topic

tramwaj marki BMW

nowynick • 2018-11-02, 08:49
albo motorniczy ma prywatnie 1,6 na gaz

PanZorro

2018-11-02, 08:55
Kolezka na pasach mial duzo szczescia.

longlong7

2018-11-02, 09:14
Chack Norris driftuje tramwajem

Velturek

2018-11-02, 10:46
Jak on tak robi to piwka dajecie ale jak kultowe e36 1.6l lpg mpower tak odjebie na mokrym albo przepiekny golf2 a jak kolega pozyczy to 3 na parkingu pod tesco lata bokiem na recznym to już beeeee....
:trollencjusz:

mygyry

2018-11-02, 11:27
Byłby kozak, gdyby wylądował na torach i pojechał z powrotem

Salieri16000

2018-11-02, 11:59
PanZorro napisał/a:

Kolezka na pasach mial duzo szczescia.



Koleżka na pasach nawet się nie ściął co się stało...

longlong7 napisał/a:

Chack Norris driftuje tramwajem



No chyba nie myślałeś, że tramwaj driftuje Chuckiem...

mygyry napisał/a:

Byłby kozak, gdyby wylądował na torach i pojechał z powrotem



...byłby gość gdyby pojechał dalej.

banerr

2018-11-02, 12:39
Normalna nawrotka na ręcznym.

D3Ton

2018-11-02, 14:17
Zapomniał czegoś z zajezdni :D :D

chudy005

2018-11-02, 15:54
Ale kółeczko co się potoczyło, na pewno znajdzie zastosowanie na siłce, jako dodatkowy obciążnik podczas wyciskania........xD

solltys

2018-11-02, 17:20
@Salieri16000 Raczej na imprezach się nie śmieją z Twoich anegdotek? A nie czekaj ... Imprezy ...

Hrabia Drapula

2018-11-02, 18:40
zapomniał coś zabrać to co się miał pierdzielić, rękaw i nawrotka

edek.bajzel

2018-11-02, 21:07
solltys napisał/a:

@Salieri16000 Raczej na imprezach się nie śmieją z Twoich anegdotek? A nie czekaj ... Imprezy ...


czepiasz się, nastolatki, rówieśniczki, szczą w majty
bo są pod wpływem elokwentnego gościa

mazga50

2018-11-02, 21:22
Nawrotka na pętli.