18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

To już po raz drugi!

~_Yarko_ • 2019-07-21, 12:45

spoiler

niemamskarpet.

2019-07-21, 17:20
h*jnia, spodziewałem się cycka albo piczy

zonk

2019-07-21, 18:34
Po wszystkim będzie mu musiała dać dupy w ramach rekompensaty.

xXPeinXx

2019-07-21, 19:30
Baba i wszystko jasne, gdyby jednak celowała w jego głowę to pewnie trafiłaby bociana przelatującego z noworodkiem...

gumstg

2019-07-21, 19:46
Naprawde podejscie dzieciaka poziom gimbazy. No coz sprowadze cie na ziemie z takim podejsciem to ty dziewczyny nie znajdziesz. A z mojego doswiadczenia wiem ze kobiety potrafia lepiej piastowac stanowiska przystosowane dla facetow niz niejeden facet. Przklad pierwszy lepszy z brzegu znajoma po inzynierce administracja sieci. Ale coz ludzie zawsze beda piepszyc ze kobieta to tylko do kuchni sie nadaje. Takie to "meskie". Pamietajcie stulejaze z mamusia nie bedzie cale zycie zyla a jak jeden z drugim nie bedzie potrafil obsluzyc pralki badz glupiego zmywaka i plynu do naczyn ewentualnie zmywarki to was brud wpierdzieli

Jorgen888

2019-07-21, 20:17
Loaloa napisał/a:

Ale upasiona foka. Dałbym takiej ogródek do przekopania.



niedziela wolna,
lepiej wracaj do zmywaka bo szef ci pierwszy skopie

PieronJasnySzlag

2019-07-21, 20:35
Kobieta strzeliła faceta. Reakcje: hoho, hihi, hehe...
Ciekawi mnie reakcja gdyby to facet zapie**olił kobiecie.

de_Sade

2019-07-21, 20:53
Spiderowski napisał/a:

Kobieta strzeliła faceta. Reakcje: hoho, hihi, hehe...
Ciekawi mnie reakcja gdyby to facet zapie**olił kobiecie.



Facet, który gra na zawodach tej rangi( najwyższej) trafia, serwując, w chustkę do nosa rozłożoną w dowolnej części kara.
Chętnie zobaczę materiał z takich zawodów, na którym facet po raz drugi trafia babkę.

mianas

2019-07-21, 21:53
siwybis napisał/a:

Idźcie sobie kiedyś do profesjonalnej kuchni i zobaczcie kto tam pracuje. Pamiętam jak w Krakowie powstała jedna z pierwszych bud z kebabem, przy sklepie Adidasa na Grodzkiej. Trzech rasowych kozofilów potrafiło ulepić kilka porządnych kebsów na minutę. Jakiś czas później sobie ten sklep po prostu kupili bo trzepali na tym taką kasę że szkoda gadać. Ostatnio naszło mnie na kebsa i poszedłem do takiej budy niedaleko Jubilata. Trzy kobiety tam zatrudnione właściwie to przeszkadzały sobie w pracy i były w stanie wydać jedno danie na kilka minut. Więc nie wysyłajcie ich do garów bo pomrzemy z głodu



to się jada ?

Byku35

2019-07-21, 21:59
Warchlak1920 napisał/a:

Te gościu, ale to Ty gdzieś mówiłeś, że podobają Ci się faceci, a teraz marsze komuś wypominasz? Ponoć kryptogeje to najwięksi hipokryci.
Sytuacja zabawna, ale kto nigdy niczego nie sp***olił w podobnej sytuacji, niech pierwszy rzuci we mnie piłką tenisową. Z tuzin podobnych akcji miałem, jest co wspominać przy piwku.



jesteś pedałem!

Warchlak1920

2019-07-22, 18:56
Byku35 napisał/a:

jesteś pedałem!



k***a, normalnie mistrz ciętej riposty z Ciebie. To nie ja na tym forum pisałem, że podobają mi się faceci, nie pamiętasz tego?

Ps. Tak przy okazji, w języku polskim zdanie zaczynami wielką literą.

Byku35

2019-07-28, 22:54
Warchlak1920 napisał/a:

k***a, normalnie mistrz ciętej riposty z Ciebie. To nie ja na tym forum pisałem, że podobają mi się faceci, nie pamiętasz tego?
Ps. Tak przy okazji, w języku polskim zdanie zaczynami wielką literą.



lube was trolować, mam z was ubaw jak się pocicie przy pisaniu hłłeełe

wasze wk***y mnie karmią
jak odpisujecie te wypociny wk*** hłełe