18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To tylko przejazd

Brutal90 • 2017-08-08, 15:54
Przejazd Koszalin-Skibno 07.08.2017.Akcja od 20sec i 38sec z drugiej kamery.Dobrze,że wyhamowała za torami,a nie na nich.Tak kierowca kobieta.Tak wgl 4 kobiety.Jak to wyjaśnić?




ad...........an

2017-08-08, 16:07
To bardzo proste
Widać że nie masz baby, każda w sytuacji zagrożenia kierując najpierw łapie sztywno kierownice później wciska pedał hamulca w podłogę(jeśli trafi) i czeka na rozwój sytuacji. Zero analizy sytuacji i do tego jeszcze ma głupi uśmiech na twarzy

biala20

2017-08-08, 16:19
Szkoda! Mogło być pięknie!

~Velture

2017-08-08, 16:40
Takim zabierać prawa jazdy z miejsca i robić specjalne w ch*j trudne egzaminy ponowne. Tak trudne aby na pytanie o piątą literę z trzeciego akapitu 30 strony kodeksu odpowiadała poprawnie.

oleszek

2017-08-08, 16:49
alez szkoda ze ten pociag nie trafil w to glupie durne cos

my...........69

2017-08-08, 18:45
musiałem aż pie**olnąć żonę w pysk tak mnie wk***iły te głupie baby, uspokoiłem się polecam

pie**olona !!! zakaz babom prawa jazdy !!!!!!!

Essent

2017-08-08, 19:20
Z innej strony.Takie przejazdy,gdzie pociąg zapierdziela na pełnej k***ie powinny być inne zabezpieczenia,a nie tylko obustronny szlabanik z wydłubanymi odblaskami przez zasranych sebiksów lub innych małolatów.To się mogło zdarzyć każdemu,nawet facetowi,że nie zobaczył w ostatniej chwili zamkniętego szlabanu bo przyjezdny,bo akurat jechał gdzieś w delegację i zarwał nockę.Co z tego,że skrzyżowanie jest oznakowane 500 metrów wstecz,baba tego nie zauważy bo albo gada przez telefon albo robi za DJ-a dla pasażerów z tyłu :krejzi: Żartowałem k***a,zabrać prawko i do lochu szczury gonić :kawa:

mig1988

2017-08-08, 19:33
Dobra metoda na ból nóg, aż trzy z nich postanowiły dalej z buta iść .

spyyd3r

2017-08-08, 19:52
O Ja pierdule :D prawie 4 pieczenie na 1 ogniu :P

Kamilosekk

2017-08-08, 20:10
Ten filmik jest przyśpieszony... ciapągi w Polsce tak szybko nie jeżdżą -.-

idejakprzecinak

2017-08-08, 20:16
orisuniek napisał/a:

Z innej strony.Takie przejazdy,gdzie pociąg zapierdziela na pełnej k***ie powinny być inne zabezpieczenia,a nie tylko obustronny szlabanik z wydłubanymi odblaskami przez zasranych sebiksów lub innych małolatów.To się mogło zdarzyć każdemu,nawet facetowi,że nie zobaczył w ostatniej chwili zamkniętego szlabanu bo przyjezdny,bo akurat jechał gdzieś w delegację i zarwał nockę.Co z tego,że skrzyżowanie jest oznakowane 500 metrów wstecz,baba tego nie zauważy bo albo gada przez telefon albo robi za DJ-a dla pasażerów z tyłu :krejzi: Żartowałem k***a,zabrać prawko i do lochu szczury gonić :kawa:




No tak, sygnału dźwiękowego i migających sygnalizatorów też nie widziały?

landryn570

2017-08-08, 20:37
idejakprzecinak napisał/a:




No tak, sygnału dźwiękowego i migających sygnalizatorów też nie widziały?



Co tam, że we cztery jechały, żadna ani szlabanu, ani znaków, ani j***nEGO CZERWONEGO PODWÓJNEGO MIGAJĄCEGO ŚWIATŁA nie widziała..
Ja pie**ole, co za tępę p*zdy.

vindy

2017-08-08, 20:39
Ciapaci z arabii saudyjskiejnie widzą co robią ze nie wydaja babą prawa jazdy.

dziobak90

2017-08-08, 21:51
Analiza bardzo prosta, jechały we cztery, znaczy pie**oliły farmazony a baba za kierownicą zamiast patrzeć na drogę to gdacze w najlepsze k***a mać. W ostatniej chwili zwarły jej się obwody w mózgu i kazały jej hamować. Dróżnik, motorniczy i cały przedział najlepiej powinni jej wypie**olić takie lepy na ryj, żeby już nigdy kluczykiem do stacyjki nie trafiła. Tępe c**y, raszple z drutu, nieuki j***ne.