18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

To takie prawdziwe

Despe • 2016-10-17, 12:51
Życie w pigułce



fb

dziaad

2016-10-18, 16:21
nie to że nie znoszę, tylko wk***ia mnie czasami. poza tym to jest portal rozrywkowy a nie forum dyskusyjne pracowników mopsu, nie jest to też salonik polityczny, z resztą po ch*j ta dyskusja. j***ć. wszystko j***ć. i ch*j.

minetek

2016-10-18, 22:10
coś w podobnym stylu było w filmie "Idiokracja"

Hereticus

2016-10-18, 22:44
Jakieś antykapitalistyczne obrazki dostają tutaj ponad 140 piw. Nie wiedziałem, że tylu komunistów siedzi na sadolu...

voidinfinity

2016-10-18, 23:04
@up

Taaa szczególnie ten pierwszy :krejzi:

zairland

2016-10-18, 23:12
Henboh napisał/a:

@UP
Raczej, inteligentni ludzie zastanowią się 10x nim się na jedno dziecko zdecydują, a idioci pieprzą się bez zabezpieczenia i dziwią się skąd tyle bachorów się wzięło.

Ale ogólnie w przyrodzie panuje "przeżyją najsilniejsi", a ludzie rozprzestrzeniają najsłabsze geny.



A potem to dziecko ginie w wypadku samochodowym, w wyniku zakrztuszenia się zdrową żywnością lub obliczenia że nie opłaca się mieć dzieci przed menopauzą i czekaniem na cud in-virtro po 40 roku życia. Wtenczas geny rodziców idą się j***ć. I takim oto sposobem nasz wykres demograficzny przypomina trumnę, gdzie na 5 iluśtamletnich inteligentów przypada jeden dzieciak. Nasza cywilizacja i ojczyzna zdechną w ciągu kilku kolejnych dziesięcioleci. Amen.