18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Torbiel włosowa

screamoza • 2021-09-14, 19:45
Siema, wstawiam zdjęcie dzień po operacji (już 3ciej w ciągu kilku lat) usunięcia torbieli. 15 cm wycięte, ale kurestwo lubi się odnawiać...

Torbiel włosowa lub pilonidalna (łac. cystis pilonidalis)[1] – choroba zapalna tkanki podskórnej szpary międzypośladkowej, powstający pęcherz znajduje się w okolicach kości ogonowej. W jego wnętrzu znajdują się włosy, które wyrosły podczas infekcji oraz płyn (ropa) zawierająca obumarłe komórki i płyn tkankowy. Występuje u około 0,7% populacji[2]. Dotyczy głównie osób młodych w przedziale wiekowym od 20 do 40 lat.




małpigej

2021-09-14, 19:48
Leci piwo za materiał własny... ból pewnie zajebisty...

mygyry

2021-09-14, 19:52
Masz teraz szeroki uśmiech

kothletino

2021-09-14, 19:53
Kurde mocne, czyli czekaj... jeśli teraz będziesz musiał się napiąć podczas twardego srania to rozerwie ci plecy?
Nie wiem czy nie wystartować takiego projektu na zrzutka.pl. :D

Tryper

2021-09-14, 19:53
Szkoda, że nie jebnąłeś foty tej kudłatej torbieli (nie pisze o jajach).

screamoza

2021-09-14, 19:54
małpigej napisał/a:

Leci piwo za materiał własny... ból pewnie zajebisty...



Paradoksalnie nie jest najgorzej, dzień po operacji wypis i jak na razie bez leków jade. Bardziej wkutwia że chodzisz jak pingwin i masz ograniczone ruchyxd

PoProstuNIKT

2021-09-14, 19:59
dupa rozpruta - gej alert :amused:


ps. piwko za własny materiał :P

pazuzu

2021-09-14, 20:13
Mam ambiwalentne uczucie do tego postu, niby fajny materiał ale z drugiej strony dać piwo za męską dupę :roll:

ph5i5

2021-09-14, 20:18
Zdrowia życzę.

screamoza

2021-09-14, 20:26
ph5i5 napisał/a:

Zdrowia życzę.



Dzięki pozdro

Solifugae

2021-09-14, 20:34
Też miałem lata temu, wk***iające gówno, swędzi bardziej niż owsiki (chyba :D ). Kurestwo lubi się odnawiać wyłącznie dlatego że dość ciężko jest je wydobyć w całości, ale jeśli się to uda to ryzyko nawrotu jest znikome, więc jeśli to trzecia operacja w tym samym miejscu to radzę zmienić, nie ma co się męczyć.

Btw: jak to jest świecić owłosionym dupskiem na stronie dla pojebów za kilka wirtualnych browarów? :D

screamoza

2021-09-14, 20:42
Thor88 napisał/a:

Też miałem lata temu, wk***iające gówno, swędzi bardziej niż owsiki (chyba ). Kurestwo lubi się odnawiać wyłącznie dlatego że dość ciężko jest je wydobyć w całości, ale jeśli się to uda to ryzyko nawrotu jest znikome, więc jeśli to trzecia operacja w tym samym miejscu to radzę zmienić, nie ma co się męczyć.
Btw: jak to jest świecić owłosionym dupskiem na stronie dla pojebów za kilka wirtualnych browarów?



Wiesz co wstawiłem bo liczę na naklejkę dzielnego pacjenta w szpitalu nawet lizaka nie dali :D właśnie tym razem byłem gdzie indziej niż do tej pory, patrząc ile wycieli mam nadzieję że dali radę wszystko wyjebac

M_I_E_L_O_N_E

2021-09-14, 20:43
Dupsko pękło :mrgreen:

Nie zazdroszczę, szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

ARock

2021-09-14, 20:57
Wkik môwi:
Torbiel włosowa powstaje głównie u mężczyzn o ciemnej karnacji, którzy prowadzą siedzący tryb życia. Powstawaniu choroby sprzyja także nadmierna potliwość, zaniedbania higieniczne oraz powtarzające się urazy okolic kości ogonowej. Do czynników sprzyjających zalicza się także głęboką szparę pośladkową związaną z otyłością. 

:-D sadolowa choroba czy jaki ch*j k***a :roll:

ManBearPig

2021-09-14, 21:07
Jeszcze parę takich zabiegów i będziesz miał rów aż do karku :mrgreen: Piwo za pokazanie swojej dupy. Trzym się

screamoza napisał/a:

Wiesz co wstawiłem bo liczę na naklejkę dzielnego pacjenta w szpitalu nawet lizaka nie dali właśnie tym razem byłem gdzie indziej niż do tej pory, patrząc ile wycieli mam nadzieję że dali radę wszystko wyjebac



A, no i naklejka obowiązkowa