18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tragedia w Ignasinie

dogip • 2022-06-17, 18:14
ZJECHAŁ DO ROWU I DOPROWADZIŁ DO ROZRZUCENIA OK. 200 TRANSPORTERÓW PIWA

Jak do tego doszło, nie wiem - tak tłumaczył się kierujący ciężarówką, który rozbił ok. 200 transporterów piwa. Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 9:00 na K17 w miejscowości Ignasin. (pow. krasnostawski). Kierujący 32-latek był trzeźwy nie odniósł obrażeń ciała.



Krasnostawscy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś przed godziną 9:00 na K17 w miejscowości Ignasin. (pow. krasnostawski). Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący ciężarówką z towarem w postaci ok. 200 transporterów piwa zjechał do rowu i doprowadził do rozrzucenia towaru.

32-latek był trzeźwy i nie odniósł obrażeń ciała. W rozmowie z policjantami stwierdził, ze nie wie jak do tego doszło. Został ukarany mandatem w wysokości tysiąc złotych. Jak się okazało ciągnik siodłowy marki Renault nie ma ważnych badań technicznych. Rozrzucony towar wraz z ciężarówką znajdował się poza jezdnią dlatego nie było utrudnień w ruchu.

Źródło:
Rzecznik Prasowy
KWP w Lublinie
policja.pl

banerr

2022-06-18, 07:33
Teren skażony szczynami.

Nyrewesa

2022-06-18, 09:49
Angel głupi komentarz do błahej sprawy. W tym jesteś wyśmienity. Niestety prowadzenie jako admin tematu Ukrainy cię przerosło.

Rutik

2022-06-18, 11:38
Paręnaście lat temu jechałem samochodem na wakacje do Chorwacji z moją już eks, jej bratem i jego laską. Jechaliśmy wzdłuż linii brzegowej, gdy ktoś wpadł na pomysł aby się zatrzymać na poboczu i napstrykać kilka zdjęć "bo ładnie". Parę sekund później staliśmy na poboczu czekając na na pomoc drogową, bo zjeżdżając z drogi uj***lismy przednie zawieszenie na odkrytej studzience. Po chwili pojawił się miejscowy i zaproponował nam żeby zaczekac u niego. Zaprowadził nas na tył chaty i tam w swoich namiotach mieliśmy spędzić noc do czasu naprawy. Tej samej nocy na tym samym zakręcie wyj***ła się ciężarówka z piwem. Zanim zjawiła się policja, koleś który nas ugościł zdążył już naznosić parędziesiąt skrzynek browarów i tak zamiast jednej nocy zostaliśmy u niego parę dni naj***ni od rana do wieczora. Best holiday ever.

Olashenco

2022-06-18, 11:38
Nie żebym chciał doj***ć kierowcy, bo na pewno sumienie mu nie da spać, ale w jak bardzo popie**olonym kraju żyjemy, że za rozj***nie ładunku ciężarówki na odcinku stu metrów jest 1000zł a za przykładowo wyjechanie za linię osobówką - 1500.
Albo jak ostatnio tu było z rowerzystą który potrącił dziecko któremu nic się nie stało i ma dostać 30 pie**olonych tysięcy grzywny. Sk***iały zj***ny wypaczony antyludzki kraj wypełniony łakomymi sk***ysynami.

wojtas09999

2022-06-18, 12:37
A to tyskie to nic się nie stało

adderwlkp

2022-06-18, 13:27
Kto na krate mówi 'transporter piwa'?

Zbysław

2022-06-18, 16:40
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Tyskie?? Skunksowy Lech?
To ma być tragedia??



A jakie piwo pijesz?

Jakbym dostał tira żubrów to by mnie już nie znaleźli
do dziupli i chlańsko

rubbishartur

2022-06-18, 20:09
dance4life napisał/a:

Juz na onecie maja lepsze zdjecie i nawet jakies video...



Tożto jest za mocne nawet na harda....

pajman

2022-06-18, 20:21
Zaraz się zlecą wszyscy alkoholicy i będą pisać jaka tragedia bo piwo się wylało, normalnie straszne.. tfu

kawior2007

2022-06-18, 20:55
Nie miał badań to ubezpieczenie nie zadziała

aaaaaaaaaaaaaa

2022-06-18, 22:08
Zbysław napisał/a:

A jakie piwo pijesz?



Nie spotka sie to z uznaniem społeczności... :mrgreen:

Od pieciu miesiecy bezalkoholowe... :-P

doberman100

2022-06-19, 00:16
dance4life napisał/a:

Juz na onecie maja lepsze zdjecie i nawet jakies video...


A co to za droga o nazwie K17 jesteś dzbanem gimbo