znacie. Linka nie było, więc odniosłem się do tytułu

Boratfromkusek

2023-05-26, 16:14
Aby żadnemu z Was nie zrobiło się go żal, wklejam poprawny opis ;-)


"Incydent ten miał miejsce w Mediolanie we Włoszech 24 maja. Osoba transpłciowa, która została obezwładniona przez policję, została zgłoszona po tym, jak wystawiał swojego penisa dzieciom w wieku szkolnym i groził zarażeniem ich wirusem HIV. Następnie brutalnie próbował uniknąć aresztowania".

darek1234

2023-05-26, 19:30
Boratfromkusek napisał/a:

Aby żadnemu z Was nie zrobiło się go żal, wklejam poprawny opis
"Incydent ten miał miejsce w Mediolanie we Włoszech 24 maja. Osoba transpłciowa, która została obezwładniona przez policję, została zgłoszona po tym, jak wystawiał swojego penisa dzieciom w wieku szkolnym i groził zarażeniem ich wirusem HIV. Następnie brutalnie próbował uniknąć aresztowania".



I zmiana nastawienia: powinni od razu uciąć mu pałę

Mr.Martin

2023-05-26, 23:56
uzytkownik609 napisał/a:

Tranzystor? Nieźle komuś homofobia qjechala na łeb



To nie p*zdo redit czy inny twitter.

okotdi

2023-05-27, 01:11
darek1234 napisał/a:

Kontekst jest prosty i dotyczy tranzystora, a kto się zna ten nie pie**oli głupot - który tranzystor podgląda dzieci? Znam kilku i każdy z nich jest przewrażliwiony na punkcie dzieci, a zwłaszcza ich krzywdzenia. Tak więc, jeżeli w tytule jest tranzystor, to znaczy że ch*ja się znacie. Linka nie było, więc odniosłem się do tytułu



Wspolczuje znajomych.

Piolho1987

2023-05-28, 10:52
Arashi91 napisał/a:

Darek nie zesraj się. Kontekst jest tu kluczowy. Jak bez powodu to sk***ysyny. Jak wyciągnęli go z damskiego kibla jak podglądał 12 latki to też uważasz, że zachowali się jak sk***ysyny? Sam byś pałował razem z nimi.



no raczej że sk***ysyny, nawet w takim kontekście.
policja ma narzędzia do pacyfikacji i zatrzymania, zobowiązani są do odpowiedniego doboru środków do sytuacji.
ja tu widzę bezbronną osobę siedzącą na chodniku i trzech agresorów z pałami i gazem...
i nawet gdyby w kiblu walił konia przed małymi dziewczynkami, to nie daje prawa policjantowi wymierzania sprawiedliwości, bo on jest tylko od tego, aby taką osobę złapać, przygotować dokumentację i wysłać przed sąd, gdzie mu się karę wymierzy.
będąc policjantem nie wolno kierować się prawem "moralnym", tylko prawem obowiązującym w kraju, a nikogo nie można tak napie**alać, bez względu na powody.

darek1234

2023-05-28, 15:41
okotdi napisał/a:

Wspolczuje znajomych.



Współczujesz bo? Wiesz ilu znasz odmieńców, z iloma się witasz na co dzień? Zdziwiłbyś się

URAGE

2023-05-28, 23:52
mwaski napisał/a:

Też nie znasz kontekstu a pie**olisz



No bo przecież za niewinność pałują na ulicach jak w 56.