18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To nie miejska legenda...

Halman • 2017-02-16, 14:51


...ślunskie cuksy dla hanysów na osłodę ich ch*jowego żywota.

Belweder

2017-02-17, 11:01
hoszo jeśli Ślązacy zostali by w Niemczech to chciałbym Cię widzieć podczłowieku Polaku... :amused: sprzedawali byście ryby z pomorza a ze wschodu drewno, z tych wsi... :amused: LoaLoa pierwszy raz mądrze i z sensem ! Śląsk jest taki cudowny, że obecnie możemy wydobywać węgiel z powietrza biedaki polaki :krejzi: a te kopalnioki to k***a takie ch*jstwo, że chyba dobre po imprezie, żeby się zrzygać.

Bolesuaw

2017-02-17, 11:47
j***ć śląsk

srylag

2017-02-17, 12:25
Skoro tak źle w tych kopalniach, słabe pensje i ch*jowo, to nikt nie broni zwolnić się i pójść do normalnej pracy... Przecież wszędzie indziej jest dobrobyt, sielanka i hajs z nieba leci. Nikt niewolnikiem nie jest, a jak narzeka na pracę w kopalni to albo idiota, albo kretyn, który do niczego innego jak do rycia w skale się nie nadaje. Pensyjki razem z dodatkami macie lepsze niż niejeden, a leci to z podatków.

Przy aktualnej rentowności kopalń znacznie bardziej opłaca się sprowadzić węgiel z Kanady statkiem. k***a z Kanady. Kanada pierdyliard kilometrów od Polski, a Ślunsk pod ręką i ch*j nie opłacalność. Kanadyjczycy zarabiają na tym węglu pewnie 3 razy więcej skoro im się opłaca.

Sytuację górników bardzo łatwo poprawić. Gdyby wszyscy się zwolnili i nikt by się nie zatrudniał aż do momentu, kiedy kopalnie zostaną sprywatyzowane, to może wtedy będziecie tą "potęgą" o jakiej krzyczycie.

Vis_PL

2017-02-17, 12:51
I to utożsamianie Śląska z Górnym Śląskiem...
A idźcie w p*zdu nieuki j***ne

Bakejaja

2017-02-17, 13:59
Bolesuaw j***ć to cię może tata pulokiem po czole pojeżdzić cwe*u gorolu ze wschodu czy tam z północy Tfu Fuj.

UnknownUser

2017-02-17, 21:33
nowynick napisał/a:



to czemu ssiecie cycek całej Polski na pensje dla górników skoroście tacy dziani?



Bo jakieś k***y gorolskie wolą sprowadzać węgiel z rosji.

zarazor

2017-02-18, 03:30
UnknownUser napisał/a:



Bo jakieś k***y gorolskie wolą sprowadzać węgiel z rosji.




k***a przeczytałem całą kłótnię powyżej i nie znalazłem żadnej mądrej wypowiedzi ani za ani przeciw oprócz tej.

PS: Jestem ekspertem

sudomakemeasandwich

2017-02-18, 08:12
W.S.N.R. napisał/a:

Dziurawiec - naturalny SSRI. Nic dziwnego, że na Śląsku takie cukiereczki.

MAOI przede wszystkim.

Zachlaj_Von_Burbon

2017-02-21, 11:10
robert924 napisał/a:

Z tego co wiem to Śląsk jako jedyny region w Polsce nie musi się obawiać o bankructwo z tymi zasobami co ma więc czarny ch*j ci w ryj



ugotuj se tego swego wungla na obiad, ja tam wolę swoje Podlasie z jego biedą i ziemią uprawną - my z głodu nie zginiemy