18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tour de france 2021 i kobieta...

Halman • 2021-06-26, 20:28

w roli głównej ... :-P

panar3

2021-06-27, 13:21
Durna sraka. :-/

jessjess

2021-06-27, 14:22
Nie każdy bohater nosi pelerynę, niektórzy noszą tekturkę xD

Skoczek48

2021-06-27, 15:06
A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego wyścigu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był, to wy byście staruszkę przejechali, tak? A to być może wasza matka!

donkapusta

2021-06-27, 21:08
Co tam za gówno na tym kartonie napisali?

tomaszmwo

2021-06-27, 22:00
Anal_Intruder_69 napisał/a:

ch*j w dupę analfabetom



Toć to po francusku, uczył się od Lecha Rocha Pawlaka.

pazuzu

2021-06-27, 22:54
Prawdziwa przyczyna wypadku :-)



Jebac_pedalarzy

2021-06-27, 23:51
Anal_Intruder_69 napisał/a:

ch*j w dupę analfabetom



i pedalarzom, taki murzyński

:mrgreen:

Tratarara napisał/a:

a jakby twój stary nie zapomiał gumy to byłoby jednego zjeba mniej



Oni tak są zapatrzeni w odbyt kolegi który pedałuje obok że świata innego nie widzą

:mrgreen:

Kudzawa napisał/a:

Jeździłem od 5 roku życia na motorze,pokonywałem pol swojej wsi na jednym kole.Jednak adrenalina i endorfiny jakie daje rower szosowy(tj kolazowka),w połączeniu dają dużo lepsze doznania.Nie jeździłeś to nie pisz obraźliwych tekstów typu pedalaze.Przejedz 100 km w 3 godziny ,pouzeraj się z brakiem amortyzacji na Pollskich dziurawych drogach i wtedy zrozumiesz jak wielki wysiłek i samozaparcie mieć trzeba zeby jezdzic na takim sprzęcie.Dodam że na motocyklu jeździłem 25 lat bez żadnego incydentu.Jak czytam te wszystkie komentarze od kilku lat o moto p*zdeczkach i pedalazach to zaczynam wątpić w poziom intelektu narodu.Zeby jezdzic i przeżyć na jednośladzie w Polsce trzeba mieć nielada odwagę.Niestety brak kultury i szacunku przez innych użytkowników drogi prowadzi do takiego odbierania cyklistów i motocyklistów.Zastanowcie się czasami że komentarze pisane beztrosko w necie,mogą mieć realny wpływ na real.A swoją drogą to głupia baba powinna za to srogo beknąć.Niestety takie sytuacje dzieją się od kilkunastu lat na wielkich turach.Federacje kolarskie powinny ograniczyć takie sytuacje,niemniejjednaj czasami etapy maja po 300 km i trudno jest wszystko ogarnąć na tip top.Ale najłatwiej jest napisac że dobrze tak pedalazom.Bo wk***iłeś się kiedyś że jechali ojok siebie 40 km na /h tam gdzie można 50.Wsiadz na rower i pojedź 40/h utrzymaj to i wtedy komentuj.Pozdrowienia dla hejterow i zmieńcie trochę tok myslenia
Słowem dodania,kolarstwo w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie z roku na rok coraz więcej ludzi wsiada na szosówki,ciekawe co będziecie pisać za 3,4 5 lat jak Polak bedzie cos wygrywał.Wtedy wszyscy będą znawcami



Ja wsiadam i pedałuje ale tylko po DDR, nie jestem ubrany w obcisły trykot i nie udaje wielkiego sportowca na ulicy gdy obok jest DDR. Ścigam się tylko na torze, stać mnie na rower za 8 tysi to i stać mnie na tor. Pozdro dla myślących.

Daniel01 napisał/a:

na pal qrwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Chyba to powinno się napisać w liczbie mnogiej?

Tratarara

2021-07-02, 10:06
Jebac_pedalarzy napisał/a:

i pedalarzom, taki murzyński

Oni tak są zapatrzeni w odbyt kolegi który pedałuje obok że świata innego nie widzą

Ja wsiadam i pedałuje ale tylko po DDR, nie jestem ubrany w obcisły trykot i nie udaje wielkiego sportowca na ulicy gdy obok jest DDR. Ścigam się tylko na torze, stać mnie na rower za 8 tysi to i stać mnie na tor. Pozdro dla myślących.
Chyba to powinno się napisać w liczbie mnogiej?



ale wiesz, że kolarstwo torowe to nie to samo?

35i

2021-07-03, 07:09
kjan77 napisał/a:

Ciekawa sprawa, bo w wypadkach z udziałem rowerzystów, w większości przypadków, winę ponoszą kierowcy samochodów. Ci sami, którzy przecież mają prawo jazdy, płacą za ubezpieczenie, mają tablice i znają przepisy.



Pewnie dlatego, że pedalarze nie mają tablic rejestracyjnych i łatwiej im sp***olić z miejsca zdarzenia. Poza tym, ze względu chociażby na masę, wyrządzają mniejsze szkody typu wspomniane wcześniej urwane lusterka czy zarysowania, których właściciel pojazdu może nawet na początku nie zauważyć a generują jakieś koszty. Ile jest przypadków, w których nieogarnięty pedalarz przywali w zaparkowany samochód i odjedzie? Sprawa w zasadzie nie do namierzenia, a wgnieciony błotnik czy drzwi zostają.