18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trafiła kosa na kamień

~Velture • 2019-10-03, 23:51
W sumie nie wiem komu kibicować :roll:

htp

2019-10-04, 12:26
Emt1 napisał/a:

Jak można kibicować babie, ten sam miot co janusze w tirach, porażka



Lubisz młodych chłopaków na motocyklach?

URAGE

2019-10-04, 12:57
Aldous napisał/a:

Wk***iła mnie ta motop*zda, kobieta nie leci do niego z łapami a ten ją przewraca i napina się jakby miał jej zaraz naj***ć sk***ysyn pie**olony, jak ja nienawidzę ludzi którzy się znęcają nad innymi kiedy czują się silniejsi, od razu dostaję takiej żyły na karku że chyba bym zakatował gnoja. To mogła być czyjaś matka, ktoś z was chciałby żeby jego mama znalazła się w takiej sytuacji? O cokolwiek poszło to nie jest powód do odpie**alania czegoś takiego, jeżeli uważasz inaczej to wypie**alaj na leczenie bo widocznie brak ci opanowania żeby poruszać się po drodze. Zauważyłem że ch*jki lubią urywać lusterka bo mogą szybko sp***olić a to tylko pokazuje z jakiego formatu żałosnymi, tchórzliwymi podludźmi mamy do czynienia. Tutaj też, pewnie gdyby z samochodu wyszedł jakiś kafar to motop*zdeczka grzecznie by go przeprosiła i zaproponowała że zrobi loda z połykiem a jak widzi słabszą od siebie babę to napina się i ją zastrasza. Szkoda że nikt tam nie ukrócił mordy gnojowi.



Ty nie masz oczu czy mózgu? Ta twoja "czyjaś matka" 10 sekund wcześniej dosłownie wbiła swoje auto w motor gościa tak mocno na sąsiednim samochodzie, że jej auto lewym kołem prawie już wisi nad jezdnią, debilu. To nie było prztyknięcie, jakby był 10cm bardziej wysunięty do przodu to miałby zmiażdżone obie nogi i ch*j wie czy by to przeżył. Co prawda, zachował się jak debil rozjebując jej lusterko w reakcji na jej debilne zachowanie z zastawieniem drogi, ale to nie tłumaczy w żaden sposób próby targnięcia się na jego życie. Ja pie**ole, to nie są zabawki z kartonu. Trzeba było spisać jego numer i zgłosić rozjebke na komisariacie. Skończ więc pie**olić, bo jakby Ciebie ktoś chciał właśnie umyślnie potrącić to, albo byś mu wyj***ł, albo wrócił opie**alać staremu gałę na uspokojenie.

Lapenio

2019-10-04, 13:20
Aldous napisał/a:

Wk***iła mnie ta motop*zda, kobieta nie leci do niego z łapami a ten ją przewraca i napina się jakby miał jej zaraz naj***ć sk***ysyn pie**olony, jak ja nienawidzę ludzi którzy się znęcają nad innymi kiedy czują się silniejsi, od razu dostaję takiej żyły na karku że chyba bym zakatował gnoja. To mogła być czyjaś matka, ktoś z was chciałby żeby jego mama znalazła się w takiej sytuacji? O cokolwiek poszło to nie jest powód do odpie**alania czegoś takiego, jeżeli uważasz inaczej to wypie**alaj na leczenie bo widocznie brak ci opanowania żeby poruszać się po drodze. Zauważyłem że ch*jki lubią urywać lusterka bo mogą szybko sp***olić a to tylko pokazuje z jakiego formatu żałosnymi, tchórzliwymi podludźmi mamy do czynienia. Tutaj też, pewnie gdyby z samochodu wyszedł jakiś kafar to motop*zdeczka grzecznie by go przeprosiła i zaproponowała że zrobi loda z połykiem a jak widzi słabszą od siebie babę to napina się i ją zastrasza. Szkoda że nikt tam nie ukrócił mordy gnojowi.



Jesteś pajacem. Jeżeli uważasz że wjechanie w kogoś w sposób nie kontrolowany jest ok. Chłop mógł stracić noge lub mogła go zabić. A pierwsze zajechała mu drogę. Z takim chamstwem na drodze trzeba walczyć i gość bardzo dobrze zrobił. Wali mnie to że mogła to być kogoś matka tamten gościu mógł być też kogoś ojcem i skończyć na wózku nie przez własną głupotę ale przez niedij***nie laski. Jeżeli nie przeszkadza ci motocykl to czemu go nie puścić? Pewnie jesteś też szeryfem który blokuje lewy pas.

