18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tramwaj driftuje w Szczecinie

error3 • 2021-03-17, 16:48
Jakby człowiek wiedział, że komunikacja miejsca zapewnia tyle atrakcji to sam by jeździł tramwajem zamiast samochodem :-D


Halman

2021-03-17, 16:51
Jestem ekspertem od wszystkiego; zawinił kolejny tramwaj który (nie wiem juz dokładnie jak to działa) ale przełożył za wcześnie zwrotnice i wyszło jak wyszło... mieszkało się w koncu w mieście... :krejzi:

ciepson

2021-03-17, 16:58
@up
Dąbrowa Tarnowska się nie liczy.

maddog77

2021-03-17, 17:28
Nie wiem z której to godziny ale mi się upiekło wracam tą linią z roboty...faktycznie nie licząc ch*jków w samochodach którzy notorycznie wcinają się od lewej strony to aż dziw że do tego doszło chyba że zwrotnica przeskoczyła przed drugim wagonem.Większych problemów spodziewałbym się kilkadziesiąt metrów dalej po skręcie w lewo odkąd pamiętam(czyli od komuny)torowisko notorycznie się zapada(podejrzewam że jest tam jakiś nieopisany na planach kanał albo poniemieckie przejście podziemne łączące Wały Chrobrego z Urzędem Miasta)i jazda przypomina eskapadę na wielbłądzie.

czarny83

2021-03-17, 17:29
Zwrotnica przestawiła się miedzy pierwszym , a drugim wózkiem wagonu. Jeden wózek pojechał prosto, drugi skręcił.

htp

2021-03-17, 18:09
czarny83 napisał/a:

Zwrotnica przestawiła się miedzy pierwszym , a drugim wózkiem wagonu. Jeden wózek pojechał prosto, drugi skręcił.



Ale przestawił ją tramwaj za nim.

McQurwa

2021-03-17, 18:12
Wszystkiemu jest winien PiS

za...........zh

2021-03-17, 18:19
McQurwa napisał/a:

Wszystkiemu jest winien PiS



Weź idź się lecz na nogi bo na głowę to już o wiele za późno.

RobsoN

2021-03-17, 20:19
zaszh napisał/a:

Weź idź się lecz na nogi bo na głowę to już o wiele za późno.



I czego płaczesz, pewnie twoim zdaniem to wina Tuska

:mrgreen:

zwierzak30

2021-03-17, 20:25
RobsoN napisał/a:

I czego płaczesz, pewnie twoim zdaniem to wina Tuska



Przepraszam. Co do tuska to masz jakieś wątpliwości? :) :) :)
A rudy z małej,bo go k***a nie lubię.

ZajętyPelikan

2021-03-17, 21:49
McQurwa napisał/a:

o co Ci k***a chodzi, przecież cały pie**olony czas powtarzają to na okrągło w TV, bo zapomnieli o tym:



Coś czuje, że Pis w cale krótszej listy by nie miał. Natomiast przewinienia pisu bardziej w obywateli uderzają...


KaprysLosu

2021-03-17, 23:24
error3 napisał/a:

Jakby człowiek wiedział, że komunikacja miejsca zapewnia tyle atrakcji to sam by jeździł tramwajem zamiast samochodem



wypadki to może na zasadzie takiej dobrej piątki w totka, żeby np stracić rękę czy coś innego. No ale mimo wszystko polecam, tak z raz w miesiącu raczej zdarzała się jakaś nietypowa sytuacja (zazwyczaj w pozytywnym sensie), przynajmniej tak miałem, jak do przejechania miałem cały Poznań do roboty, bo teraz bliżej mam, to okazji niezawile.