18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Transseksualny mężczyzna urodził syna

SkaczacaMałpka • 2017-07-18, 09:25


34-letni Trystan Reese urodził się jako kobieta, ale ponieważ nie czuł się dobrze w swojej skórze już jako dziecko zapragnął zmienić płeć. By stać się mężczyzną, poddał się terapii hormonalnej, jednak nie zrezygnował z żeńskich narządów płciowych, które miały kiedyś pozwolić urodzić mu dziecko. Następnie zaszedł w ciążę i urodził dziecko.

Więcej informacji pod tym linkiem.

Radysh

2017-07-18, 09:26
To nie jest mężczyzna!

~Velture

2017-07-18, 09:38
To jest ta sama p*zda która (tak, kobieta!) poszła do sądu aby jej dziecko miało wpisane w akcie urodzenia, że jest innej płci niżeli chłopak i dziewczyna (chyba fachowo to się nazywało płeć nieokreślona) i wygrała?

W ogóle to bawi mnie to niesamowicie jak pseudo dziennikarze formułują nazwy swoich pseudo artykułów "Transseksualny mężczyzna urodził syna. Gratulacje płyną z całego świata!"
Nie k***a.
Powinno być: Chora psychicznie kobieta urodziła syna. Banda pojebów gratuluje jej choroby psychicznej.

Transseksualizm to j***ne zaburzenie psychiczne i nie mam zamiaru udawać, że baba to facet a facet to baba aby nie urazić wrażliwych uczuć psychicznie chorego człowieka.
Nikt mnie nie zmusi abym ja udawał, że to jest normalne i, że baba z brodą to facet a facet z cyckami to baba.
Bo tego właśnie ci chorzy psychicznie wymagają od normalnych abyśmy udawali, że są kimś kim nie są.

100 lat temu takich brano na lobotomię i robiono z nich warzywa na równi z pedofilami, gwałcicielami i mordercami.

jedrzej152

2017-07-18, 09:39
W sumie internet to jest takie największe źródło zfałszowanej historii, ktoś kiedyś będzie szukał w necie, kiedy mężczyzna pierwszy raz urodził dziecko i trafi na ten artykuł.

/edit 09.40 @Velture :piwo: :kawa: :brawo2:

janlew

2017-07-18, 09:42
Baba z brodą, to baba z brodą. Że broda jest od hormonów, nie ma większego znaczenia.

KlinikaAborcyjna

2017-07-18, 10:38
Skoro urodził to jego i jego męża. :kawa: I niech mi ktoś teraz powie że homoseksualiści się nie rozmnażają.

loleklbn

2017-07-18, 11:04
Do pieca z nim jego "zoną/mezem" i z dzieckiem za czasu zanim dorosnie i stanie sie jakimś prychopatycznym mordercą albo aż sam nie zrozumie i do pieca nie skoczy

ro...........24

2017-07-18, 11:14
9 komentarzy i ani jednego piwa.
Sadistic chyba wyraził co myśli

~Velture

2017-07-18, 11:40
@up
Nie, nie wyraziłem tego co myślę.
Jakbym wyraził co myślę to najpierw dostałbym W5 za obrażanie a później skasowano by mój post a na końcu jakaś p*zda by mnie zgłosiła na strony typu otwarta rzeczpospolita czy inny ośrodek monitorowania normalności czy tam ksenofobii.

nowynick

2017-07-18, 11:48
Ona się mogła nie czuć kobietą, ale kobietą jak widać pozostała. Natury nie oszukasz...

lisciasty

2017-07-18, 13:03
Parę stuleci wstecz mieli narzędzie do rozwiązywania wszelkich problemów - święta inkwizycja. Nie mówię, że była swietna i "święta" ale jakoś radzili sobie z czarownicami itd itp

JohnMadafaka

2017-07-18, 18:25
Wszystko ch*j, ale czy takie dziecko ma prawo być zdrowe jeśli matka jest po ogromnej dawce męskich hormonów, a ojciec p*zda, ale hormony dalej ma, albo jest również po zj***nej terapii hormonalnej?