18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tragedia bezdomnego w opuszczonej świniarni

t3mp • 2019-09-27, 11:35

Kobieta go zdradzała z 25-lat młodszym. Jak twierdzi szwagier, robiła to przez 13 lat ich 15-letniego małżeństwa. Dla tego się rozpił. A co ty byś zrobił?

Wiewór

2019-09-27, 11:41
Zwykły odrażający przegryw życiowy jakich wielu. Chorobliwie uczulony na robotę. Leży w barłogu we własnym gównie, popija tani zajzajer, szuka usprawiedliwienia i litości "bo baba go zdradzała".
Jakby ludzie się tak staczali przez jakieś porażki życiowe to KAŻDY w tym kraju by tak kończył a jakoś nie kończy.
j***ć go i inne pasożyty. Alkoholicy i narkomani to są podludzie.

Kurakk

2019-09-27, 13:42
mozna chlac, cpac, robic bardziej niebezpieczne rzeczy i zyc godnie, wygodnie, i przyjemnie. a takie scierwa ja kto z filmiku to jebac, pie**olone gowno do utylizacji i tyle a nie nagrywac to i jeszcze pokazywac komukolwiek

ja...........ka

2019-09-27, 23:43
ch*j mnie to interesuje, alkoholik z wyboru :)

somet

2019-09-28, 12:17
O sk***esyn ale ma wielką chałupę...powinien przygarnąć rzeszę mu podobnych brakorobów, dobre miejsce dla nich.

PiesKracy

2019-10-02, 03:54
wlałbym jej w p*zde tabasco

TB303

2019-10-02, 16:56
Tragiczne jedynie jest to, że ludzie potrafią być na tyle słabi i głupi, że z durnych powodów potrafią popaść w alkoholizm, który zniszczy im życie.

Rozjebie

2019-10-06, 14:30
Kurakk napisał/a:

mozna chlac, cpac, robic bardziej niebezpieczne rzeczy i zyc godnie, wygodnie, i przyjemnie. a takie scierwa ja kto z filmiku to jebac, pie**olone gowno do utylizacji i tyle a nie nagrywac to i jeszcze pokazywac komukolwiek



Dokładnie. Od niepamiętnych czasów (jakieś 12 lat) wciągam koks, MDMA, jaram zioło. Robię to tylko weekendowo, ponieważ w tygodniu przeszkadzałoby mi to w treningach na siłowni i w zarabianiu hajsu. Przeżyłem o wiele więcej niż zdradę głupiej baby, a mimo to z roku na rok pnę się po szczeblach kariery, zarabiam coraz więcej i wożę się coraz nowszymi autami. j***ć leniwe menelstwo

orello

2019-10-09, 20:53
zwykły down

ziutek11113

2019-10-29, 02:30
Coordinator napisał/a:

Dokładnie. Od niepamiętnych czasów (jakieś 12 lat) wciągam koks, MDMA, jaram zioło. Robię to tylko weekendowo, ponieważ w tygodniu przeszkadzałoby mi to w treningach na siłowni i w zarabianiu hajsu. Przeżyłem o wiele więcej niż zdradę głupiej baby, a mimo to z roku na rok pnę się po szczeblach kariery, zarabiam coraz więcej i wożę się coraz nowszymi autami. j***ć leniwe menelstwo


j***ć cię degeneracie też :D