18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trafione

~Angel • 2020-09-22, 08:44
Miejsce akcji Moskwa.


Axikor

2020-09-22, 09:28
Ja pie**ole, facet jakoś potrafił rozpoznać potencjalne zagrożenie na kilka sekund przed wypadkiem a dwie baby ameby oczywiście zareagowały dopiero jak auto już robiło z nich naleśniki.

darayavahus

2020-09-22, 09:52
Ten pojazd był zasilany energią nienawiści do kobiet, dlatego Babiszony postanowiły mi się przeciwstawić. Bo po co unikać rozpędzonego auta jadącego wprost na nie.

Garnki_za_zeta

2020-09-22, 10:54
Axikor napisał/a:

Ja pie**ole, facet jakoś potrafił rozpoznać potencjalne zagrożenie na kilka sekund przed wypadkiem a dwie baby ameby oczywiście zareagowały dopiero jak auto już robiło z nich naleśniki.



Popatrz debilu na faceta. Spogląda na auto już dłuższy czas, w momencie pie**olnięcia stoi praktycznie w bezpiecznym miejscu, wystarczy zrobić krok. Bohater nawet nie krzyknie ostrzegawczo, aby baby się odsunęły, które swoją droga widzą auto zdecydowanie za późno. Ale co się dziwić, idą chodnikiem. Już widzę k***a, jak sam bez przerwy gapisz się na wszystko wokół, zwłaszcza w sytuacji, gdzie nie spodziewasz się najgorszego. I przestańcie już pie**olić z tym brakiem refleksu. W takim momencie i tym położeniu nikt, gwarantuję, nikt by nie uskoczył. Nie ma co powoływać się na tego gościa, on akurat miał super korzystne położenie.

maly-boy

2020-09-22, 11:39
Idealny przykład, który obrazuje fakt, że to kobieta jest z żebra faceta a nie odwrotnie.

Axikor

2020-09-22, 11:43
Garnki_za_zeta, o, znalazłem kolejną amebę, pewnie lgbt rtv agd

Garnki_za_zeta

2020-09-22, 11:52
Axikor napisał/a:

, o, znalazłem kolejną amebę, pewnie lgbt rtv agd



Fajne wnioski z dupy, palancie.

karwalek

2020-09-22, 11:54
Garnki_za_zeta napisał/a:

Popatrz debilu na faceta. Spogląda na auto już dłuższy czas, w momencie pie**olnięcia stoi praktycznie w bezpiecznym miejscu, wystarczy zrobić krok. Bohater nawet nie krzyknie ostrzegawczo, aby baby się odsunęły, które swoją droga widzą auto zdecydowanie za późno. Ale co się dziwić, idą chodnikiem. Już widzę k***a, jak sam bez przerwy gapisz się na wszystko wokół, zwłaszcza w sytuacji, gdzie nie spodziewasz się najgorszego. I przestańcie już pie**olić z tym brakiem refleksu. W takim momencie i tym położeniu nikt, gwarantuję, nikt by nie uskoczył. Nie ma co powoływać się na tego gościa, on akurat miał super korzystne położenie.




A co z Ciebie za lewacka ameba. Chciały mieć prawo do głosowania oraz zrównania z prawami ludzi to wywalczyły, Jak te ameby nie patrzą na lewo i prawo to potem takie kwiatki wychodzą. Wywalczyły sobie prawo do decydowania o własnym losie - i jak widać na tym filmie zdecydowały nie ruszyć dupy. Jak wrócimy do patriarchalizmu to wtedy będziemy im mówić jak mają się zachować.
I tak k***a jak od kiedy siedzę na sadistic to patrzę na lewo i prawo w każdym momencie. Nawet jak sram nie chce aby mi jakiś boa do dupy wszedł. Sadistic uczy i bawi....

Budrys2000

2020-09-22, 12:17
Kobiety są ładne, atrakcyjne, seksowne, zabawne, pożyteczne, pomocne, pracowite, pomysłowe, emocjonalne, impulsywne, kochające, opiekuńcze...

Kobiety nie są inteligentne, przewidujące, rozsądne, logicznie myślące, zrównoważone, skoncentrowane, uważne....

