18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tokyo Drift in Real Life

gmk69 • 2015-10-11, 11:47
Polska interpretacja sceny z F&F: Tokio Drift. Akcja nagrywana na parkingu Bonarka City Center w Krakowie.

Heathen

2015-10-11, 23:21
Ja pitole drift fiatem z napędem FF

Brzydkii

2015-10-12, 13:18
Wiecie co k***y wszystkie wyżej? COKOLWIEK by się nie pojawiło ze strony kogokolwiek z Polski od razu macie ból dupy. Bo ch*jowe, bo tamto i sramto. Kocham ten kraj nad życie ale Polaków to k***a nienawidzę. pie**olony naród idiotów i malkontentów potrafiących celebrować porażki.

ch*j Wam w rzyć.

penkus

2015-10-12, 13:38
szefooo napisał/a:

Lepsze drifty odpie**alam kombiakiem jak jade rano zaspany do roboty.



Napie**alanie na ręcznym Passatem w TDI to nie drift przyjacielu :idzwch*j:

Sciereczka_z_mikrofibry

2015-10-12, 14:47
szefooo napisał/a:

Lepsze drifty odpie**alam kombiakiem jak jade rano zaspany do roboty.



Wpisz w yt lub google "PROJEKT 86" , potem przemyśl czy aby na pewno katowanie bębnów na ręcznym jest lepsze od ich jazdy.

MadoCorpse

2015-10-12, 17:30
Ale ściery... napatrzyły się na bambo-suczek i kręcą dupami... przykre... a o suce z 1:08 już się nie wypowiem. Polki... szanujcie się, proszę.

JimmyCoole

2015-10-12, 17:51
tego fiata i kierowce znam :D 2 tygodnie temu kozaczył w okolicach ulicy wielickiej w Krakowie, akurat trafił na nas kiedy jechaliśmy w audi 80 (silnik pod maska 2.7 biturbo z audi a6) od kumpla i ustawił się z nami na światłach. Nawet nie wiecie jak się zdziwił kiedy audica poleciała do przodu ... ani się nie zatrzymał żeby z nami pogadać, kurde, nie wiem czemu.