18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Totalna beka z czarnej małpy...

Halman • 2020-07-18, 08:09

nie słyszał o BLM... :piwo:

tomus79

2020-07-18, 19:48
qwerq221 napisał/a:

wszystko spoko tylko ta pedalska rozowa koszulka... moze to pedal jesli tak to pedał ktorego szanuje a tak w ogole to w kambodzy raczej są azjaci a nie nygusy ale ch*j z tym



To nie jest rozowa tylko lososiowa :D
W bardziej rozwinietych emocjonalnie/ekonomicznie krajach kolor koszuli nie swiadczy o spedaleniu :)
To ze tobie lososiowy kojarzy sie z pedalstwem...no coz...wiadomo skad jestes :D
Skoro nazwal babe cambodian nigger podejrzewam ze jest "skundlona" czarna a nie african-american ;)

mirkselv2

2020-07-18, 20:34
Dawno nie oglądałem na sadolu czegoś po kilka razy, za każdą powtórką ciesząc morde. Świetny film :D

willoo

2020-07-19, 01:08
My new personal hero !

niemamskarpet.

2020-07-21, 21:40
nono12 napisał/a:

Zróbmy tak internetowy wojowniku! To co najpierw? Memy? Czy własna strona WLM?



a po co ci taki ruch ? te małpy aż tak nisko by nie upadły żeby wrócić do niewolnictwa przyjeżdżając i żyjąc w Polsce.....

qwerq221

2020-07-21, 22:04
tomus79 napisał/a:

To nie jest rozowa tylko lososiowa
W bardziej rozwinietych emocjonalnie/ekonomicznie krajach kolor koszuli nie swiadczy o spedaleniu
To ze tobie lososiowy kojarzy sie z pedalstwem...no coz...wiadomo skad jestes
Skoro nazwal babe cambodian nigger podejrzewam ze jest "skundlona" czarna a nie african-american



Spoko ty bardziej rozwinięty łososiowy gamoniu :D Możesz wybielać sobie spedalenie jak tylko sobie chcesz to wolny kraj, ale normalny facet nie nosi różowego, bo niby po co? Co więcej normalny pedał nie nosi różowego, bo niby po co?

Tu cię zadziwię od jakichś 3 lat pracuję w grupie około 10 ludzi i 1 z nich jest pedałem reszta jest normalna. Nie mam żadnego problemu z tym gościem trochę go czasem wykorzstuje a to wiszę mu kasę za śniadanie a to mówię że ma zrobić coś co ja miałem zrobić :D ogólnie naprawdę ten pedał jest ostoją spokoju i pożartować z nim można, nie obraża się nawet jak ktoś mu dogryza i mówi gejoza czy coś w tym stylu. Ja akurat mu nie dogryzam, ale są tacy co to robią :D

No także tak podsumowując "bardziej rozwinięty łososiowy gamoniu" yyy to twoje "rozwinięcie" to tak na prawdę nic więcej jak porzucenie swojej kultury, z której się chcąc czy nie chcąc wywodzisz na rzecz niczego. Na rzecz darcia ryja na wszystko i bycia obrażonym na fakty. Zapewne jesteś wyborcą PO czy innego lewackiego gówna. Nie to żebym ja był za pisem ja pluje na te żydowskie k***y tak samo jak i na PO-wskie sp***oliny o lewackich pomiotach nie wspominając.
Więc twoje "rozwinięcie" prowadzi tylko do upadku moralności, upadku zasad, upadku tradycji i w konsekwencji prowadzi do upadku cywilizacji to głęboki temat i trzeba mieć mózg aby zacząć go rozumieć o zagłębianiu się w ten temat nie wspomnę.
ehh jak ja nienawidzę rozwiniętych łososiowych gamoni.

