18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Torbiel włosowa

screamoza • 2021-09-14, 19:45
Siema, wstawiam zdjęcie dzień po operacji (już 3ciej w ciągu kilku lat) usunięcia torbieli. 15 cm wycięte, ale kurestwo lubi się odnawiać...

Torbiel włosowa lub pilonidalna (łac. cystis pilonidalis)[1] – choroba zapalna tkanki podskórnej szpary międzypośladkowej, powstający pęcherz znajduje się w okolicach kości ogonowej. W jego wnętrzu znajdują się włosy, które wyrosły podczas infekcji oraz płyn (ropa) zawierająca obumarłe komórki i płyn tkankowy. Występuje u około 0,7% populacji[2]. Dotyczy głównie osób młodych w przedziale wiekowym od 20 do 40 lat.




Jokerd

2021-09-15, 18:10
No no, szyta dupa… jaki opis by nie byl, budzi we mnie podejrzenia :-)

Liton

2021-09-15, 20:33
Zasysacz napisał/a:

o k***a co to jest ??? Poważnie pytam jak to wygląda nie zoperowane ??? i w czym to przeszkadza jak sie objawia ???






Jasiek93

2021-09-15, 20:49
Młode pielęgniarki teraz będą się dzielić tymi fotami podczas domówek i śmieszkować że miały na oddziale pedała z całkowicie pękniętym dupskiem 8-) :mrgreen: :-P

yoszek

2021-09-15, 22:22
Mi to wyglada na cesarkę po słoiku…

Arachnid

2021-09-15, 23:43
Nie otworzysz parasola w dupie !
on: Co? Ja nie dam rady !?

screamoza

2021-09-16, 08:48
Dhubleiddd napisał/a:

Dzięki tobie chłopie zdiagnozowałem to samo u siebie... W piątek wizyta u chirurga I zobaczymy co dalej..



Zdrówka opie

Nydks

2021-09-16, 09:36
Mordo! Mam to samo w tym samym miejscu i moja matka również to miała i jej ojciec :)

Byłem z tym w szpitalu tylko raz gdy juz ból i wielkość nie pozwalała funkcjonować. Miły Pan chirurg ch*j wie co mi tam zrobił oprócz rozj***nia dupy ale od 10 lat mi sie to nie zasklepia i mam mini dziurkę zostawioną z ktorej raz na pol roku cos se wyleci i tyle ;p Powrótu do zdrówka życze.

Folur

2021-09-16, 15:27
Jasiek93 napisał/a:

Młode pielęgniarki teraz będą się dzielić tymi fotami podczas domówek i śmieszkować że miały na oddziale pedała z całkowicie pękniętym dupskiem



wiesz to z doświadczenia kryptopedale?

djzielak

2021-09-16, 17:10
Miałem to gówno 2 razy. Za pierwszym razem 3 dni w szpitalu i rana zaszyta. Po 3 miesiącach nawrót. Za drugim razem jak torbiel znalazła ujście to pie**olnęło tyle ropy, że dwie szklanki dało by radę napełnić. Rana otwarta aby goiła się przez ziarninowanie i przez 2 miesiące ciągle trzeba było zmieniać opatrunki bo przesiąkały krwią. Za pierwszym razem 4,5 miesiąca L-4 i 5,5 miesiąca za drugim. Nie życzę nikomu tego gówna.

Jasiek93

2021-09-16, 17:23
Folur napisał/a:

wiesz to z doświadczenia kryptopedale?



Tak , koleżanka pokazywała mi filmik jak Ci wyciągali ogóra z dupy.

Jokerd

2021-09-16, 18:25
djzielak napisał/a:

Miałem to gówno 2 razy. Za pierwszym razem 3 dni w szpitalu i rana zaszyta. Po 3 miesiącach nawrót. Za drugim razem jak torbiel znalazła ujście to pie**olnęło tyle ropy, że dwie szklanki dało by radę napełnić. Rana otwarta aby goiła się przez ziarninowanie i przez 2 miesiące ciągle trzeba było zmieniać opatrunki bo przesiąkały krwią. Za pierwszym razem 4,5 miesiąca L-4 i 5,5 miesiąca za drugim. Nie życzę nikomu tego gówna.


A najbardziej przej***ne jak ktos spyta dlaczego tak dlugo na l4…
:mrgreen:

djzielak

2021-09-16, 18:31
Jokerd napisał/a:

A najbardziej przej***ne jak ktos spyta dlaczego tak dlugo na l4…



Pewnie bedzie "przedłużał l4 leń yebany" :mrgreen: Rany po wycięciu były głębokie i dlatego tak długo sie goiło.

Bantol

2021-09-17, 15:54
pie**ole idę umyć dupe !!!

Jokerd napisał/a:

A najbardziej przej***ne jak ktos spyta dlaczego tak dlugo na l4…



co kogo opchodzi że masz L 4 twoja sprawa i tyle, też miałem to gówno ale wycisnąłem to tyle ropy że masakra i na dupsko z tydzień nie mogłem usiąść

Michalwolny

2021-09-17, 20:45
O chłopie współczucia.... wiele widziałem, ale to mnie ścięło... zajebistego powrotu do zdrowia i bez powtórek

emil1000121

2021-11-26, 10:35
Widać fach w ręku. Jak zgrabnie rozwarł rów dwoma paluszkami, pewnie po godzinach dorabia na plebani.