18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Toksyczne relacje

silwerbalk • 2021-06-19, 07:19
Ta para ewidentnie ma na żydbooku "to skąplikowane" w relacjach


Vexier

2021-06-19, 11:01
Ale piekna i szczesliwa jest ta piosenka

35i

2021-06-19, 11:07
Vexier napisał/a:

Ale piekna i szczesliwa jest ta piosenka



Szczególnie refren.

Halman napisał/a:

ch*j z tymi znakami, ja skorpion i moja eks skorpion



Coś jest na rzeczy. Ja byk, moja była skorpion. Połączenie z dupy.

Insaner

2021-06-19, 11:21
nynek345 napisał/a:

Się przejmujecie... Przecież ona nie jest z nim z miłości. Ubrania, kosmetyki, operacje plastyczne kosztują. Co ona wrzuci na swoje portale, gdzie udaje najszczęśliwszą kobietę sukcesu? Co jej fani powiedzą! Przecież jej życie jest idealne, bo ma torebkę za cenę kilku średnich krajowych. Życie na poziomie wymaga poświęceń



Ale tak w tej chwili funkcjonuje jakieś 90% kobiet, nie tylko utrzymanek bogatych facetów. Tych bardzo często żadne śluby i dzieci nie interesują, bo spędzają 3/4 swojego czasu w pracy i delegacjach robiąc wielką kasę, a taką dobrze wyglądającą utrzymują tylko po to aby mieć kogo r*chać z mniejszym ryzykiem złapania jakiejś choroby wenerycznej niż przy zamawianiu dz**ek. Utrzymanka jak zacznie tracić na wyglądzie to celowo doprowadza do wpadki i potem próbuje wywalczyć wysokie alimenty za obniżenie standardu życia oraz na dzieciaka - to taka "emerytura" na gorsze lata.

Te biedniejsze kobiety, którym nie uda się znaleźć jakiegoś bogatego za to w desperacji pomiędzy 25 a 30 rokiem życia próbują najpierw wyjść za mąż. Na FB robią odliczania do tej wiekopomnej chwili założenia białej sukni, wrzucają jakieś ckliwe zdjęcia z cytatami o małżeństwie, potem bombardują znajomych fotkami ze ślubu i dziękują w postach organizatorom/ zespołowi / fotografowi itd. Następnym krokiem jest za wszelką cenę zrobić dzieciaka i nawet jeśli ich związek to dramat bez przyszłości to jednak zachodzą i w dalszej kolejności tracą swoją tożsamość, stają się nie np. Agatą, tylko "mamą Wikusi". Zalewają media społecznościowe zdjęciami gówniaka we wszystkich możliwych konfiguracjach i rodzinnymi fotkami pokazującymi "idealne małżeństwo". To działa kilka lat. Na ogół jak dzieciak podrośnie stanie się mniej fotogeniczny to po prostu ci ludzie znikają - słabo sobie radzą z utratą uwagi znajomych (bo wychodzi na to, że życie takiej kobiety jest tak szalenie nieinteresujące, że do promowania się wykorzystywała głównie swojego dzieciaka). Nie mają już znajomych, nic nie publikują, zaczynają spędzać prawie cały czas w domu przed telewizorem, ch*jowej pracy, na targu kupując warzywa. Mężowi szybko się nudzi, prędzej czy później zrobi jakiś skok w bok o którym i tak nawet jeśli żona się dowie to nic nie powie, bo to dla niej "wstyd" przed rodziną.

Także jak widzisz schemat jest ten sam niezależnie od tego czy jedna opływa w luksusy czy druga po prostu nie ma żadnych pasji i ambicji i próbuje podążać z góry spisanym na straty schematem życia życiem własnego dzieciaka.

Założę się, że większość czytających ten post zna całkiem sporo takich przypadków z życia wziętych wśród swoich znajomych. Niestety mało jest kobiet mających jakąś godność, własne zdanie, hobby, która nie idzie prowadzi swojego życia według planu madki lub utrzymanki, tylko znajduje jakaś swoją drogę.
;-)

NiemiecWaszPan

2021-06-19, 12:29
ANALizator napisał/a:

Nie macie pojęcia o związka dekle, to jest prawda akurat, że jak się baby nie bije to jej wątroba gnije, to jest normalne w zwiazku coś prawdziwym z kobietą, może z chłopakiem byliście to nie wiecie



Masz w 100% rację pedrylu. Babę trzeba zlać raz na jakiś czas i odciąć od hajsu, wtedy chodzi jak szwajcarski zegarek. W tę miłość, jak z bajki bez kłótni to chyba tylko dzieciarnia i stuleje wierzą, które jeszcze nigdy nie r*chały...

