18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

To za moją paczkę

~Angel • 2019-05-15, 11:18
Zemsta opóźnione dostarczenie przesyłki.


Tris_tan

2019-05-15, 16:40
OMG gimnazjum atakuje aż strach się bać na co jeszcze mogą wpaść :D

kwasny10

2019-05-15, 17:02
Ja tez juz nigdy nie zamowie nic dhl-em. Paczka miala dosc ok godz 18, okazalo sie ze niby mnie w domu nie bylo ( dosc popularne ). Po usilnych probach dodzwonienia sie na ich zj***na infolinie powiedziano mi ze kurier stwierdzil ze juz nie zdarzy do mnie dowiezc paczki i tym samym postanowil zwalic wine na mnie i zaznaczyc ze nikogo nie bylo w domu. Ostatecznie dzien pozniej pojawil sie i twierdzil ze dzwonil do domofonu :D ta cala firma to j***ny mindfuck

banana12462541

2019-05-15, 18:18
Erni90 napisał/a:

tak na pewno bo uwierzę, że dwa tygodnie. DHLem paczki dochodzą od 2 do max 4 dni. A to tylko wymówka jakiegoś cwe*a do obsikania auta



Tutaj tez zakładacie fake konta, do przekonywania ludzi do siebie?

kry.ha

2019-05-15, 18:31
Wystarczy sobie sprawdzić opinie w Google o tej "firmie" kurierskiej. Po to się płaci więcej za kuriera żeby było szybciej i żeby dowiózł paczkę pod same j***ne drzwi. Za to płaci klient i za to hajs dostaje kurier. A te k***y DHLowskie lecą w ch*ja równo. Najgorsze jest to, że z większości sklepów internetowych, paczki idą właśnie DHLem...

Lizodup

2019-05-15, 18:37
ale z was debile z butelki lał. jakie ułomy dały piwa cioty

Black Snake

2019-05-15, 19:22
Tak z drugiej strony... Jeżdżę w DHL od jakiegoś miesiąca. Paczek najebią 120-140 na osobę na jeden dzień... Ludzie to kretyni. Połowa klientów zdziwiona, że kurier przyszedł... Pogoń po mieszkaniu za kasą, której nikt nie odłożył. Pretensje, że o 10:00 kogoś obudziłem. Albo, że za głośno pukałem do drzwi. Ludzie potrafią 10 minut otwierać drzwi z mieszkania bo k***a zamknięte na klucz. Klucz ch*j wie gdzie. Przyniesie klucz. Grzebie w zamku i to nie ten -.-
Dobrze, że umowa na razie na 3 miesiące. Po tym czasie sp***alam z tego burdelu.

Aaa... zapomniałbym. Tym k***om co 10 minut drzwi z mieszkania otwierają życzę pożaru i takiego samego szukania klucza.

disturbed666

2019-05-15, 19:42
kolega pracowowal na magazynie w dhl. nieraz sie trafialy jakies okulary gucciego albo raybany to wynosil i opie**alał

Black Snake

2019-05-15, 20:24
disturbed666 napisał/a:

kolega pracowowal na magazynie w dhl. nieraz sie trafialy jakies okulary gucciego albo raybany to wynosil i opie**alał



ano też się da :D Jak wrzucasz rzeczy na auto to je skanujesz. Jak czegoś nie zeskanujesz to nikt nie wie gdzie to jest i, że to masz. Jedynie czasem kontrole są i za każdą nienabitą paczkę jest 100zł kary. Znam ludzi co od prawie roku na kontroli nie byli. Jak się po robocie wyjeżdża z bazy to sprawdzają pakę, czy nie ma paczki jakiejś skitranej. Ale kabiny już nie sprawdzają :D

pankruk

2019-05-15, 22:32
Caramon napisał/a:

DHL i TNT - te dwie firmy mają u mnie dożywotniego bana. Ta druga już od kilkunastu lat - z wisienką na torcie, którą była impreza w knajpie Zaścianek, gdzie bawiące się w drugiej sali bydło z TNT zaatakowało moich gości.



TNT przejął FedEx

an...........se

2019-05-16, 12:30
Samochody kurierskie są prywatną własnością kurierów, nie DHL.
Oszczać auto niewinnemu człowiekowi - zuch chłopak, zuch. Takich obywateli nam trzeba.

eMCeONe

2019-05-17, 22:48
Kiedyś mi paczki nie chcieli dostarczyć bo "za ciężka".. krzesło do kompa...