~Velture

2019-10-04, 13:46
Lapenio napisał/a:

Jesteś pajacem. Jeżeli uważasz że wjechanie w kogoś w sposób nie kontrolowany jest ok. Chłop mógł stracić noge lub mogła go zabić. A pierwsze zajechała mu drogę. Z takim chamstwem na drodze trzeba walczyć i gość bardzo dobrze zrobił. Wali mnie to że mogła to być kogoś matka tamten gościu mógł być też kogoś ojcem i skończyć na wózku nie przez własną głupotę ale przez niedij***nie laski. Jeżeli nie przeszkadza ci motocykl to czemu go nie puścić? Pewnie jesteś też szeryfem który blokuje lewy pas.



Tylko to on pierwszy zaatakował... :roll:

URAGE

2019-10-04, 14:08
Velture napisał/a:

Tylko to on pierwszy zaatakował...



Nie zaatakował, tylko rozwalił lusterko w akcie agresji. Należy mu się za to mandat i pokrycie kosztów naprawy, bo to zachowanie debilne. W żaden jednak sposób nie usprawiedliwia to babki, która to już mogła go swoim atakiem zabić lub spowodować stały uszczerbek na zdrowiu. Typ dopiero po tym ją popchnął - zaatakował jak to ująłeś, co już było działaniem w afekcie i z czego lekko się wybroni. Mimo wszystko nie zmiażdżył jej głowy o drzwi, tylko poszturchał i pokrzyczał. Co za to powie baba? "Urwał mi lusterko, więc chciałam się odegrać... miażdżąc mu motor... razem z nim." Przy okazji rozj***ła też drugi samochód więc, o czym my tu do cholery dyskutujemy? Trafiła kosa na kamień, tudzież debil na psycholkę.

nano50

2019-10-04, 14:31
Czy wam k***a jednemu z drugim wpadło do głowy, że może chciała zmienić pas? Stoisz w korku od 20 minut i nie masz we łbie, że jakiś motorek między samochodami zapie**ala jak poj***ny. Jej wina, bo nie spojrzała. Ale jakieś napie**alanie po szybie? Urywanie lusterka z pełnej pary? Wydaje mi się, że w momencie pie**olnięcia w lusterko się kobietka przestraszyła i nogę z hamulca puściła. Motop*zda do odj***nia. Takie gówno nie powinno jeździć po drodze. Tak samo jak kierowcy, którzy w przypływie złości hamują na metr przed zderzakiem. Jak ja k***a nienawidzę takiego ścierwa.

~Velture

2019-10-04, 15:01
URAGE napisał/a:

Nie zaatakował, tylko rozwalił lusterko w akcie agresji. Należy mu się za to mandat i pokrycie kosztów naprawy, bo to zachowanie debilne. W żaden jednak sposób nie usprawiedliwia to babki, która to już mogła go swoim atakiem zabić lub spowodować stały uszczerbek na zdrowiu. Typ dopiero po tym ją popchnął - zaatakował jak to ująłeś, co już było działaniem w afekcie i z czego lekko się wybroni. Mimo wszystko nie zmiażdżył jej głowy o drzwi, tylko poszturchał i pokrzyczał. Co za to powie baba? "Urwał mi lusterko, więc chciałam się odegrać... miażdżąc mu motor... razem z nim." Przy okazji rozj***ła też drugi samochód więc, o czym my tu do cholery dyskutujemy? Trafiła kosa na kamień, tudzież debil na psycholkę.



pie**olnij się.
Babka pas chciała zmienić w korku i mogła zwyczajnie nie zauważyć a nawet jak miała ochotę to nie przepuścić go.
Motop*zda się zaczęła rzucać, zaatakowała babkę (ch*j wie czy taki wariat po lusterku nie przypie**oli w nią czy coś) a baba zwyczajnie mogła spanikować bo na kursach na prawo jazdy nie uczą co zrobić w takiej sytuacji.

