18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Transseksualny mężczyzna urodził syna

SkaczacaMałpka • 2017-07-18, 09:25


34-letni Trystan Reese urodził się jako kobieta, ale ponieważ nie czuł się dobrze w swojej skórze już jako dziecko zapragnął zmienić płeć. By stać się mężczyzną, poddał się terapii hormonalnej, jednak nie zrezygnował z żeńskich narządów płciowych, które miały kiedyś pozwolić urodzić mu dziecko. Następnie zaszedł w ciążę i urodził dziecko.

Więcej informacji pod tym linkiem.

kosmerf

2017-07-18, 21:53
k***a jak za dziecka oglądałem JUNIORA ze Schwarzenegerem to myślałem, że niezły pojeb wpadł na taki pomysł, ale nie spodziewałem się, że ludzie będą czerpać z tego wzroce :D

socjalmmv

2017-07-18, 22:31
szkoda dzieciaka

pnaj

2017-07-18, 22:50
To jakaś c**a a nie facet :) w dosłownym słowa znaczeniu.

do...........ka

2017-07-19, 09:41
k***a, mamy tu kobietę, która chce być odbierana, jako facet, więc zamiast dorobić sobie brakującego penisa, rodzi dziecko gejowi... Prawdziwa męska bezkompromisowość. :amused:
Ciekawe na jaki pomysł wpadnie podczas kolejnej miesiączki.

Jej cyrk, jej ciało, jej małpy. Jestem w stanie zrozumieć, że ciężko jej we własnej skórze.
Jednak nie można nie zauważyć, że właśnie skazała swoje dziecko na dużo gorszy los. Dziecina nawet nie będzie wiedzieć, jakiej płci jest matka (?), więc jak ma czuć się dobrze, będąc kimś, kim jest.
Rozlepi sobie mózg, a postępowi ludzie będą wpajać biednemu dzieciątku, że powinno być dumne z rodziców. Witamy na świecie!

sezamkowyRozpierdol

2017-07-19, 18:08
Nie rozumiem tego całego medialnego forsowania świrów, z jednej strony całkiem skrajny, ultra-konserwatywny, prawacki islam, a z drugiej kompletne przeciwieństwo, skrajny lewacki gender.

kevlarx

2017-07-20, 10:14
to wszystko przez to, że ludzie odwrócili się od Boga.

siwybis

2017-07-20, 10:33
@up

Jak można się odwrócić od czegoś co nie istnieje?

Dupala58

2017-07-20, 12:43
Apophis trzymam za ciebie kciuki

Catar

2017-07-20, 16:21
kolejny szmelc z tego huba ... idzcie z tym na pudelka

makabrax

2017-07-20, 17:54
polaczków jak zawsze najbardziej boli dupa o to kto z kim i jak :D

RmX

2017-07-20, 18:00
Ojciec jest gejem ale posuwa w cipę ciekawe czy tylko do rozrodu.

Xaahaar

2017-07-20, 18:44
@up bardziej boli promowanie na siłę takich zachowań i przyklaskiwanie jakie to dobre i tak powinien każdy robić...

deck123

2017-07-20, 18:45
Dobry remix. Kobieta która przerobiła się na faceta, ale zostawiła sobie kobiece narządy, poznał/a/o krypto geja który ten zapłodnij ją/jego/to :ok***a:

AN...........or

2017-07-20, 18:51
Velture napisał/a:

To jest ta sama p*zda która (tak, kobieta!) poszła do sądu aby jej dziecko miało wpisane w akcie urodzenia, że jest innej płci niżeli chłopak i dziewczyna (chyba fachowo to się nazywało płeć nieokreślona) i wygrała?

W ogóle to bawi mnie to niesamowicie jak pseudo dziennikarze formułują nazwy swoich pseudo artykułów "Transseksualny mężczyzna urodził syna. Gratulacje płyną z całego świata!"
Nie k***a.
Powinno być: Chora psychicznie kobieta urodziła syna. Banda pojebów gratuluje jej choroby psychicznej.

Transseksualizm to j***ne zaburzenie psychiczne i nie mam zamiaru udawać, że baba to facet a facet to baba aby nie urazić wrażliwych uczuć psychicznie chorego człowieka.
Nikt mnie nie zmusi abym ja udawał, że to jest normalne i, że baba z brodą to facet a facet z cyckami to baba.
Bo tego właśnie ci chorzy psychicznie wymagają od normalnych abyśmy udawali, że są kimś kim nie są.

100 lat temu takich brano na lobotomię i robiono z nich warzywa na równi z pedofilami, gwałcicielami i mordercami.



co ty pie**olisz, shemalki są fajne kto obcował ten wie

Loaloa

2017-07-20, 21:36
Ach jaki cudowny ból dup katolskich polackich kołtunów. Piszcie więcej, uwielbiam czytać wasze żałosne skamlenia na niezgodność świata z waszymi wąziutkimi umysłami.