St...........sz

2021-06-19, 13:15
Niestety mało jest kobiet mających jakąś godność, własne zdanie, hobby, która nie idzie prowadzi swojego życia według planu madki lub utrzymanki, tylko znajduje jakaś swoją drogę.

Sama prawda. :-D To samo tłumaczę ludziom i rodzinie dookoła czemu po rozwodzie nie mogę sobie znaleźć kobiety na stałe tylko przelotne kochanki.. Rozmawiałem z masą dziewczyn/kobiet młodszych ode mnie lub blisko mojego wieku i jest masakra te starsze na gwałt chcą zakładać rodzinę ch*j tam z kim(najczęściej totalnie nieodpowiednim i oderwanym od rzeczywistości alkoholikiem, ćpunem, zjebem bo taki zapewnia emocje) w skrócie aby BYŁ I następnie robią gówniaki jak to się później kończy wszyscy wiemy.. Znam masę samotnych madek, które użalają się nad sobą bo nie pykło i szukają,, dobrego ojca,, dla swoich pociech jednocześnie poza dupą nie oferując nic w zamian. Inteligentnej kobiety, która ogarnia co się dzieje dookoła i ma wspólne do moich pasje, zainteresowania, które realizuje i rozwija i do tego nie ma wypaczonego pojęcia rodziny można ze świecą szukać.. przynajmniej w moim mieście :-D . Z kolei młode są w większości niestety głupie, płytkie, infantylne (podobnie zresztą jak ich rówieśnicy z płci przeciwnej) i ni ch*ja nie mam z nimi o czym rozmawiać i sexu też się odechciewa. :-/ Z kobietami po 40tce z kolei już można co nieco porozmawiać, porobić,wymienić się spostrzeżeniami i bardzo przyjemnie spędzić czas:)) :-P

Amon1969

2021-06-19, 13:57
On ma kapcie z futerkiem?

zbynekmaslanka

2021-06-19, 14:21
Stołndzisz napisał/a:

Niestety mało jest kobiet mających jakąś godność, własne zdanie, hobby, która nie idzie prowadzi swojego życia według planu madki lub utrzymanki, tylko znajduje jakaś swoją drogę.
Sama prawda. To samo tłumaczę ludziom i rodzinie dookoła czemu po rozwodzie nie mogę sobie znaleźć kobiety na stałe tylko przelotne kochanki.. Rozmawiałem z masą dziewczyn/kobiet młodszych ode mnie lub blisko mojego wieku i jest masakra te starsze na gwałt chcą zakładać rodzinę ch*j tam z kim(najczęściej totalnie nieodpowiednim i oderwanym od rzeczywistości alkoholikiem, ćpunem, zjebem bo taki zapewnia emocje) w skrócie aby BYŁ I następnie robią gówniaki jak to się później kończy wszyscy wiemy.. Znam masę samotnych madek, które użalają się nad sobą bo nie pykło i szukają,, dobrego ojca,, dla swoich pociech jednocześnie poza dupą nie oferując nic w zamian. Inteligentnej kobiety, która ogarnia co się dzieje dookoła i ma wspólne do moich pasje, zainteresowania, które realizuje i rozwija i do tego nie ma wypaczonego pojęcia rodziny można ze świecą szukać.. przynajmniej w moim mieście . Z kolei młode są w większości niestety głupie, płytkie, infantylne (podobnie zresztą jak ich rówieśnicy z płci przeciwnej) i ni ch*ja nie mam z nimi o czym rozmawiać i sexu też się odechciewa. Z kobietami po 40tce z kolei już można co nieco porozmawiać, porobić,wymienić się spostrzeżeniami i bardzo przyjemnie spędzić czas:))



W ich postepowaniu jest większa logika niz ci sie zdaje ... to tylko pozornie jest nielogiczne. A tak w skrócie teraz baby nie chcą byle kogo tylko "młodego Brada Pitta".

wertuqq

2021-06-19, 15:54
Vexier napisał/a:

