18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Toksyczne relacje

silwerbalk • 2021-06-19, 07:19
Ta para ewidentnie ma na żydbooku "to skąplikowane" w relacjach


Prof._Kot_Budd

2021-06-20, 01:56
Jagang napisał/a:

Co jej fani powiedzą? Jeżeli ma swoich fanów w internecie, to oznacza że zarabia w miesiąc więcej niż ty widzisz w rok i nie potrzebuje bogatego "tatusia".
Tzw. influencerki mają olbrzymi hajs, nawet w Polsce, szczególnie gdy prowadzą coś w stylu onlyfans. Zarabiają więcej od mężczyzn, a już na pewno od takich mężczyzn jak ty, gardzisz nimi, a jesteś większym biedakiem od nich.
Mogłyby rzucić ci 200 zł, jak ty rzucasz 50 groszy żulowi. Taka influencerka, świecąca dupą w necie, mogłaby cię kupić, k***a biedaku, naplułaby ci w twarz, nazwała śmieciem, po czym rzuciłaby zwitek banknotów, np. 5000 zł i dziękowałbyś jej na kolanach. To jest wasz honor incele. Za kilka tysięcy pozwolilibyście takiej k***ie (którą jest w waszych oczach) nasrać na wasz ryj i pewnie nadal uważalibyście się za lepszych. Śmieszne.



Może ty k***o byś się tak dał sp***olić za jakiś śmieszny hajs , ale całe szczęście są jeszcze na świecie ludzie z honorem, których nie da się kupić za żadne pieniądze, a zwłaszcza za pieniądze z kurestwa, ale z tego co piszesz wynika, że już pewnych wartości nie rozumiesz, więc leć chapać dzide bogatszym od siebie tania k***o.

Seiferr

2021-06-20, 05:04
Ku… ja tam nie widzę by on coś złego zrobił … baby zawsze takie szopki robią jak odchodzisz … rzucają się łapią na nogi blokują wyjście nawet dzwonią na psy pod pretekstem „on chce mnie opuścić”. Kto nigdy nie miał baby uczepionej do nogi to ch*ja wie …
Baby jak chcemy odejść zawsze nasz szantażują. Pełen szacun dla gościa bo moja mnie tak zablokowała i złapała zna bachora..

Eryk88896

2021-06-21, 02:16
JiggyPete napisał/a:

niesamowita idiotka. Koleś zrobił sobie z niej worek treningowy w windzie, po czym polazła za nim na parking dostać kolejną listwe na ryj i w bonusie zostać potrąconą samochodem, a ona....wstaje i dalej biegnie za swoim księciem



po reakcji i mowie ciala wnioskuje ze zdradzila go z kims, i okazalo sie ze jednak ona chce byc z nim dalej bo sie okazal korzystniejsza opcja a on se sp***olil a ona zostala z niczym. Stad jej uporczywe uganianie sie za nim.

inzi

2021-06-21, 08:06
JiggyPete napisał/a:

niesamowita idiotka. Koleś zrobił sobie z niej worek treningowy w windzie, po czym polazła za nim na parking dostać kolejną listwe na ryj i w bonusie zostać potrąconą samochodem, a ona....wstaje i dalej biegnie za swoim księciem



Łobuz kocha bardziej xD