Japiszon

2019-10-04, 15:41
tępa wredna p*zda .Mogła go porządnie uszkodzić.
Taki pies ogrodnika, sama nie jadę to i ty nie przejedziesz

Adrian92

2019-10-04, 17:32
Wszystko zaczyna się od prowokacji. Jeden odpuści, drugi zareaguje agresją. Kwestia charakteru. Pytanie po ch*j mu zajeżdżała drogę? Co jej to przeszkadza, że sobie śmiga między samochodami? k***a nie ogarniam ludzi, tylko by komuś życie uprzykrzyć. j***ne zawistne k***y

bamboocha

2019-10-04, 17:58
Z tego co wiem w stanach nie można sobie lecieć moto między autami. Powinien stać w korku jak reszta. Co do samego zdarzenia mam podobne zdanie jak Velture...

waka91ajmw

2019-10-04, 18:24
Kumulacja drogowego zła :-D

orwell14

2019-10-04, 18:29
j***ć motop*zdy, ale jeszcze bardziej j***ć tępe baby w suvach.

DoubleBorger

2019-10-04, 18:37
Antek01 napisał/a:

Miała prawo nie zauważyć? To na ch*j jej lusterka? Pewnie jak większości p*zdowatych kierowców. Do ozdoby.
Pomimo że na moto nie jeżdżę to mi to wygląda jakby duma tępej c**y nie pozwoliła jej na to by typ na motocyklu ją w korku wyprzedził, więc postanowiła mu zajechać drogę.



Wiesz w niektórych krajach wystarczy kierunek włączyć poczekać, ktoś wpuści, w innych miastach jak się nie wciśniesz to nie wjedziesz

Antek01 napisał/a:

Miała prawo nie zauważyć? To na ch*j jej lusterka? Pewnie jak większości p*zdowatych kierowców. Do ozdoby.
Pomimo że na moto nie jeżdżę to mi to wygląda jakby duma tępej c**y nie pozwoliła jej na to by typ na motocyklu ją w korku wyprzedził, więc postanowiła mu zajechać drogę.



Wiesz w niektórych krajach wystarczy kierunek włączyć poczekać, ktoś wpuści, w innych miastach jak się nie wciśniesz to nie wjedziesz

Lapenio napisał/a:

Widać że nikt z was nie jeździ i wk***ia was to że inni jadą szybciej. Babeczka mu zajechała drogę żeby gościu nie mogl tylko przejechać nie ma kierunków. Jak gościu się wk***ił to rozj***ł jej lusterko a w zamian babka miała takiego farta że rozjebaka mu motor. A mogła gościa zabic. Tępe babsko które nie powinno na drogę wjezdzac. A Ci co są za babka że dobrze zrobiła jak się kiedyś rozjebiecie to róbcie zdjęcia żeby było widać jak rosną warzywa



Czym ty jeździsz, że po stronie motoch*jka jesteś? Dla ciebie jazda między samochodami w korku to norma czy przywilej wynikający z tego, że ktoś zrobi Ci miejsce, czyli z jego dobrej woli? To nie jest pojazd uprzywilejowany, żeby się przeciskać, bo mu się śpieszy. Dwu czy cztero kołowy, w korku powinni stać jeden za drugim, a jak ma możliwość to niech sobie przejedzie. Jak nie ma to do kogo pretensje? Jak szlaban na torach zamkną to też się wpie**alasz, bo zdążyłbyś przejechać a zamknęli za szybko?

Antek01 napisał/a:

Miała prawo nie zauważyć? To na ch*j jej lusterka? Pewnie jak większości p*zdowatych kierowców. Do ozdoby.
Pomimo że na moto nie jeżdżę to mi to wygląda jakby duma tępej c**y nie pozwoliła jej na to by typ na motocyklu ją w korku wyprzedził, więc postanowiła mu zajechać drogę.



