18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Topienie narzędzi

phrontch • 2018-06-04, 12:46
za pomocą elektryczności


lm65

2018-06-04, 12:59
Ci się tam bawią, a pół osiedla prądu nie ma.

woytasw

2018-06-04, 13:55
Piękne- tylko po wuj?

SirMajkel

2018-06-04, 14:04
a prąd pewnie na lewo ciągnie biznesmen.

~DMT

2018-06-04, 14:29
Zamiast bezpiecznika, pewnie ma przecinak wpie**olony... :amused:

andyq

2018-06-04, 15:21
lm65 napisał/a:

Ci się tam bawią, a pół osiedla prądu nie ma.



Akurat do tego taka moc nie potrzebna. Pewnie kolesie się bawią transformatorem z mikrofalówki gdzie wyj***li uzwojenie wtórne i zastąpili dwoma zwojami przewodu widocznego na zdjęciu. Można śmiało złapać za 2 końce. Napięcie w granicach 4-8V i wysokie natężenie.

Ktoś pyta po ch*j? A no jakiś Janusz może sobie zrobić zgrzewarkę do metalu albo jakiś drechu Sebix może zrobić zajebistą maszynkę do otwierania kłódek i być na osiedlu mistrzem w podpie**alaniu kompotów z piwnic w bloku. :)

Misiek_KRK

2018-06-04, 16:51
Zrobiłem tak ja na filmie. Wyj***ło bezpieczniki w mieszkaniu. Więc włożyłem gwoździa. Wyj***ło bezpieczniki na klatce. Tam też włożyłem gwoździa. Wyj***ło bezpieczniki w pionie. Teraz ja i połowa bloku nie mamy prądu. Ciekawe kiedy dowiedzą się, że to moja wina :)
Matka wróciła z pracy. Dostałem wpie**ol za rozmrożenie zamrażarki. A najgorsze, że babka chyba też była na prąd bo zmarła.
PS
Sprzedam respirator po babce. Nie wiem do czego to służyło.


The_Generat

2018-06-04, 17:39
w wojsku tak się kiełbasę smażyło ale narzędzia ? pewnie lewaki jakieś to i sensu nie ma

ProstoWPlecy

2018-06-04, 18:09
Pierwszy post na sadolu :D

Filmik pochodzi z kanału "Photonicinduction" na youtube :)

Kickbokser

2018-06-04, 19:11
Te klucze co teraz robią to idzie k***a zapalniczką stopić

pierdolnik

2018-06-04, 19:55
Spox, generalnie bawią się tak dwa brytolskie zjeby (mało tego jeden złociutki :lol: - ma więcej miedzi na głowie niż w całym bloku :trollencjusz: )
Tu całość


piterrulez

2018-06-07, 00:01
andyq napisał/a:


Można śmiało złapać za 2 końce. Napięcie w granicach 4-8V i wysokie natężenie.



Powodzenia w łapaniu za dwa końce :) Niskie napięcie o niczym nie świadczy bo można łapać nawet i 100 000V i nic się nie stanie (paralizatory policyjne chociażby) jeśli tylko natężenie tego prądu będzie niskie a sam piszesz, że tu jest wysokie natężenie a to właśnie natężenie prądu zabija. Tutaj jest pewnie kilka tysięcy Amperów a dla człowieka niebezpieczne jest już 30mA

ProstoWPlecy

2018-07-05, 13:27
piterrulez napisał/a:



Powodzenia w łapaniu za dwa końce :) Niskie napięcie o niczym nie świadczy bo można łapać nawet i 100 000V i nic się nie stanie (paralizatory policyjne chociażby) jeśli tylko natężenie tego prądu będzie niskie a sam piszesz, że tu jest wysokie natężenie a to właśnie natężenie prądu zabija. Tutaj jest pewnie kilka tysięcy Amperów a dla człowieka niebezpieczne jest już 30mA



Masz rację, natężenie zabija, ale zanim pojawi się przepływ prądu to napięcie musi pokonać rezystancję ciała ludzkiego, a kilka voltów tego nie zrobi.