18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Trafiła kosa na kamień

~Velture • 2019-10-03, 23:51
W sumie nie wiem komu kibicować :roll:

Warchlak1920

2019-10-04, 00:03
No to motop*zdeczka ma pojechane. Co to w ogóle za kraj, USA?

r061071

2019-10-04, 03:18
Biker sie zawziął na chłopa a tu p*zda........................................ :mrgreen: wyszła z auta

Aikawa

2019-10-04, 03:39
Bez kasku już by taki odważny nie był

tomek2302

2019-10-04, 04:09
Sadistic zchodzi na psy. Do końca miałem nadzieję, że turbaniarz się wysadzi

Gambi

2019-10-04, 05:48
Powinna mu była skopać jaja. Tam nie ma kasku. O ile jaja ma.

Takafura

2019-10-04, 09:32
I jak zwykle w takich akcja nie wiemy kto i co odpierdzielił wcześniej. Choć obydwoje są jebnięci to startowanie na motorze do pojedynku z autem mówi samo za siebie.

Szczypek91

2019-10-04, 09:33
Dobrze zrobiła. Miała prawo typa nie zauważyć a ten od razu zaczął się rzucać jak dzika świnia. Szkoda że mu nogi nie zakleszczyła między motorem a kołem.

DoubleBorger

2019-10-04, 10:03
Gdyby mu wj***ła się pod koła, zmusiła do hamowania to może bym zrozumiał, ale to tak jakby komuś rozj***ć auto bo zaparkował i nie ma miejaca żeby auto zostawić. Te k***y na dwóch kółkach nauczyły się jeździć po linni między autami i myślą, że tak powinno się robić. Szkoda byłoby mi auta, żeby coś komuś udowadniać, ale jestem za babką tutaj.

Takiemu ku*asiarzowi można napie**alać pałą po kasku, w końcu itak go ochroni, a można się wyżyć :mrgreen:

Antek01

2019-10-04, 10:19
Szczypek91 napisał/a:

Dobrze zrobiła. Miała prawo typa nie zauważyć a ten od razu zaczął się rzucać jak dzika świnia. Szkoda że mu nogi nie zakleszczyła między motorem a kołem.



Miała prawo nie zauważyć? To na ch*j jej lusterka? Pewnie jak większości p*zdowatych kierowców. Do ozdoby.
Pomimo że na moto nie jeżdżę to mi to wygląda jakby duma tępej c**y nie pozwoliła jej na to by typ na motocyklu ją w korku wyprzedził, więc postanowiła mu zajechać drogę.

Lapenio

2019-10-04, 10:23
Widać że nikt z was nie jeździ i wk***ia was to że inni jadą szybciej. Babeczka mu zajechała drogę żeby gościu nie mogl tylko przejechać nie ma kierunków. Jak gościu się wk***ił to rozj***ł jej lusterko a w zamian babka miała takiego farta że rozjebaka mu motor. A mogła gościa zabic. Tępe babsko które nie powinno na drogę wjezdzac. A Ci co są za babka że dobrze zrobiła jak się kiedyś rozjebiecie to róbcie zdjęcia żeby było widać jak rosną warzywa

szczypekpn

2019-10-04, 10:37
tomek2302 napisał/a:

Sadistic zchodzi na psy. Do końca miałem nadzieję, że turbaniarz się wysadzi



że co robi?!? :D

polakwrocek

2019-10-04, 11:16
Ja bym kibicował spontanicznemu samozapłonowi.

Aldous

2019-10-04, 11:46
Wk***iła mnie ta motop*zda, kobieta nie leci do niego z łapami a ten ją przewraca i napina się jakby miał jej zaraz naj***ć sk***ysyn pie**olony, jak ja nienawidzę ludzi którzy się znęcają nad innymi kiedy czują się silniejsi, od razu dostaję takiej żyły na karku że chyba bym zakatował gnoja. To mogła być czyjaś matka, ktoś z was chciałby żeby jego mama znalazła się w takiej sytuacji? O cokolwiek poszło to nie jest powód do odpie**alania czegoś takiego, jeżeli uważasz inaczej to wypie**alaj na leczenie bo widocznie brak ci opanowania żeby poruszać się po drodze. Zauważyłem że ch*jki lubią urywać lusterka bo mogą szybko sp***olić a to tylko pokazuje z jakiego formatu żałosnymi, tchórzliwymi podludźmi mamy do czynienia. Tutaj też, pewnie gdyby z samochodu wyszedł jakiś kafar to motop*zdeczka grzecznie by go przeprosiła i zaproponowała że zrobi loda z połykiem a jak widzi słabszą od siebie babę to napina się i ją zastrasza. Szkoda że nikt tam nie ukrócił mordy gnojowi.

Emt1

2019-10-04, 11:46
Jak można kibicować babie, ten sam miot co janusze w tirach, porażka