Wiesz w niektórych krajach wystarczy kierunek włączyć poczekać, ktoś wpuści, w innych miastach jak się nie wciśniesz to nie wjedziesz

Lapenio napisał/a:

Widać że nikt z was nie jeździ i wk***ia was to że inni jadą szybciej. Babeczka mu zajechała drogę żeby gościu nie mogl tylko przejechać nie ma kierunków. Jak gościu się wk***ił to rozj***ł jej lusterko a w zamian babka miała takiego farta że rozjebaka mu motor. A mogła gościa zabic. Tępe babsko które nie powinno na drogę wjezdzac. A Ci co są za babka że dobrze zrobiła jak się kiedyś rozjebiecie to róbcie zdjęcia żeby było widać jak rosną warzywa



Czym ty jeździsz, że po stronie motoch*jka jesteś? Dla ciebie jazda między samochodami w korku to norma czy przywilej wynikający z tego, że ktoś zrobi Ci miejsce, czyli z jego dobrej woli? To nie jest pojazd uprzywilejowany, żeby się przeciskać, bo mu się śpieszy. Dwu czy cztero kołowy, w korku powinni stać jeden za drugim, a jak ma możliwość to niech sobie przejedzie. Jak nie ma to do kogo pretensje? Jak szlaban na torach zamkną to też się wpie**alasz, bo zdążyłbyś przejechać a zamknęli za szybko?

zdun

2019-10-04, 19:08
orwell14 napisał/a:

j***ć motop*zdy, ale jeszcze bardziej j***ć tępe baby w suvach.



A ja jebie ciebie i ta tempa p*zde co jej żal że ktoś w korkach nie stoi

loda_szmato

2019-10-04, 20:08
~Velture napisał/a:

pie**olnij się.
Babka pas chciała zmienić w korku i mogła zwyczajnie nie zauważyć a nawet jak miała ochotę to nie przepuścić go.
Motop*zda się zaczęła rzucać, zaatakowała babkę (ch*j wie czy taki wariat po lusterku nie przypie**oli w nią czy coś) a baba zwyczajnie mogła spanikować bo na kursach na prawo jazdy nie uczą co zrobić w takiej sytuacji.



Velture, pie**olisz strasznie. Babka NIE MOGŁA k***a ZWYCZAJNIE nie zauważyć, a tym bardziej jak MIAŁA OCHOTĘ go nie przepuścić (szeryfować).
Jeśli to nie troll komentarz, to jesteś k***a głupią ludzką sp***oliną. Jak ci babka pie**olnie całą rodzinę na pasach, też powiesz, że MOGŁA ZWYCZAJNIE NIE ZAUWAŻYĆ?
Brak k***a słów na twój tok rozumowania. Obyś szybko zdechł w męczarniach.
(Nie no, żartuję ...z męczarniami ;) )
Na kursach prawka uczą, po to masz kursy, a nie sam egzamin. Tak btw, coś mi się wydaje, że nawet prawka nie masz, a wypowiadasz się na tematy drogowe.
Ale dobra, merytoryczniej:

Widzisz, większość ludzi, tak jak i Ty, ma problem ze zrozumieniem motocyklisty czy innych uczestników ruchu.
GWARANTUJĘ, że gdybyście pojeździli trochę na motocyklu i zobaczyli co ludzie wyprawiają samochodami to zmienilibyście zdanie.
I nie chodzi mi o przepisy, a o myślenie i O ŻYCIE!
O życie człowieka, który nie jest schowany za toną blachy. O człowieka, który musi myśleć za wszystkich innych uczestników ruchu! Który chce tylko bezpiecznie przejechać z punktu A do B. Który ma rodzinę, przyjaciół, znajomych.
Przy wypadku jedni będą mieli małą ryskę na karoserii samochodu, a inni będą chowali bliską osobę...
Więc zrozumcie czasami Wk*** motocyklistów, jak ktoś im drogę zajedzie. (Za urywanie lusterek itp powinno im się łapy urywać, ale ich wk*** rozumiem).

W dzisiejszym prawnym świecie, ludzie przestali rozumieć czym jest życzliwość, czym jest empatia, myślenie o innych.
Szkoda, że to właśnie ci najgłupsi potrzebują prawa i zasad do funkcjonowania. Co z tym idzie często zapominają o byciu człowiekiem, a stają się samozwańczymi szeryfami i rycerzykami strzegącymi narzuconych na siebie zasad.
Pamiętajcie, to prawo jest dla ludzi, a nie ludzie dla prawa.

Więc nie pie**ol, że babka MOGŁA, bo k***a NIE MOGŁA! Od jej j***nej spostrzegawczości i decyzji na drodze zależy życie innych osób! Wbijcie sobie to w puste łby.

Możemy sobie żartować, że motop*zda, pedalarz czy inna baba, ale CZŁOWIEK to CZŁOWIEK!