18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To już nie twój samochód...

Halman • 2020-07-24, 03:42

stary, biały zgredzie... :bambo:

mazga50

2020-07-24, 04:26
W końcu się nauczą zabierać kluczyki.

luja27

2020-07-24, 05:59
Przynależność rasowa zmusiła go do takiego zachowania :mrgreen:

castagir

2020-07-24, 08:47
Tutaj nawet nie wiem czy winić czarnego gównoida czy tego dziadka, bo jak trzeba być zj***nym na umyśle, żeby w ameryce, gdzie na jeden hektar przypada 100 czarnych przestępców, zostawiać otwarty samochód/dom etc.?

Halman

2020-07-24, 08:54
castagir napisał/a:

w ameryce, gdzie na jeden hektar przypada 100 czarnych przestępców, zostawiać otwarty samochód/dom etc.?


Trudno winić dziadka któremu sie porządnie zakodowało ;


Pralpunkt

2020-07-24, 10:19
Ale jaki postępowy czarny nie rozjechał dziadka, cofnął okazał akt łaski fiu fiu hameryka

TłustyManat

2020-07-24, 11:04
castagir napisał/a:

Tutaj nawet nie wiem czy winić czarnego gównoida czy tego dziadka, bo jak trzeba być zj***nym na umyśle, żeby w ameryce, gdzie na jeden hektar przypada 100 czarnych przestępców, zostawiać otwarty samochód/dom etc.?



Na starość ludzie stają się bardziej naiwni, umysł już nie taki ostry.
Ale pytanie czy w takim razie dziadek w ogóle powinien jeździć autem?

Wiewór

2020-07-24, 12:05
Jakby to dobrze zinterpretować to biały próbuje ukraść uczciwemu uciśnionemu czarnemu auto.

Gruszek83

2020-07-24, 12:30
Złapią go w jeden dzień a potem 25 lat pierdzenia

chorym

2020-07-24, 14:56
castagir napisał/a:

Tutaj nawet nie wiem czy winić czarnego gównoida czy tego dziadka, bo jak trzeba być zj***nym na umyśle, żeby w ameryce, gdzie na jeden hektar przypada 100 czarnych przestępców, zostawiać otwarty samochód/dom etc.?



bez sensu.. idac twoim tropem myslenia kradziez, gwalty, zabojstwa, napascie to wina poszkodowanych bo byli zjebami? bo raz na jakis czas ktos zapomnial zamknac drzwi, albo mniej wypic? Kazdemu to sie moze zdazyc wczesniej czy pozniej wiec bym tak pochopnie ludzi nie ocenial.

Mazi118d

2020-07-24, 17:34
A ja jak oglądam ten filmik to przypomina mi się jak wujek Stalin w telewizji opowiadał coś o związku radzieckim i podbiegł chłopiec prosząc „wujku daj cukierka” a Stalin „sp***alaj” a redaktor „ a mógł zabić „

Mar0

2020-07-24, 19:30
BLM k***a!

castagir

2020-07-24, 19:52
chorym napisał/a:

bez sensu.. idac twoim tropem myslenia kradziez, gwalty, zabojstwa, napascie to wina poszkodowanych bo byli zjebami? bo raz na jakis czas ktos zapomnial zamknac drzwi, albo mniej wypic? Kazdemu to sie moze zdazyc wczesniej czy pozniej wiec bym tak pochopnie ludzi nie ocenial.



Zanim na coś pochopnie odpowiesz to najpierw przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem. Skoro tego nie potrafisz to już tłumaczę:

Dziadek sam sobie jest winien, że żyjąc wśród tej dziczy powinien wiedzieć na co ich stać i mieć tym bardziej zdwojoną czujność. Po czarnych można się podziewać głównie przestępczości(zwłaszcza zachęceni ostatnimi nastrojami i BLM), dlatego ich krytyka już nawet nie ma sensu bo ta rasa nie nadaje się do życia w cywilizacji i powinna być deportowana z powrotem na sawannę i pustynię, tam skąd zostali wyrwani ich uciśnięci przodkowie, na których ciągle się powołują.

Rozumiesz teraz?