18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Totem ze zwierzęcych czaszek

nightwood • 2020-02-04, 19:58
Na taki totem ze zwierzęcych czaszek, przymocowanych do drzewa można się natknąć w okolicach Zegrza, niedaleko Warszawy. Nie wiem kto i po co takie coś stworzył, ale wygląda dosyć przerażająco.

Pełna wersja wpisu u mnie na Fotoblogu Tutaj

Zapraszam także na mój Instagram

















mygyry

2020-02-04, 20:06
Sam żeś to zrobił i szukasz atencji na blogach i instagównach a będziesz nam tu ściemniał

wu...........py

2020-02-04, 20:54
Reklama swoich stron do wyj***nia a użytkownik i jego IP do zbanowania.

Rinko

2020-02-04, 21:20
"Blood for the Blood God! Skulls for the Throne of Khorne!"

majdan5

2020-02-04, 22:24
Dobrze focisz panie!

kutango

2020-02-04, 22:26
Tam kiedyś rosła kapusta w której cię znależli.

jbone

2020-02-04, 23:14
w masarni wystarczy robić wygotowany łeb dostaniesz za friko

jjjkkkfff

2020-02-04, 23:16
k***a, tyle głów się zmarnowało, galarety dla całego wesela by nagotował. A żeby tak antychrysta diabelskiego co to wymyślił chociaż lumbago dopadło.

Kepeszek

2020-02-04, 23:18
mygyry napisał/a:

Sam żeś to zrobił i szukasz atencji na blogach i instagównach a będziesz nam tu ściemniał



Na zagramanicznym forum, elegancko by podziekowali za dostarczony materiał i kto by chcial zajrzalby na jego socialmedia. Ale nie u nas "łeeee k***a sam zes zrobil ch*jowe łee" Po jego fotach widać ze jarają go takie klimaty a zdjęcia potezne. Jestem w stanie uwierzyc, ze taki eksplorator jak on znalazł to osobiście. Sztos!

pedojj

2020-02-04, 23:47
Kepeszek napisał/a:

Na zagramanicznym forum, elegancko by podziekowali za dostarczony materiał i kto by chcial zajrzalby na jego socialmedia. Ale nie u nas "łeeee k***a sam zes zrobil ch*jowe łee" Po jego fotach widać ze jarają go takie klimaty a zdjęcia potezne. Jestem w stanie uwierzyc, ze taki eksplorator jak on znalazł to osobiście. Sztos!



Smutne jest to ze pod wątkiem z fajnymi zdjęciami sami malkontenci, ale pod filmem na dole gdzie typ wrzucił nagranie zwykłej kradzieży to nikt nie narzeka.

Mors_Nigra

2020-02-05, 00:38
W ogóle nie wygląda przerażająco, chyba, że ktoś ma świadomość ukształtowaną przez księdza i katechetkę. I założę się, że jakaś katolska k***a to rozwali, bo tak, bo nie ma krzyżyka z Jeżusjem Chytrusiem, więc do pieca.

Ca...........on

2020-02-05, 01:32
Niestety ale muszę Was zmartwić, bo autor tego nie zrobił. W okolicy mieszka taki rudy, upośledzony umysłowo chłopak, który nie potrafi powiedzieć dwóch zdań poprawnie, zasadniczo wszyscy go unikają, chodzi z wypasionym Nikonem kupionym podobno przez wujka, żeby się odczepił i przestał "przytulać"... i straszy okoliczne dziewuchy, ale jest nieszkodliwy. Podobno.

mrfreak16

2020-02-05, 01:51
Grałem w różne gry, obejrzałem setki filmów, animacji gdzie były przeróżne tematyki i takowe motywy totemów, guseł, straszaków, ale obejrzawszy z prawdziwego zdarzenia kości ułożone w takie oto właśnie totemy czuję pewien niepokój. Wygląda to strasznie i obłędnie zarazem. Łap piwo i followa, a te stare dziady co pierdzą w fotel i mówią, że ch*jowe, cóż, sami są ch*ja warci a jedynie negować jak prawdziwy Polak potrafią. Dobry materiał ;-)

Grałem w różne gry, obejrzałem setki filmów, animacji gdzie były przeróżne tematyki i takowe motywy totemów, guseł, straszaków, ale obejrzawszy z prawdziwego zdarzenia kości ułożone w takie oto właśnie totemy czuję pewien niepokój. Wygląda to strasznie i obłędnie zarazem. Łap piwo i followa, a te stare dziady co pierdzą w fotel i mówią, że ch*jowe, cóż, sami są ch*ja warci a jedynie negować jak prawdziwy Polak potrafią. Dobry materiał ;-)

mygyry napisał/a:

Sam żeś to zrobił i szukasz atencji na blogach i instagównach a będziesz nam tu ściemniał



Np ten.

Grałem w różne gry, obejrzałem setki filmów, animacji gdzie były przeróżne tematyki i takowe motywy totemów, guseł, straszaków, ale obejrzawszy z prawdziwego zdarzenia kości ułożone w takie oto właśnie totemy czuję pewien niepokój. Wygląda to strasznie i obłędnie zarazem. Łap piwo i followa, a te stare dziady co pierdzą w fotel i mówią, że ch*jowe, cóż, sami są ch*ja warci a jedynie negować jak prawdziwy Polak potrafią. Dobry materiał ;-)

mygyry napisał/a:

Sam żeś to zrobił i szukasz atencji na blogach i instagównach a będziesz nam tu ściemniał



Np ten.

wujekslepy napisał/a:

Reklama swoich stron do wyj***nia a użytkownik i jego IP do zbanowania.



Albo ten, co sra gównem owsianym na prawo i lewo

:roll:

koziom

2020-02-05, 05:50
[quote="mrfreak16"Grałem w różne gry, obejrzałem setki filmów, animacji gdzie były przeróżne tematyki i takowe motywy totemów, guseł, straszaków, ale obejrzawszy z prawdziwego zdarzenia kości ułożone w takie oto właśnie totemy czuję pewien niepokój. Wygląda to strasznie i obłędnie zarazem. Łap piwo i followa, a te stare dziady co pierdzą w fotel i mówią, że ch*jowe, cóż, sami są ch*ja warci a jedynie negować jak prawdziwy Polak potrafią. Dobry materiał ;-) [/quote]

A zgrałeś tysiąc talii kart?

wojtas09999

2020-02-05, 06:31
Lepsze jest w kudowie kaplica z czaszek