Ale piekna i szczesliwa jest ta piosenka






Krzysztof_Elbląg

2021-06-19, 16:58
JiggyPete napisał/a:

niesamowita idiotka. Koleś zrobił sobie z niej worek treningowy w windzie, po czym polazła za nim na parking dostać kolejną listwe na ryj i w bonusie zostać potrąconą samochodem, a ona....wstaje i dalej biegnie za swoim księciem



Przecież k***a widzimy

Stołndzisz napisał/a:

Niestety mało jest kobiet mających jakąś godność, własne zdanie, hobby, która nie idzie prowadzi swojego życia według planu madki lub utrzymanki, tylko znajduje jakaś swoją drogę.
Sama prawda. To samo tłumaczę ludziom i rodzinie dookoła czemu po rozwodzie nie mogę sobie znaleźć kobiety na stałe tylko przelotne kochanki.. Rozmawiałem z masą dziewczyn/kobiet młodszych ode mnie lub blisko mojego wieku i jest masakra te starsze na gwałt chcą zakładać rodzinę ch*j tam z kim(najczęściej totalnie nieodpowiednim i oderwanym od rzeczywistości alkoholikiem, ćpunem, zjebem bo taki zapewnia emocje) w skrócie aby BYŁ I następnie robią gówniaki jak to się później kończy wszyscy wiemy.. Znam masę samotnych madek, które użalają się nad sobą bo nie pykło i szukają,, dobrego ojca,, dla swoich pociech jednocześnie poza dupą nie oferując nic w zamian. Inteligentnej kobiety, która ogarnia co się dzieje dookoła i ma wspólne do moich pasje, zainteresowania, które realizuje i rozwija i do tego nie ma wypaczonego pojęcia rodziny można ze świecą szukać.. przynajmniej w moim mieście . Z kolei młode są w większości niestety głupie, płytkie, infantylne (podobnie zresztą jak ich rówieśnicy z płci przeciwnej) i ni ch*ja nie mam z nimi o czym rozmawiać i sexu też się odechciewa. Z kobietami po 40tce z kolei już można co nieco porozmawiać, porobić,wymienić się spostrzeżeniami i bardzo przyjemnie spędzić czas:))



Grzegorz przestań

Noktowizor

2021-06-19, 17:36
JiggyPete napisał/a:

niesamowita idiotka. Koleś zrobił sobie z niej worek treningowy w windzie, po czym polazła za nim na parking dostać kolejną listwe na ryj i w bonusie zostać potrąconą samochodem, a ona....wstaje i dalej biegnie za swoim księciem



no bo to po to aby go zmienic :D

kawior2007

2021-06-19, 17:48
JiggyPete napisał/a:

niesamowita idiotka. Koleś zrobił sobie z niej worek treningowy w windzie, po czym polazła za nim na parking dostać kolejną listwe na ryj i w bonusie zostać potrąconą samochodem, a ona....wstaje i dalej biegnie za swoim księciem



Może się przypadkiem puściła i teraz ma wyrzuty sumienia?

Sajmo

2021-06-19, 20:38
Za dużo kasy mamy no to z nudów się napie**alamy 8-)

Zujka

2021-06-19, 22:35
Skoro jej tak zależy zeby wpaść w objęcia oprawcy to na bank sie sk***ila i myśli że jak przyjmie oklep jako karę to gościu jej wybaczy :mrgreen: a tak w ogóle to jebac ludzi co się napie**alają w związkach :->

Jagang

2021-06-19, 22:38
nynek345 napisał/a:

Co jej fani powiedzą!



Co jej fani powiedzą? Jeżeli ma swoich fanów w internecie, to oznacza że zarabia w miesiąc więcej niż ty widzisz w rok i nie potrzebuje bogatego "tatusia".
Tzw. influencerki mają olbrzymi hajs, nawet w Polsce, szczególnie gdy prowadzą coś w stylu onlyfans. Zarabiają więcej od mężczyzn, a już na pewno od takich mężczyzn jak ty, gardzisz nimi, a jesteś większym biedakiem od nich.
Mogłyby rzucić ci 200 zł, jak ty rzucasz 50 groszy żulowi. Taka influencerka, świecąca dupą w necie, mogłaby cię kupić, k***a biedaku, naplułaby ci w twarz, nazwała śmieciem, po czym rzuciłaby zwitek banknotów, np. 5000 zł i dziękowałbyś jej na kolanach. To jest wasz honor incele. Za kilka tysięcy pozwolilibyście takiej k***ie (którą jest w waszych oczach) nasrać na wasz ryj i pewnie nadal uważalibyście się za lepszych. Śmieszne.