18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To miłe kiedy wieśniak zaoferuje ci pomoc

Flodzia • 2021-05-13, 12:37

Wyciąganie z rowa :ciasteczkowy:

andrzejrobert75

2021-05-13, 12:42
Z rowa do rowu,czy jakos tak,do dupy po prostu ta pomoc.

mam_racje

2021-05-13, 12:51
"wieśniak" - powiedziała prostaczka.

bercisko

2021-05-13, 13:19
Strach prosić kolejnego o pomoc, bo rów może nie wytrzymać :-)

NiemiecWaszPan

2021-05-13, 13:23
Kogoś to dziwi...? Rolniki to niezbyt inteligentne stworzenia...

medyklujleczywchuj

2021-05-13, 14:24
NiemiecWaszPan napisał/a:

Kogoś to dziwi...? Rolniki to niezbyt inteligentne stworzenia...



no prosci ludzie ale poki w swoim sosie sie mieszaja w tych wiochach gdzie pula genetyczna sie skonczyla 50 lat temu to jest ok. Gorzej jak taki stanie sie zurbanizowanym chlopem i zacznie jezdzic na tirach albo busach to moje podejscie sie diametralnie zmienia.

Kostor

2021-05-13, 14:26
NiemiecWaszPan napisał/a:

Kogoś to dziwi...? Rolniki to niezbyt inteligentne stworzenia...



A po czym maja byc inteligentni jak cale zycie robia to samo z dziada pradziada. Wstan z kurami, ogarnij to co tam masz (pole + plus zwierzaki) i tyle roboty. Myslenia tam nie trzeba, nic nowego sie nie dzieje. W wieku 15 lat osiagasz swoj szczyt i nic wiecej sie nie nauczysz. Niestety prawa wyborcze maja takie same jak ludzie inteligentni

Dobra, czas na atak tych tumanow w ponizszych komentarzach

zdun

2021-05-13, 14:31
co on powiedział? tak to jest jak się czarny albo ciapak zabierze za pomaganie?

TomaszKLN1

2021-05-13, 14:44
Kostor napisał/a:

A po czym maja byc inteligentni jak cale zycie robia to samo z dziada pradziada. Wstan z kurami, ogarnij to co tam masz (pole + plus zwierzaki) i tyle roboty. Myslenia tam nie trzeba, nic nowego sie nie dzieje. W wieku 15 lat osiagasz swoj szczyt i nic wiecej sie nie nauczysz. Niestety prawa wyborcze maja takie same jak ludzie inteligentni
Dobra, czas na atak tych tumanow w ponizszych komentarzach



k***a niestety masz rację.

wojas4862

2021-05-13, 15:16
Jak już się zesraliście to wam powiem że ten ciągnik był zwyczajnie niesprawny, . Przy hamowaniu powinien się załączyć przedni napęd i powinny też zahamować przednie koła.

skywalker75

2021-05-13, 15:54
Kostor napisał/a:

A po czym maja byc inteligentni jak cale zycie robia to samo z dziada pradziada. Wstan z kurami, ogarnij to co tam masz (pole + plus zwierzaki) i tyle roboty. Myslenia tam nie trzeba, nic nowego sie nie dzieje. W wieku 15 lat osiagasz swoj szczyt i nic wiecej sie nie nauczysz. Niestety prawa wyborcze maja takie same jak ludzie inteligentni
Dobra, czas na atak tych tumanow w ponizszych komentarzach



No niby racja, ale czytając 90 % komentarzy na sadolu, rolnicy jawią się jako profesorowie, niosący oświaty kaganek.

Mentorstajl

2021-05-13, 15:55
Jak nazywa się stronka, której znak wodny widzimy w rogu na górze?

Kosmodysk

2021-05-13, 16:14
Jak czasami oglądałem pomoc drogową na TVN TURBO, to miałem wrażenie że ekipa z Zakopanego ma poziom do tego filmiku.

notak

2021-05-13, 20:23
czasem zastanawiam się, co znaczy słowo ,,wieśniak,,
czy to jest ten który z miasta przeprowadził się na obrzeża, mając dom 300 metrów i pół hektara lub więcej działki,
czy ten co ma kilkanaście, kilkadziesiąt hektarow, sprzęt warty lamborgini,,,,,niejedno
czy taki co ma dwa etaty, hektary i jeszcze pracuje dodatkowo,
a może chodzi niektórym w głowie , taki co pije pod GS zamiawiając zestaw dyskotekowy
albo burak, że myśli jak każdy, ale brak mu prezencji w słowotoku mondrych słów,

no nie kumam

Penton

2021-05-13, 21:26
Wyżej inteligent mógł łyżkę podnieść. Byłoby jeszcze ciekawiej. Z ładunkiem zawsze przy ziemi!