18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Torcik dla mamusi

~Nei • 2017-05-15, 18:21
Młoda jak się cieszy :wytrysk:

Loki's

2017-05-15, 18:30
Liczyłem, że wsadzi do buzi i z połykiem będzie :D

pushq

2017-05-15, 22:02
O k***a ale patologia

chocho

2017-05-15, 22:23
Młoda się cieszy bo właśnie wybrała swoją drogę życiową - wszyscy się cieszą i jest zabawnie - to ja też tak będę robić.

kuba21045

2017-05-15, 22:30
@up pokaz cycki uwierzymy

waloos

2017-05-16, 00:07
Wszystkie sprośne żarty i zabawy, które nawiązują do seksu i ogólnych tematów tabu, to jest k***a taki atrybut patologii.

Przykładowo u murzynów posunęło się do jeszcze dalej i w efekcie po ulicach biegają i wymach*ją swoim cipskiem nagie gorylice. Niejednokrotnie znajdują się adoratorzy i konsumują swoje amory na miejscu, przy wszystkich.

Boże dziękuję Ci, że jestem ogarnięty!

zbijok

2017-05-16, 00:23
@up Nie, nie masz racji.
Są sprośne żarty i zabawy z polotem, są i bez.
Dla ciebie wszystkie są bez, bo to nie mieści się pod czapką.
A jak ktoś, te z polotem oczywiście, umie sprawnie zastosować w odpowiedniej sytuacji, to, to chyba wiesz co ;)

brylant1412

2017-05-16, 07:25
takie zabawy na urodzinach z tortami z ch*jami ,p*zdami są tak zabawne że śmiechu niema końca-kit kłamię

Wiewór

2017-05-16, 09:15
Powyższe komentarze ubawiły mnie bardziej niż filmik. Ten naród jest k***a taki świętojebliwy i poważny.
Tylko coś ta świętość nie przekłada się na czyny bo statystyki przestępstw poddają w wątpliwość podążanie Polaków za dekalogiem... chyba, że to tylko świętlojebliwość na pokaz? :)
Jaka k***a patologia? rodzina się zajebiście bawi. Może wam w domach opowiadają pierdoły o dzieciach z kapusty czy desantowanych przez bociany. W normalnych domach podejście do seksu jest normalne bo to jest zupełnie ludzkie i nie ma w tym nic wstydliwego.

leonfun

2017-05-16, 11:14
ch*jowy ten tort :P

Kickbokser

2017-05-16, 13:58
Abraxus napisał/a:

Powyższe komentarze ubawiły mnie bardziej niż filmik. Ten naród jest k***a taki świętojebliwy i poważny.
Tylko coś ta świętość nie przekłada się na czyny bo statystyki przestępstw poddają w wątpliwość podążanie Polaków za dekalogiem... chyba, że to tylko świętlojebliwość na pokaz? :)
Jaka k***a patologia? rodzina się zajebiście bawi. Może wam w domach opowiadają pierdoły o dzieciach z kapusty czy desantowanych przez bociany. W normalnych domach podejście do seksu jest normalne bo to jest zupełnie ludzkie i nie ma w tym nic wstydliwego.



Tak ogólnie to ch*j Ci w dupę, ale tym razem muszę się zgodzić z Tobą. Spięte dupy macie, że aż nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać.
Królewicze pie**oleni :krejzi:

Belweder

2017-05-16, 22:07
A co to ? Rodzina jednej z tych idiotek z Gdańska co to klepały jakieś swoje koleżanki ?

mazga50

2017-05-17, 00:51
Nei napisał/a:

Młoda jak się cieszy :wytrysk:



młoda się cieszy, bo tatuś już jej pokazał w nocy, o co kaman...