18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To jest prawdziwy strach

djted • 2016-10-30, 22:15


To znalazla przebranie :shock:

MożeTak

2016-10-31, 15:34
@bloodwar
Głupoty gadasz. Największy przebieg to mają właśnie te niezbyt urodziwe i zakompleksione, które dają jak leci aby się dowartościować albo ewentualnie te które są TYLKO ładne. Jak panna jest atrakcyjna i nie głupia to nie będzie "dawać" byle komu, więc niekoniecznie będzie mieć duży przebieg. To, że się miało i ma wielu "adoratorów" nie oznacza, że automatycznie uprawiało się seks z wieloma.

Sashaaaa

2016-10-31, 16:08
Największy przebieg mają te albo tamte... Najlepiej się żenić z tymi a nie z tymi... hahaha ja pie**ole jacy niektórzy faceci są poj***ni. Czasami wchodze tylko poczytać komentarze jak sobie nawzajem dajecie rady dotyczące kobiet i się z nich pośmiać.

sezamkowyRozpierdol

2016-10-31, 16:15
Wy się tu sracie o kobiety a ja wam powiem, że wystarczy być kapitalistą :amused:
Kobieta nie jest do szczęścia potrzebna :amused:
Jak chcecie sobie ulżyć to kapitalizm oferuje wam dz**ki :krejzi:

Sashaaaa napisał/a:

Największy przebieg mają te albo tamte... Najlepiej się żenić z tymi a nie z tymi... hahaha ja pie**ole jacy niektórzy faceci są poj***ni. Czasami wchodze tylko poczytać komentarze jak sobie nawzajem dajecie rady dotyczące kobiet i się z nich pośmiać.



Pewnie przypominają ci się stare lata kiedy z psiapsiółkami debatowało się o tym, który ma dłuższego a który grubszego ku*asa co nie? :amused:
Albo który bardziej przy forsie :krejzi:
No chyba nie powiesz mi, że wy kobiety jesteście święte, bo wasza natura jest jeszcze bardziej rozwiązła niż facetów :-D
Bo emocje mają większe wpływ na kobietę i pierwszy lepszy frajer z ponadprzeciętnym IQ będzie wiedział jak was urobić i zaciągnąć w krzaczki :krejzi:
Nie dziwie się, że jest parcie na kobiety z wysokim IQ, właśnie po to by zminimalizować ryzyko zdrad :amused:

vedkonner

2016-10-31, 17:12
bloodwar napisał/a:

Problem z facetami jest taki, że szukają na żony zajebistej dupki a takie są przeważnie mocno przechodzone bo nie oszukujmy się, jak laska jest zajebistą dupą to od 14stego roku życia już się kręcą koło niej absztyfikanci, potem ma taka 23-25 i uświadamia sobie, że liczba facetów którzy w niej byli już dawno przekroczyła dwie cyferki i co, ma Wam powiedzieć prawdę? Który z Was by szanował żonę która miala powiedzmy 36 kolesi? Czy "Kochanie, jesteś dla mnie kimś wyjątkowym" brzmiałoby z jej ust tak samo przekonywująco jakbyście już wiedzieli, że jesteście numerem 37?



:) Tak więc na r*chanie wybierajcie zajebiste dupki, na żony przeciętniary z małym przebiegiem



To ci powiem tajemnicę. Laski 10/10 są pewne swojej wartości i dlatego się nie r*chają z kim popadnie, do tego wbrew pozorom więcej adoratorów mają średniawki. Dlaczego? No bo do zajebistych boją się podchodzić, bo myślą, że nie mają szans (i zwykle racja), a z brzydką wstyd się pokazać na mieście.

Do tego te brzydkie i przeciętne muszą jakoś podbudować swoją samoocenę, a chłopak, który głaszcze cię po głowie kiedy robisz mu loda w kiblu, potrafi pochwalić. :lol:

AdiOsAmigos

2016-10-31, 18:16
Sami je szmacimy a później pretensje do garbatego... lubię patrzeć gdy spotykam na mieście byłą laskę ze swoim facetem i wspominam stare czasy gdy wpychałem jej ku*asa do buzi po same kule a ona stękała z radości ;-) niby powinienem gościowi współczuć ale z drugiej strony wiem ile radochy sprawia dymanie takiej wariatki :) A do kochania mam swojego psa którego nie r*cham a i tak zawsze cieszy się na mój widok gdy wracam do domu :) I jest po prostu k***a zajebisty.

sh...........ns

2016-10-31, 19:39
ból dupy kobiet bezcenny ,

Zadi_

2016-10-31, 23:45
Pany, nie wolno tak generalizować. Każda baba jest inna.