;-)

Soros

2020-09-22, 12:59
karwalek napisał/a:

A co z Ciebie za lewacka ameba. Chciały mieć prawo do głosowania oraz zrównania z prawami ludzi to wywalczyły, Jak te ameby nie patrzą na lewo i prawo to potem takie kwiatki wychodzą. Wywalczyły sobie prawo do decydowania o własnym losie - i jak widać na tym filmie zdecydowały nie ruszyć dupy. Jak wrócimy do patriarchalizmu to wtedy będziemy im mówić jak mają się zachować.
I tak k***a jak od kiedy siedzę na sadistic to patrzę na lewo i prawo w każdym momencie. Nawet jak sram nie chce aby mi jakiś boa do dupy wszedł. Sadistic uczy i bawi....



Lol mam tak samo XD

bercisko

2020-09-22, 13:35
Garnki_za_zeta napisał/a:

Popatrz debilu na faceta. Spogląda na auto już dłuższy czas, w momencie pie**olnięcia stoi praktycznie w bezpiecznym miejscu, wystarczy zrobić krok. Bohater nawet nie krzyknie ostrzegawczo, aby baby się odsunęły, które swoją droga widzą auto zdecydowanie za późno. Ale co się dziwić, idą chodnikiem. Już widzę k***a, jak sam bez przerwy gapisz się na wszystko wokół, zwłaszcza w sytuacji, gdzie nie spodziewasz się najgorszego. I przestańcie już pie**olić z tym brakiem refleksu. W takim momencie i tym położeniu nikt, gwarantuję, nikt by nie uskoczył. Nie ma co powoływać się na tego gościa, on akurat miał super korzystne położenie.



Jak dla mnie wygląda to jak by facet wręcz nagrywał wszystko telefonem.

z0...........ee

2020-09-22, 14:03
faktycznie bieda w tej rasyji, widać po autach...

fiate

2020-09-22, 14:03
Garnki_za_zeta napisał/a:

Popatrz debilu na faceta. Spogląda na auto już dłuższy czas, w momencie pie**olnięcia stoi praktycznie w bezpiecznym miejscu, wystarczy zrobić krok. Bohater nawet nie krzyknie ostrzegawczo, aby baby się odsunęły, które swoją droga widzą auto zdecydowanie za późno. Ale co się dziwić, idą chodnikiem. Już widzę k***a, jak sam bez przerwy gapisz się na wszystko wokół, zwłaszcza w sytuacji, gdzie nie spodziewasz się najgorszego. I przestańcie już pie**olić z tym brakiem refleksu. W takim momencie i tym położeniu nikt, gwarantuję, nikt by nie uskoczył. Nie ma co powoływać się na tego gościa, on akurat miał super korzystne położenie.



Szybciej podtkne się o coś na chodniku niż nie zauważe że jedzie na mnie samochód. Facet idąc chodnikiem zawsze obserwuje co się wokół niego dzieje, bynajmniej statystycznie. Chyba że jesteś ciota w rurkach z nosem w telefonie

Hollow_Man

2020-09-22, 14:49
w 6 sekundzie widać dokładnie jak facet po usłyszeniu zapewne pisków hamowania co robi, od razu analizuje w którą stronę ma sp***ylać, a baby przeanalizowały samochód który jedzie na nie w momencie jak znalazły się na ścianie. zero reakcji ,miały dokładnie 2 sekundy

ellsworth

2020-09-22, 20:33
karwalek napisał/a:

A co z Ciebie za lewacka ameba. Chciały mieć prawo do głosowania oraz zrównania z prawami ludzi to wywalczyły, Jak te ameby nie patrzą na lewo i prawo to potem takie kwiatki wychodzą. Wywalczyły sobie prawo do decydowania o własnym losie - i jak widać na tym filmie zdecydowały nie ruszyć dupy. Jak wrócimy do patriarchalizmu to wtedy będziemy im mówić jak mają się zachować.
I tak k***a jak od kiedy siedzę na sadistic to patrzę na lewo i prawo w każdym momencie. Nawet jak sram nie chce aby mi jakiś boa do dupy wszedł. Sadistic uczy i bawi....



SKończ się już kompromitować. Dałeś w pełni akceptowalny przez wszystkich dowód swojego sp***olenia umysłowego.