18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Trafił szeryf na...

~Angel • 2018-04-16, 15:43
spoiler




gdyby sp***oliło z yt


~Velture

2018-04-16, 17:10
k***a to było takie piękne :mom_please:

Essent

2018-04-16, 17:27
Szkoda, że tak krótko.Chciałbym posłuchać jak ch*j się tłumaczy :homer:

mygyry

2018-04-16, 18:41
Nic tak nie cieszy jak nieszczęście szeryfa

MisYogi92

2018-04-16, 18:59
Tak później cieszą mordy, a chwilę wcześniej chodzący tampon kłapie jadaczką: "i bardzo dobrze" TFU

garota

2018-04-16, 19:18
Kierowcy zawodowi to największe k***y na drogach. ch*j wam w dupę nygusy.

wojtasbbi

2018-04-16, 19:30
A potem lament, bo rodzina duża, bo już komplet punktów itp j***na k***a z ciężarówki. No i k***a prawidłowo.

saikomiki

2018-04-16, 19:44
Czy ktoś mi może wytłumaczyć o co tym szeryfom chodzi?
No bo ja serio nie rozumiem, po ch*j to blokować. Jest pierdyliard powodów dla których tego nie robić.

Nie potrafię takie toku rozumowania przyjąć by to jakikolwiek sens miało... co tacy ludzie myślą, że robią?

Mors_Nigra

2018-04-16, 20:04
@saikomiki słyszał kiedy o psu Baskervillów chociażby?

krzyks_08.0

2018-04-16, 20:53
mnie zastanawia po kiego ch*ja cała kolejka ustawiła się na prawym pasie

mrokussw

2018-04-16, 21:17
to nie kierowcy zawodowi sa k***ami tylko polskie buractwo i brak douczenia w pewnych kwestiach takich jak np jazda na zamek, 2 pasy sa wlasnie po to zeby nie robic k***a kolejek na 20km tylko selektywnie jeden po drugim ma wjezdzac , nie dziwie sie ze czasami ktos zablokuje drugi pas bo wk***ia cie to ze musisz czekac 30min na dojazd do krzyzowki a z boku ktos sie wpie**ala i leci bez kolejki , ale mimo wszystko gdyby te dwa pasy byly uzywane i polakow stac by bylo na kulture to takich problemow by nie bylo w UK ten system funkcjonuje swietnie i nikt po kierowcach tu nie jezdzi jak w polsce , dlatego tu zostaje

Sonal

2018-04-16, 21:33
saikomiki napisał/a:

Czy ktoś mi może wytłumaczyć o co tym szeryfom chodzi?
No bo ja serio nie rozumiem, po ch*j to blokować. Jest pierdyliard powodów dla których tego nie robić.

Nie potrafię takie toku rozumowania przyjąć by to jakikolwiek sens miało... co tacy ludzie myślą, że robią?



Chodzi im o zwięszkeszenie płynności i przepustowości zwężenia.
Jada na tzw. zamek skraca długośc korku - ale zmniejsza przepustowość zwężenia poprzez ciągłe manewry "wpuszczania:.

Ale na tym filmiku szery raczej zrobił to z czystej polskiej zawiści.

Ti...........ch

2018-04-16, 21:34
saikomiki napisał/a:


Nie potrafię takie toku rozumowania przyjąć by to jakikolwiek sens miało... co tacy ludzie myślą, że robią?



Jak ja stoje to inni też mają stać! ch*j, że jest jeszcze 4 kilometry do zwężenia! Mają stać razem ze mną i ch*j.

~Velture

2018-04-16, 22:50
Sonal napisał/a:



Chodzi im o zwięszkeszenie płynności i przepustowości zwężenia.
Jada na tzw. zamek skraca długośc korku - ale zmniejsza przepustowość zwężenia poprzez ciągłe manewry "wpuszczania:.


Wyrzuć prawo jazdy do śmieci albo zjedz snickersa.

zairland

2018-04-16, 23:26
Velture napisał/a:


Wyrzuć prawo jazdy do śmieci albo zjedz snickersa.


Ale kolo ma rację, w Polsce wpuszczając kogoś większość hamuje. Kuj wi po co? zamiast toczyć się na 1 biegu nasi rodacy siedzą sobie na zderzakach, i w większości przypadków przy wpuszczaniu nie odbywa się ono płynnie tylko na zasadzie STÓJ_JEDŹ_STÓJ. I tak przez całą długość zwężki. Nie wiem może jestem z zadupia, ale chyba tak jeździ się w całej naszej Rzeczypospolitej.