18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ToPrzeciezJa

2018-01-09, 03:35
Bo więzienie to ma być kara, a nie nagroda.. a nie oszukujmy się, często w tych więzieniach mają lepiej, niż na wolności psia Twoja mać

~Velture

2018-01-09, 04:52
@up
Dlatego zawsze powtarzam, że jakbym stracił dom, rodzinę, pieniądze i wszystkie inne rzeczy i miałbym mieszkać na ulicy to bym bez chwili wahania kogoś zabił aby trafić do pierdla i mieć ciepłe 4 ściany, darmowe żarcie i bezpłatną opiekę medyczną do końca życia.

CoJaTamKurwaWiem

2018-01-09, 06:14
Dobra - poczulem sie wywolany do tablicy, bo to histoira z mojego miasta i dodam wiecej szczegolow.
Facet wszedl do banku z kartka, ze ma bron i zazadal pieniedzy. Broni oczywiscie nie mial, czego pseudotlumacz nie ogarnal.
Przez cale swoje zycie byl przykladnym obywatelem i zawsze przestrzegal prawa. Okazalo sie, ze jego zachowanie bylo spowodowane depresja, ktora go dotknela po operacji wszczepienia poczwornych bypassow w 2015. Niestety nie wspomnial o tym swojemu lekarzowi, a ten nie zdiagnozowal jej na czas.
Co ciekawe - w obronie goscia stanal wiceprezes banku, ktory obrabowal, oraz... kasjerka, do ktorej podszedl i zazadal pieniedzy :)

Sedzia skazal Lawrenca na 6 miesiecy aresztu domowego, 50 godzin robot spolecznych oraz $227.27 kary za zmarnowany czas pracownikow banku oraz $100 na fundusz ofiar napadow. Od momentu, kiedy zdiagnozowano poprawnie depresje bierze lekarstwa i jest soba - tak przynajmniej twierdzi :D


htp

2018-01-09, 19:03
Velture napisał/a:

@up
Dlatego zawsze powtarzam, że jakbym stracił dom, rodzinę, pieniądze i wszystkie inne rzeczy i miałbym mieszkać na ulicy to bym bez chwili wahania kogoś zabił aby trafić do pierdla i mieć ciepłe 4 ściany, darmowe żarcie i bezpłatną opiekę medyczną do końca życia.


Nie napisałeś o seksie do końca życia.

Profx5015

2018-01-10, 00:36
Demotywatory na kwejku, znaczy sadisticu, piękne

Hi...........po

2018-01-10, 22:16
Taki velture bez wahania by zabił,żeby iść do pierdla.
Naprawde jesteś pie**olnięty.Lepiej skocz z mostu jak wszystko stracisz,a nie przekreślaj komuś życie mendo jedna.

Dodam jeszcze że większego głupka jak velture nie widziałem.