MajkiB

2020-07-22, 16:04
qwerq221 napisał/a:

Spoko ty bardziej rozwinięty łososiowy gamoniu Możesz wybielać sobie spedalenie jak tylko sobie chcesz to wolny kraj, ale normalny facet nie nosi różowego, bo niby po co? Co więcej normalny pedał nie nosi różowego, bo niby po co?
Tu cię zadziwię od jakichś 3 lat pracuję w grupie około 10 ludzi i 1 z nich jest pedałem reszta jest normalna. Nie mam żadnego problemu z tym gościem trochę go czasem wykorzstuje a to wiszę mu kasę za śniadanie a to mówię że ma zrobić coś co ja miałem zrobić ogólnie naprawdę ten pedał jest ostoją spokoju i pożartować z nim można, nie obraża się nawet jak ktoś mu dogryza i mówi gejoza czy coś w tym stylu. Ja akurat mu nie dogryzam, ale są tacy co to robią
No także tak podsumowując "bardziej rozwinięty łososiowy gamoniu" yyy to twoje "rozwinięcie" to tak na prawdę nic więcej jak porzucenie swojej kultury, z której się chcąc czy nie chcąc wywodzisz na rzecz niczego. Na rzecz darcia ryja na wszystko i bycia obrażonym na fakty. Zapewne jesteś wyborcą PO czy innego lewackiego gówna. Nie to żebym ja był za pisem ja pluje na te żydowskie k***y tak samo jak i na PO-wskie sp***oliny o lewackich pomiotach nie wspominając.
Więc twoje "rozwinięcie" prowadzi tylko do upadku moralności, upadku zasad, upadku tradycji i w konsekwencji prowadzi do upadku cywilizacji to głęboki temat i trzeba mieć mózg aby zacząć go rozumieć o zagłębianiu się w ten temat nie wspomnę.
ehh jak ja nienawidzę rozwiniętych łososiowych gamoni.



o k***a ale sie zesrałeś typie o kolor szmatki XD skoro Twoja moralność zasady i tradycja są tak chwiejne że różowa koszula w upalny dzień je rozpie**ala jak hajto babe to aż dziwne że dotrwałeś w tych przekonaniach do dzisiaj, bo p*zda z której wyszedłeś była różowa więc zostałeś spedalony już przy porodzie

tomus79

2020-07-22, 16:44
qwerq221 napisał/a:

Spoko ty bardziej rozwinięty łososiowy gamoniu Możesz wybielać sobie spedalenie jak tylko sobie chcesz to wolny kraj, ale normalny facet nie nosi różowego, bo niby po co? Co więcej normalny pedał nie nosi różowego, bo niby po co?
Tu cię zadziwię od jakichś 3 lat pracuję w grupie około 10 ludzi i 1 z nich jest pedałem reszta jest normalna. Nie mam żadnego problemu z tym gościem trochę go czasem wykorzstuje a to wiszę mu kasę za śniadanie a to mówię że ma zrobić coś co ja miałem zrobić ogólnie naprawdę ten pedał jest ostoją spokoju i pożartować z nim można, nie obraża się nawet jak ktoś mu dogryza i mówi gejoza czy coś w tym stylu. Ja akurat mu nie dogryzam, ale są tacy co to robią
No także tak podsumowując "bardziej rozwinięty łososiowy gamoniu" yyy to twoje "rozwinięcie" to tak na prawdę nic więcej jak porzucenie swojej kultury, z której się chcąc czy nie chcąc wywodzisz na rzecz niczego. Na rzecz darcia ryja na wszystko i bycia obrażonym na fakty. Zapewne jesteś wyborcą PO czy innego lewackiego gówna. Nie to żebym ja był za pisem ja pluje na te żydowskie k***y tak samo jak i na PO-wskie sp***oliny o lewackich pomiotach nie wspominając.
Więc twoje "rozwinięcie" prowadzi tylko do upadku moralności, upadku zasad, upadku tradycji i w konsekwencji prowadzi do upadku cywilizacji to głęboki temat i trzeba mieć mózg aby zacząć go rozumieć o zagłębianiu się w ten temat nie wspomnę.
ehh jak ja nienawidzę rozwiniętych łososiowych gamoni.



Ja jebie :lol: ales ty zakompleksiony i glupi :lol: :lol: :lol:

quidy

2020-07-25, 23:04
Nie chcę psuć dyskusji ale film jest z 2017 i nie ma nic wspólnego z BLM :)