18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To nie miejska legenda...

Halman • 2017-02-16, 14:51


...ślunskie cuksy dla hanysów na osłodę ich ch*jowego żywota.

Bakejaja

2017-02-16, 19:14
Bo jak ześ sie grolu nie umyła to ino possies moja żyła a tak załoza kondoma przepucuja ci ta łona przepucuja ci żić bydzies ze rozkoszy wyć. Potym seblyka kondoma pociongnies jesce trocha mokro ze rozkoszy bydzies miała cało brocha potym wystrzela jak z armaty az mi wygnie gnaty a ty nawet niy kwiknies ino cało mela łyknies. Greetings from SiL3ZjA.

Desper

2017-02-16, 19:20
ch*jowy to miałeś wyraz twarzy jak się dowiedziałeś, że w dzieciństwie stara karmiła cię mlekiem z penisa.

Ronoaro

2017-02-16, 19:55
Bakejaja napisał/a:

Bo jak ześ sie grolu nie umyła to ino possies moja żyła a tak załoza kondoma przepucuja ci ta łona przepucuja ci żić bydzies ze rozkoszy wyć. Potym seblyka kondoma pociongnies jesce trocha mokro ze rozkoszy bydzies miała cało brocha potym wystrzela jak z armaty az mi wygnie gnaty a ty nawet niy kwiknies ino cało mela łyknies. Greetings from SiL3ZjA.



De...........sz

2017-02-16, 20:24
Wole ruski węgiel od tego ch*jstwa ze ślunska :amused:

Bakejaja

2017-02-16, 21:05
Dehumanizacjusz ciągle pewnie przed kompem 24h siedzisz w doma besto jebie jak staro oma a ty ciong mi p*zdo druta mojego piyłknego fiuta lizej mój spocony miech i lizej moja dupa.

De...........sz

2017-02-16, 21:35
@up A twoim ojcem jest twój brat, co tłumaczy twoją ortografie. :amused:

Sabajone

2017-02-16, 21:57
Dehumanizacjusz napisał/a:

@up A twoim ojcem jest twój brat, co tłumaczy twoją ortografie. :amused:



To było po śląsku idioto. Kaszubi też mają swój język jak i wiele innych regionów na świecie.

Ale skoro nie rozumiesz to ci przetłumaczę. "Ciągle pewnie przed kompem siedzisz w domu, przez to śmierdzisz jak stara baba i ciąg mi p*zdo druta mojego pięknego, fiuta oraz wora spoconego liż oraz liż moją dupę"

marekLRybnik

2017-02-16, 22:03
Tak jebajcie się nawzajem PO oraz Nowoczesna jest z was dumna!!!

waloos

2017-02-16, 22:04
Kutacz_Boga - emerytury czy pensje to jest ch*j przy machlojkach jakie robią dyrektorzy przy wszelkiego rodzaju przetargach.

Inna sprawa, na kopalni jest mnóstwo etatów dla ludzi którzy w życiu kopalni na oczy nie widzieli. Całe rodziny dyrektorów są zatrudnione, dokładnie nie pamiętam po co bo koleżanka nie chciała mi wytłumaczyć, ale z tego co pamiętam to liczy się jej coś do emerytury.

De...........sz

2017-02-16, 22:23
Sabajone napisał/a:



To było po śląsku idioto. Kaszubi też mają swój język jak i wiele innych regionów na świecie.

Ale skoro nie rozumiesz to ci przetłumaczę. "Ciągle pewnie przed kompem siedzisz w domu, przez to śmierdzisz jak stara baba i ciąg mi p*zdo druta mojego pięknego, fiuta oraz wora spoconego liż oraz liż moją dupę"



Serio k***a :amused:

Parzo

2017-02-16, 22:23
Północ tez by sie utrzymała spokojnie, wschód tez, gdyby nie zakazy/nakazy. Nie zapominajcie, co było nazywane spichlerzem polski, smoluchy. Może kiedyś ślązacy sie nauczą po polsku mówić bo póki co szkoda strzępić ryja :kawa:
Jak te suche dowc**y o nich. Jak sie nazywa ślązak mówiący po angielsku?
kaj-man
:amused:

Loaloa

2017-02-16, 22:27
Wy jesteście jeszcze głupsi, niż sądziłem. Idealni do skłócania, wystarczy wam rzucić cukierka, a jesteście gotowi sobie do gardeł skakać.

shakuras

2017-02-16, 22:30
niestety, prezesostwo różnego rodzaju kradnie i wyzyskuje jak wszędzie indziej, więc jak się czepiać to ich, natomiast jeśli ktoś się czepia górników, to już wyjaśniam na czym polega ta praca: Zjeżdżasz rano na dół i przez 8 godzin ani Ty ani Twoja rodzina nie wie, czy jeszcze wyjedziesz na powierzchnię. Siedzisz w ciemnościach i nie wiesz kiedy coś może się zawalić albo wybuchnąć. A pensja ma się niewiele do tego, o czym trąbią w propagandach medialnych...

Więc jednym słowem wkur***ące jest jak siedzi sobie ktoś przy komputerku całą dniówkę, popijając herbatkę i jeździ po górnikach, którzy w ciemnościach, pyle i brudzie ryzykują swoje życie.

Ach, uprzedzając wypowiedzi typu "każdy sobie wybiera zawód więc po co się tam pchali" - czyżby? Ilu ludzi pracuje tam gdzie chce, a ilu tam gdzie po prostu były przyjęcia itd. Pomijając że na Śląsku swego czasu innej roboty nie było. A rodziny trzeba utrzymać....

Inna sprawa z tym co "nasza władza" powyrabiała ze Śląskiem i jak zabiła cały przemysł, którym Śląsk mógł się mimo wszystko szczycić....

Ok, możecie po mnie jechać, ale swoje powiedziałem...


PS: Kopalnioki - smak dzieciństwa :)



kilo_jablek

2017-02-16, 22:33
ślązak to taki Polski kundel. nie wiadomo czy uśpić, czy przygarnąć...