18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tragiczny Wypadek w Kamieniu Pomorskim

hakkuu15 • 2014-01-01, 15:57
Tragiczny wypadek w Kamieniu Pomorskim 7 osób zgineło, kierowca miał 2 promile


kapelan_szturmowy

2014-01-01, 18:25
atha napisał/a:

Mam 13-sto letnie BMW, jestem młody, mieszkam na Wsi i często chodzę w dresie

===>
atha napisał/a:

ktoś ma jakiś problem

:mrgreen: Każdy dres z BMW pyta czy masz problem? :mrgreen:

wojan81 napisał/a:

Sk***iel był już notowany za jazdę po pijaku. Wystarczyłoby gdyby wtedy stracił prawko dożywotnio.

tak, napewno kogoś kto jeździ po pijaku i wie że po jednej kontroli leży, zatrzyma to że nie będzie miał prawka. Co mu za różnica czy bez prawka czy kompletnie naj***ny? Przecie umie jeździć...

jakubek500

2014-01-01, 18:32
Gdybym był jednym ze strażaków którzy udzielali pomocy kierowcy to najzwyczajniej w świecie UDUSIŁBYM GNOJA!

cenius

2014-01-01, 18:32
Cytat:

W Polsce BMW to tak jak kiedyś w PRL-u czarna wołga, ludzie bali się, przeklinali psioczyli na te auta a tak na prawdę spuszczali się jak ktoś pozwolił im chociaż do takiego wsiąść




ty chyba sobie żąrtujesz


Może u ciebie na wsi auto za 5-6k zł jest warte spustu ale nie wszędzie tak jest.

protos

2014-01-01, 18:34
w tym BMW to podłogi pewnie połowę nie było ze starości i się po prostu rozpadło na jezdni.

nobukazu

2014-01-01, 18:42
Oczywiście BMW, oczywiście czerwone (opcjonalnie czarne) oczywiście E36, oczywiście 3 drzwiowe: podsumowywując: typowy polski cham, niezależnie czy z miasta czy ze wsi, kupują te tanie, szybkie kupy złomu, piją, jeżdżą po chamskich baletach. I niech nikt mi nie mówi, że popadam w stereotypy.

wojan81

2014-01-01, 18:53
fiattt napisał/a:

tak, napewno kogoś kto jeździ po pijaku i wie że po jednej kontroli leży, zatrzyma to że nie będzie miał prawka. Co mu za różnica czy bez prawka czy kompletnie naj***ny? Przecie umie jeździć...



Jak napiszę, że można wydawać zezwolenia na zakup samochodów tak aby sprzedaż pojazdu osobie bez takiego dokumentu była nielegalna, to odpowiesz, że wtedy gość ukradnie auto, bo co takiemu zależy czy po pijaku czy kradzionym. Na wszelki wypadek najlepiej nie zrobić nic.

46michu46

2014-01-01, 19:01
hakkuu15 -czemu usunąłeś filmik?

atha

2014-01-01, 19:03
@nobukazu Oczywiście, że popadasz w stereotypy. Mam BMW może nie takie jak w twoim opisie ale jednak BMW. Nigdy nie jechałem nim nietrzeźwy, nigdy nie spowodowałem kolizji, stłuczki czy wypadku, nie mam punktów karnych na koncie a moje auto jest bardziej zadbane niż twoja gęba i mniej wyjeżdżone niż twój odbyt.

MudPie

2014-01-01, 19:08
46michu46 napisał/a:

hakkuu15 -czemu usunąłeś filmik?


Przecież to nie był jego filmik, tylko jakiegoś portalu z tamtejszej miejscowości. Portal wywalił a nie autor.
Ja obejrzałem, zacząłem czytać komentarze potem rozmawiałem przez tel. pomyślałem zapiszę na dysk bo pewnie skasują gdy chciałem to zrobić było już za późno...

Kotwak

2014-01-01, 19:26
Mateusz Sokoliński z Kamienia Pomorskiego znam szmatę ze szkoły...

presti15

2014-01-01, 19:27
Jest ktoś w stanie ponownie udostępnić ten film?

MudPie

2014-01-01, 19:40
Edit. Udało mi się jeszcze znaleźć na necie ten film i go mam. Ale bez dźwięku i ze zepsutą płynnością.

Arturroant

2014-01-01, 19:43
H88tman napisał/a:

Każda k***a, która postanowiła wsiąść za kierownicę po "kilku głębszych", w razie spowodowania wypadku(i nie ważne, czy z ofiarami śmiertelnymi czy bez) powinna być k***a wieszana publicznie. Ot tak, żeby pokazać czym to grozi.



To byś wszystkich naszych polityków wywieszał, co by miało sens.

popek11111

2014-01-01, 19:43
wypadek przypadek, jakby sam jechał i jebnął w drzewine to by nawet nikt nie wiedział, a że akurat trafił w ludzi....l wypadek, czy przypadek? może zamach?

Kartezjusz

2014-01-01, 19:48
gdzie ten film? dawać go tu!