18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

To mówisz, że amerykanie wylądowali na księżycu?

Salieri16000 • 2019-12-10, 13:19
Koniecznie zobacz to tajne nagranie NASA, które miało nigdy nie ujrzeć światła dziennego:


maciejpp

2019-12-10, 18:15
czasem sie zastanawiam dlaczego chcą lecieć na marsa skoro od tamtych lat nie wylądowali na ksieżycu który jest bliżej.aha a może to jednak fikcja była? nwm juz sam temat cos jak ufo

emperorzbigniew

2019-12-10, 22:17
Bzdury, kolejna teoria spiskowa z dupy wyssana.

Sfabrykowanie tysięcy zdjęć i filmów, oszukanie tysięcy inżynierów, menadżerów, dziennikarzy, itd. - tego by się nie dało zrobić lub koszty by były kosmiczne. Do tego kilkaset kg skał księżycowych badanych przez wiele osób.

Polecam trochę zainteresować się tematyką, pooglądać archiwum NASA, posłuchać nagrań z kontroli lotów i ogólnie wgłębić się w temat - a nie szukać cieni na zdjęciach czy łopoczącej w próżni flagi.

Polecam jeszcze tutaj - https://apolloinrealtime.org/11/ - wystarczy ta strona (świetne nagrania z kontroli lotów pod Houston) aby przekonać się, jak zajebiście to wszystko było złożone.

skywalker75

2019-12-11, 21:19
Jak by to Lem skomentował ? Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów ;)

brambor.front

2019-12-12, 01:22
Potwierdzam, że to była mistyfikacja
A oto dowód na to



OxY

2019-12-14, 22:41
Fejki wychodziły zanim na prawdę wylądowali na Księżycu po to, aby schłodzić rosjan i ich zapędy nuklearne. Wystarczy zobaczyć co Hollywood robił w tym czasie :D