18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tomasz Borkowski

nowynick • 2017-12-29, 09:15
niezły występ stan... tfu mamy kilka polskich określeń typu komik.

sz...........ik

2017-12-29, 11:14
Kiedyś myślałem że nie może być nic gorszego niż kabarety. To było zanim pojawiły sie polskie stand-upy.

Tafariel

2017-12-29, 11:57
szyszkownik napisał/a:

Kiedyś myślałem że nie może być nic gorszego niż kabarety. To było zanim pojawiły sie polskie stand-upy.



Ty nie pie**ol tylko włącz sobie kabaret Hrabi, kabaret Potem, a nie jakieś pie**olone mariolki na polsacie. Komików też mamy niezłych: Giza, Krajewski, Jurkiewicz, Lotek.

pie**olenie typu, że już nie ma dobrej muzyki. Jest tylko trzeba chcieć ją znaleźć :idzwch*j:

TB303

2017-12-29, 12:01
Cytat:

Tomasz Boras Borkowski "Smoleńsk, Londyn, Recydywista"



Antoni temu nie odpuści :krejzi:

nowynick

2017-12-29, 13:03
szyszkownik napisał/a:

Kiedyś myślałem że nie może być nic gorszego niż kabarety. To było zanim pojawiły sie polskie stand-upy.



tal przejrzałem Twoje postawione piwa i wygląda na to, że największa beka dla Ciebie to śmierć homoseksualisty, heheszki z homoseksualisty czy wypadek homoseksualisty... :idzwch*j:

sz...........ik

2017-12-29, 13:13
nowynick napisał/a:



tal przejrzałem Twoje postawione piwa i wygląda na to, że największa beka dla Ciebie to śmierć homoseksualisty, heheszki z homoseksualisty czy wypadek homoseksualisty... :idzwch*j:



To źle?

albazsanagycjib

2017-12-29, 15:58
Koleś ma umiejętności, ale minę, jakby się zesrał, a przynajmniej nie chciał tam być. No i żarty takie nieco oklepane. No tak mi się przynajmniej wydaje.

gabriel0

2017-12-29, 18:08
szyszkownik napisał/a:

Kiedyś myślałem że nie może być nic gorszego niż kabarety. To było zanim pojawiły sie polskie stand-upy.



Tyś chyba nie obejrzał wogóle tego co jest wrzucone tylko wj***łeś komentarz.

A ten następny po tobie niech nie zaczyna tematu muzyki, bo zaraz będzie stado ekspertów muzycznych.
Ps. j***ć Gej-Pop.

elfis

2017-12-29, 19:22
zajebiste, a nie znałem typa

MorymOO

2017-12-29, 20:14
Choćby nie wiadomo jak bym się starał, nie da się zaśmiać. Żarty prosto z czołówki Polsatu. :walikonia:

MaksWkurw

2017-12-29, 21:26
@up - dokładnie. Cienizna dla plebsu.