18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tory były złe...

Halman • 2021-07-22, 17:39

a podwozie... a podwozie tez było złe.
tym razem w rosji... :szloch:

Matt

2021-07-22, 17:53
Co zrobic zeby nominowac Halmana na admina lub na jego wspolnika?

35i

2021-07-22, 18:29
Matt napisał/a:

Co zrobic zeby nominowac Halmana na admina lub na jego wspolnika?



Możesz zrobić mu laskę. Nie widzisz, że Halowi sodówa uderzyła do głowy? Z takimi komentarzami wobec innych użytkowników, nie nadaje się na admina.

Halman

2021-07-22, 18:35
35i napisał/a:

Z takimi komentarzami wobec innych użytkowników, nie nadaje się na admina.


moze byś mnie o to zapytał czy bym chciał?
wiele lat temu wstecz jak najbardziej tak, teraz wręcz przeciwnie, 11 rok w tym k***idołku zweryfikował wiele różnych tematów.. Dziś wolę być Halmanem - firmą samą w sobie niż być w klubie sadystów (klub wzajemnej adoracji) czy moderatorem. Honor rezerwisty pagon czysty, kumasz?

35i

2021-07-22, 18:52
Halman napisał/a:

moze byś mnie o to zapytał czy bym chciał?



Niby dlaczego mam się ciebie pytać? Mam gdzieś opinie gościa, który w zauważalny sposób coraz bardziej oddala się od rzeczywistości, żyjąc i realizując się w internecie. Po tych najazdach na szalonego Edka piwka ode mnie już raczej nie dostaniesz.

Halman

2021-07-22, 18:55
35i napisał/a:

Niby dlaczego mam się ciebie pytać?


może dlatego ze mnie sie to tyczy?
35i napisał/a:

Po tych najazdach na szalonego Edka piwka ode mnie już raczej nie dostaniesz.


nie wiedziałem ze macie się ku sobie...

bercisko

2021-07-22, 18:57
Dobrze że była kamerka. Sprawca odjechałby i weź tu dojdź co się stało.

35i

2021-07-22, 19:02
Halman napisał/a:

Może dlatego ze mnie sie to tyczy?



Może jeszcze zgłoś pretensję do rządu, że wprowadzili 500+ bez konsultacji z tobą?

Halman napisał/a:

nie wiedziałem ze macie się ku sobie... trudno, co robić.



Byłbym wdzięczy gdybyś swoje chore fantazje zachował dla siebie. Taka dziecinada nie jest już nawet śmieszna, tyle razy ją tutaj wałkowano.

Halman

2021-07-22, 19:08
35i, weź już mi zejdź z oczu... ty i te twoje riposty, myślałem że jesteś trochę inteligentniejszy.

35i

2021-07-22, 19:13
Halman napisał/a:

35i, weź już mi zejdź z oczu



Sorry, ale młody człowieku z prowincji, nie będziesz mi życia układać.

Halman napisał/a:

myślałem



Weź mnie nie rozśmieszaj, bo mi zajady popękają.

Janusz_k

2021-07-22, 20:36
Wszyscy co mają pretensje do Halmana (ch*j wie o co) sp***alać na priva bo robicie tu burdel.

wilkoala

2021-07-22, 20:44
Jakiś czas nie odwiedzałem sadola, nie wiedziałem że teraz w modzie hejt na halmana vel 9000.
Nie chciałbym odstawać od trendów i mody więc zapytam, należy go nienawidzić jak Laloli i Poligona czy trochę mniej?

35i

2021-07-22, 21:13
wilkoala napisał/a:

Jakiś czas nie odwiedzałem sadola, nie wiedziałem że teraz w modzie hejt na halmana vel 9000.
Nie chciałbym odstawać od trendów i mody więc zapytam, należy go nienawidzić jak Laloli i Poligona czy trochę mniej?



Nic do niego nie miałem, bo rzeczywiście się mocno zasłużył, ale poczytaj sobie jego komentarze. Facet odpłynął. Na początku traktowałem wpisy typu "pan Halman" jako żart, ale widzę jest z nim coraz gorzej. Czepił się Crazy Edka, ch*j wie o co mu chodzi (zazdrość o "piwka"?) i odnoszę wrażenie, że w swoim mniemaniu koronował się na króla Sadistica. To nie jest za normalne.

Halman

2021-07-22, 21:19
35i napisał/a:

koronował się na króla Sadistica.


:krol:

CrazyEdek

2021-07-23, 06:48
Halman napisał/a:

moze byś mnie o to zapytał czy bym chciał?
wiele lat temu wstecz jak najbardziej tak, teraz wręcz przeciwnie, 11 rok w tym k***idołku zweryfikował wiele różnych tematów.. Dziś wolę być Halmanem - firmą samą w sobie niż być w klubie sadystów (klub wzajemnej adoracji) czy moderatorem. Honor rezerwisty pagon czysty, kumasz?



Ojej 11 rok... w tym k***idołku i co już masz dość? To wiesz co robić ... :lol: Wolisz być " halmanem - firmą w samą w sobie?". No weś już nie trolluj tutaj ludzi. i nie rozśmnieszaj :roll: jak już chodzi o "klub wzajemnej adoracji".. każdy ma te swoje zdanie, i w końcu: co to ciebie trzeba pytać czy chcesz być moderatorem?? :facepalm: raczej nikt takiego dekla jak ty, nie będzie pytał ,tak to nie działa i nie zadziała.

:ubawdolez: