18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Towarzyski sparing zamienia się w przypadkowe zabójstwo

~Sunday • 2021-07-19, 20:21

Julio César Palmero wącha kwiatki od spodu, a jego pogrążona w żałobie rodzina ma teraz do czynienia z faktem, że jego przyjaciel z dzieciństwa został oskarżony o morderstwo drugiego stopnia.

butcher11

2021-07-19, 23:33
Kaszakisza napisał/a:

k***a mają pola, plaże, dżunglę a i tak debile się nawalają na asfalcie...



No i co z tego że na asfalcie?

impah

2021-07-19, 23:41
Stłuczenie pnia mózgu jest zazwyczaj kwalifikowane jako uraz ciężki lub krytyczny, ponieważ w tym wypadku śmiertelność sięga ponad 50%. Charakterystycznym objawem stłuczenia pnia mózgu jest długotrwała utrata przytomności (6-24 godzin). Czasami bywa połączone z uszkodzeniem międzymózgowia i śródmózgowia oraz utratą przytomności, trwającą dłużej niż 24 godziny.

Husarz12

2021-07-19, 23:44
Liton napisał/a:

Ło k***a. Doktory na sadistic zjechały. Ty wiesz geniuszu, gdzie jest pień mózgu?



Mam wrażenie że Ty nie wiesz, a pójdę nawet dalej i powiem, że nie masz pojęcia w jakich sytuacjach dochodzi do jego stłuczenia ;-)

nebelwerfer

2021-07-20, 09:18
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Trochę Jordana mi szkoda, uczciwa walka, nawet rękawice założyli... Zawsze to jakieś zasady. Ja tu morderstwa nie widzę.



Ty nie :) ale państwo aka hodowcy ludzi nie lubią jak im się trzoda sama wybija :P

wilkoala

2021-07-20, 13:35
satariel napisał/a:

Ja wiem, ja wiem! W twojej dupie. Dziękuję, kurtyna.





Liton napisał/a:

Twój - zdecydowanie.



1:0 dla satariela.

Contucky

2021-07-20, 14:26
Kaszakisza napisał/a:

k***a mają pola, plaże, dżunglę a i tak debile się nawalają na asfalcie...



Jak byś kiedyś liznął tematu to byś wiedział że nie ma sensu boksować na trawie bo utrudnia poruszanie się. Jeśli murzyny biedaki nie chcieli wynajmować salki/ringu a chcieli mieć zetelny trening to nie mieli dużo opcji. Mogli by się napie**alać na trawie,ale raczej nie był by to boks

asdfiksowy

2021-07-20, 16:40
iam_not_a_robot napisał/a:

To jest przej***ne, jak byłem jeszcze w liceum to też ojciec kupił dwie pary rękawic i spotykaliśmy sie z ziomkami w piątkę poboksować , aż raz właśnie zdarzyła się podobna sytuacja że jednego aż wyprostowało z rękami wyciągniętymido przodu i potelepało. I tak się skończyły nasze "treningi" XD
Wszyscy z brązowymi gaciami tego dnia rozeszliśmy sie do domów.



A wystarczy się sparować na trawie. Od małego bombelka wiedziałem żeby z nikim się nie bić na betonie, bo właśnie takie flashbacki miałem za każdym razem.

W takich sytuacjach nie powinno być mowy o żadnym morderstwie, obopólna zgoda, nie mają 5 lat żeby nie znać konsekwencji. Śmiech na sali to morderstwo.

polakwrocek

2021-07-20, 22:31
Czarny czarnego napie**ala aż czarny oddał.
Ochraniacza na głowę z rękawicami w zestawie nie było ? XD

tigerqaz

2021-07-21, 18:48
polakwrocek napisał/a:

Czarny czarnego napie**ala aż czarny oddał.
Ochraniacza na głowę z rękawicami w zestawie nie było ? XD



Nie udało się w sklepie zaj***ć.

adam33x

2021-07-22, 12:58
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Trochę Jordana mi szkoda, uczciwa walka, nawet rękawice założyli... Zawsze to jakieś zasady. Ja tu morderstwa nie widzę.



Są na dobrej drodze, w tym tempie za 10 lat zorientują się, że lepiej bić się towarzysko na trawniku, a potem, kto wie może jeszcze odkryją kaski ;D

Liton

2021-07-23, 23:52
Husarz12 napisał/a:

Mam wrażenie że Ty nie wiesz, a pójdę nawet dalej i powiem, że nie masz pojęcia w jakich sytuacjach dochodzi do jego stłuczenia



Chętnie bym przyjął w rzeczywistości taki zakład. Łatwa forsa.

Prawda wyjdzie na stole sekcyjnym - jak dla mnie urazowe przerwanie tętnicy oponowej środkowej. Jak to mówią - shit happens.