18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Puczysta

2021-02-28, 07:28
Ale temu ostatniemu się fest pomieszało xD

Silverface

2021-02-28, 08:22
BMW to naprawdę ch*jowe samochody. Nie dość że najczęściej są z nimi wypadki, to jeszcze nawet natura jest im przeciwna. :D

pro_avenger

2021-02-28, 08:24
To jest przedskoczek, i za wcześnie wyszedł z progu.

Cz...........as

2021-02-28, 08:29
W przypadku zgłoszenia się do lasów państwowych, czy przy zgłoszeniu na policję - Niedostosowanie się do warunków panujących na drodze... :roll:

Stonka

2021-02-28, 08:31
AyCaramba napisał/a:

W przypadku zgłoszenia się do lasów państwowych, czy przy zgłoszeniu na policję - Niedostosowanie się do warunków panujących na drodze...


Bzdura. To nie było czołowe zderzenie. Przyj***ly mu z boku, a nawet z tyłu.

Gandalf

2021-02-28, 08:35
Stonka napisał/a:

Bzdura. To nie było czołowe zderzenie. Przyj***ly mu z boku, a nawet z tyłu.



Tak czy siak,znak przed wjazdem do lasu jest, mógł jechać wolniej lub inną drogą.

Cz...........as

2021-02-28, 08:42
Stonka napisał/a:

Bzdura. To nie było czołowe zderzenie. Przyj***ly mu z boku, a nawet z tyłu.



Nie bzdura . Doświadczenie.

outsidethebox86

2021-02-28, 08:49
AyCaramba napisał/a:

W przypadku zgłoszenia się do lasów państwowych, czy przy zgłoszeniu na policję - Niedostosowanie się do warunków panujących na drodze...



Tak apropos policji

Mojemu ziomkowi ktoś zaj***ł rower w Sylwestra, zgłosił to, a w międzyczasie udało mu się dowiedzieć, kto mu ten rower podprowadził j gdzie można go znaleźć. Poszedł na pały i mówi im co i jak, a oni do niego, żeby zorganizował prowokację, a oni wtedy ujmą sprawcę... No kuźwa jak się z takich nie wyśmiewać i jak brać poważnie, jak ich szanować i nie mieć ochoty obrzucić ich tym co jest akurat pod ręką...

Karboksylator

2021-02-28, 09:26
AyCaramba napisał/a:

W przypadku zgłoszenia się do lasów państwowych, czy przy zgłoszeniu na policję - Niedostosowanie się do warunków panujących na drodze...





Stonka napisał/a:

Bzdura. To nie było czołowe zderzenie. Przyj***ly mu z boku, a nawet z tyłu.





Gandalf napisał/a:

Tak czy siak,znak przed wjazdem do lasu jest, mógł jechać wolniej lub inną drogą.





AyCaramba napisał/a:

Nie bzdura . Doświadczenie.



i bzdura i nie.
w tym przypadku to nie prędkośc miała znaczenie. auto stało kiedy bambi przypie**olił i w takim przypadku odszkodowanie ( z tym filmem) gość otrzyma.
co innego, gdyby nie było nagrania.
z mojego doświadczenia. dwa razy pie**olnąłem dzika i dwa razy dostałem odszkodowanie (naprawę auta w serwisie). najważniejsza jest możliwość udokumentowania zdarzenia, najlepiej kamerą samochodową. Jeden raz droga wiodła przez pola i z kukurydzy odyniec wyskoczył, drugim razem przez las.
najdłużej trwało ustalenie kto ma zapłacić, bo każdy zrzuca na kogoś innego. wziąłem prawnika i było pozamiatane.
Oczywiście znam też przypadki kiedy odszkodowanie nie zostało wypłacone i w przypadku braku AC kierowca musi sam pokrywać szkody, często to dosyć wysokie sumy

celebryta

2021-02-28, 10:08
Jelenie to są jednak jelenie

Takafura

2021-02-28, 10:41
Karboksylator napisał/a:

iJeden raz droga wiodła przez pola i z kukurydzy odyniec wyskoczył, drugim razem przez las.
najdłużej trwało ustalenie kto ma zapłacić, bo każdy zrzuca na kogoś innego. wziąłem prawnika i było pozamiatane.


A kto w końcu wypłacił ? Jestem leśnikiem i mocno mnie to ciekawi.


tarcer123

2021-02-28, 11:27
Zanim dostanie odszkodowanie to te bmw wpie**oli rdza. To bardzo dluga droga. Wiem z praktyki.

kolosasz

2021-02-28, 11:35
Usunąć las - wtedy zwierzęta nie będą wchodzić w BMW



Olashenco

2021-02-28, 11:37
A to chamy jelenie