18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

To musi być USA

phrontch • 2020-02-23, 11:59
Podludzie biją dziadka - wszystko ok, cisza. Dziadek wyciąga broń, nagle wszystkim się żal zrobiło napastników :idzwch*j:




kr...........81

2020-02-23, 12:54
na miejscu dziadka odrazu odstrzelił bym gówno a dlaczego dla tego że tak robię bez zwracania uwagi na rase polaczek czy inne gówno pociągnij za spust i masz spokój

PieronJasnySzlag

2020-02-23, 13:11
Murzyny bija dziadka. - Spoko, nakręćmy to.
Dziadek celuje do tych murzynów. - O Boże. On ma broń, Nieee. Dzwońcie na policje. Ratunku!

To musi być jakaś restauracja wege.

woytasw

2020-02-23, 13:13
Glock czyni cuda

Don_Beck

2020-02-23, 14:23
Szkoda że nie ścisnął klamki

Wiewór

2020-02-23, 14:48
krisman1981 napisał/a:

na miejscu dziadka odrazu odstrzelił bym gówno a dlaczego dla tego że tak robię bez zwracania uwagi na rase polaczek czy inne gówno pociągnij za spust i masz spokój



Nawet w USA nie można strzelić napastnikowi w plecy.

Dukenstein

2020-02-23, 15:25
Szkoda, że nie kozakowali dalej... chętnie bym obejrzał jak dziadek przy użyciu 9mm wylewa gówno z ich rozłupanych cymbałów.

Ja...........ro

2020-02-23, 15:49
Generalnie to uzyl broni zgodnie z przeznaczeniem. Szkoda, ze czarni odpuscili po wyjeciu gnata, wtedy moglby do nich walić

Antychryst_

2020-02-23, 16:31
ja tam bym się nie pie**olił i rozstrzelał na miejscu zarówno bachory co mnie pobiły, jak i tych pieprzoną widownię całej tej sytuacji.

tę pieprzoną* yhy.

Wiewór napisał/a:

Nawet w USA nie można strzelić napastnikowi w plecy.



W ostateczności możesz, kiedy wiesz, że może od tego zależeć Twoje życie. Z tego co wiem od znajomej, która tam mieszka i walczyła o papierki na broń, to instruktor powiedział, że jeśli już strzelają, to w głowę i nie straszą bronią, bo napastnik może obrócić sprawę przeciwko nam i to my będziemy mieć ciepło. Z racji tej nie zdziwiłbym się, gdyby to ten dziadzio miał korowody za "bezpodstawne" wyciąganie broni i celowanie do pieprzonej młodzieży.
Takie prawo przynajmniej jest na Florydzie, nie wiem jak w innych stanach.

~Jaczuro napisał/a:

Generalnie to uzyl broni zgodnie z przeznaczeniem. Szkoda, ze czarni odpuscili po wyjeciu gnata, wtedy moglby do nich walić



Można używać broni tylko w ostateczności, kiedy wiesz, że może od tego zależeć Twoje życie. Z tego co wiem od znajomej, która tam mieszka i walczyła o papierki na broń, to instruktor powiedział, że jeśli już strzelają, to w głowę i nie straszą bronią, bo napastnik może obrócić sprawę przeciwko nam i to my będziemy mieć ciepło. Z racji tej nie zdziwiłbym się, gdyby to ten dziadzio miał korowody za "bezpodstawne" wyciąganie broni i celowanie do pieprzonej młodzieży.
Takie prawo przynajmniej jest na Florydzie, nie wiem jak w innych stanach.

roman970227

2020-02-23, 16:41
Boże co za murzynskie podludzie... Zabili by dziadka to nawet nikt by nie jęknął... Dziadek wyciąga broń by sie bronić to od razu szał p*zdy....

M00nSpeLL

2020-02-23, 17:05
PieronJasnySzlag napisał/a:

Murzyny bija dziadka. - Spoko, nakręćmy to.
Dziadek celuje do tych murzynów. - O Boże. On ma broń, Nieee. Dzwońcie na policje. Ratunku!
To musi być jakaś restauracja wege.



Nie. Po prostu stary dziadek napie**alający na ślepo to prawie pewna śmierć. Dlatego ludzie krzyczą.

silwerbalk

2020-02-23, 21:29
Wiewór napisał/a:

Nawet w USA nie można strzelić napastnikowi w plecy.



A kto powie że byli odwruceni plecami..... Ja nic takiego nie widziałem bynajmniej

fieryangel

2020-02-23, 21:51
PieronJasnySzlag napisał/a:

Murzyny bija dziadka. - Spoko, nakręćmy to.
Dziadek celuje do tych murzynów. - O Boże. On ma broń, Nieee. Dzwońcie na policje. Ratunku!
To musi być jakaś restauracja wege.



Nie, to po prostu państwo rządzone zbyt długo przez lewactwo. Ludzie mają wyprane mózgi.

Machol

2020-02-23, 22:38
silwerbalk napisał/a:

A kto powie że byli odwruceni plecami..... Ja nic takiego nie widziałem bynajmniej



Kto powie? Patolog sądowy, jak powyciąga im ołów z dupy zamiast z brzucha.

AlaksanderLukaszenka

2020-02-23, 23:33
Tam przynajmniej ludzie mają broń, a w polszy nawet nie ma czym się bronić.