18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tradycyjne metody wychowawcze

phrontch • 2019-05-21, 09:29
Matka wyraziła dezaprobatę wobec syna jarającego zioło






poligon6

2019-05-21, 09:32
Też bym wpie**al spuscił, ci jaracze trawy wyrastaja zazwyczaj na jakies wiosenne p*zdy. W tym przypadku widac to po koszulce.

~Velture

2019-05-21, 09:43
Ćpun pie**olony! Do utylizacji śmiecia. Narkoman j***ny.

*idzie po piwo*

:krejzi:

Ho...........er

2019-05-21, 10:19
Butem prosto w cipę :D

Rejti

2019-05-21, 11:00
Zabójczy klapek w akcji.
To ja nie wiem co by zostało z mordy typowi, gdyby użyła 100% mocy :lol:

Konopia to używka jak alkohol i papierosy. Żałośni są ludzie co robią z tego subkulturę

~Velture

2019-05-21, 11:12
Katie napisał/a:


Konopia to używka jak alkohol i papierosy. Żałośni są ludzie co robią z tego subkulturę


Ilu palaczy papierosów bez nałogu alkoholowego ani narkotykowego widziałeś aby kradło żeby kupić sobie fajki?

Rejti

2019-05-21, 11:27
Velture napisał/a:

Ilu palaczy papierosów bez nałogu alkoholowego ani narkotykowego widziałeś aby kradło żeby kupić sobie fajki?



Dwa dni temu dwóch rusków postanowiło zalać ryje w barze w którym kelneruję, ale skończyły im się fajki
Żebyś widział ich ryje jak pokazałem im dwa cygarki :krejzi:

Raz miałem okazję oglądać jak seba na bezczelu ukradł piwo w sklepie i wybiegł.
Wygląda na to, że w naszym kraju normą jest to że patologia kradnie alkohol i papierosy kiedy tylko może, więc nie wiem do czego zmierzasz...

~Velture

2019-05-21, 11:35
@up
Pytalem o kradzież żeby kupić fajki a nie o piwo ze sklepu bo piwem potwierdziles tylko to o czym naposalem.

Rejti

2019-05-21, 11:39
Velture napisał/a:

@up
Pytalem o kradzież żeby kupić fajki a nie o piwo ze sklepu bo piwem potwierdziles tylko to o czym naposalem.



A co to za różnica czy kradniesz pieniądze na to żeby zakupić używkę czy kradniesz używkę bezpośrednio?
W Polsce raczej ciężko ukraść konopię czy inne nielegalne substancje, wiesz?

poligon6

2019-05-21, 11:50
~Velture napisał/a:

Ilu palaczy papierosów bez nałogu alkoholowego ani narkotykowego widziałeś aby kradło żeby kupić sobie fajki?



Na broodstoku laski dawały dupy za grama.

krasnal_hałabała

2019-05-21, 12:59
~Velture napisał/a:

Ilu palaczy papierosów bez nałogu alkoholowego ani narkotykowego widziałeś aby kradło żeby kupić sobie fajki?



Ale po co palacz papierosów miałby kupować sobie fajki? przecież on pali papierosy a nie fajkę, fajkę palą profesorowie na uniwersytecie.

kulawiec

2019-05-21, 13:20
Marihuana to nic. Najgorsze są ćpuny które ćpają papierosy, wódkę i cukier. Ci piersi śmierdzą, i zdychając na raka płuc plują gdzie popadnie, ci drudzy drą mordy i napieprzają wszystkich w koło, albo leżą obsrani pod murkiem, a ci ostatni, są tłuści jak wieprze i śmierdzą na kilometr.

TB303

2019-05-21, 13:23
poligon6 napisał/a:

Na broodstoku laski dawały dupy za grama.


Tak zostałeś poczęty?

poligon6

2019-05-21, 13:24
kulawiec napisał/a:

Marihuana to nic. Najgorsze są ćpuny które ćpają papierosy, wódkę i cukier. Ci piersi śmierdzą, i zdychając na raka płuc plują gdzie popadnie, ci drudzy drą mordy i napieprzają wszystkich w koło, albo leżą obsrani pod murkiem, a ci ostatni, są tłuści jak wieprze i śmierdzą na kilometr.



A cukier to sie panie wszczykuje czy pali?