18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To jest napad!

Halman • 2021-03-13, 13:35

nie dzisiaj synu... :amused:

kolosasz

2021-03-13, 14:09
Bandzior zniknął jak płyta z nagraniami Obajtka

Lobo24

2021-03-13, 14:55
Wydał mu resztę

Jakubbb

2021-03-13, 15:01
właśnie po to społeczeństwo powinno mieć powszechny dostęp do broni.
w polsce w takiej sytuacji jesteś bezbronnym żuczkiem....

Cz...........as

2021-03-13, 16:02
Jakubbb napisał/a:

właśnie po to społeczeństwo powinno mieć powszechny dostęp do broni.
w polsce w takiej sytuacji jesteś bezbronnym żuczkiem....



No ale jakim cudem taka sytuacja miała by nastąpić w Polsce. Przecież bandziory nie mają pozwoleń na broń ;-)

pro_avenger

2021-03-13, 16:48
Złodziej zapomniał że jak się wody naleje do pistoletu to trzeba pompka podpompowac powietrza.

Varatas

2021-03-13, 17:14
AyCaramba napisał/a:

No ale jakim cudem taka sytuacja miała by nastąpić w Polsce. Przecież bandziory nie mają pozwoleń na broń



I twoim zdaniem bandyci w Polsce nie mają broni, bo nie mają pozwolenia na broń? XDDDDDDDDDDDDDDDDD

Figlarz_

2021-03-13, 18:42
Ale to trzeba mieć kurewna odwagę albo głupotę, żeby wyjmować gnata i probowac odstrzelić bandziora, kiedy ten w nas celuje. Ja bym chyba wolał oddać te kilka stow i mieć pewność, ze mnie jakiś ciul nie podziurawi.

AdamBrown

2021-03-13, 19:44
Figlarz_ napisał/a:

Ale to trzeba mieć kurewna odwagę albo głupotę, żeby wyjmować gnata i probowac odstrzelić bandziora, kiedy ten w nas celuje. Ja bym chyba wolał oddać te kilka stow i mieć pewność, ze mnie jakiś ciul nie podziurawi.



Nie wiem czy zauważyłeś, ale ten gościu z pistoletem ledwo stał na nogach i ledwo trzymał ten pistolet, A ten drugi, to załozył sklep zaraz po tym jak wygrał konkurs na najszybszego kolta gangesu.
On szybciej wyciągnął rewolwer i oddał 6 strzałów, niż tamten wcisnoł spust.

kzf

2021-03-13, 20:09
Varatas napisał/a:

I twoim zdaniem bandyci w Polsce nie mają broni, bo nie mają pozwolenia na broń? XDDDDDDDDDDDDDDDDD



Do Ciebie to chyba ta ironia AyCaramby by nie trafiła, nawet jakby pie**olnąć Cię nią prosto w dziób :roll:

przewodnik_elektryczny

2021-03-13, 20:45
Jakubbb napisał/a:

właśnie po to społeczeństwo powinno mieć powszechny dostęp do broni.
w polsce w takiej sytuacji jesteś bezbronnym żuczkiem....



Gdyby był powszechny dostęp do broni to takie sytuacje miałyby miejsce dziesięć razy częściej. Jak ty to sobie wyobrażasz masz broń idziesz do biedronki i zabierasz gnata ze sobą? Do szkoły, odebrać dzieciaka z przedszkola, do mechanika i lekarza całe życie z gnatem w łapie i czekasz aż będziesz miał okazję raz w życiu się wykazać?

Cz...........as

2021-03-14, 01:15
Varatas napisał/a:

I twoim zdaniem bandyci w Polsce nie mają broni, bo nie mają pozwolenia na broń? XDDDDDDDDDDDDDDDDD



Czytaj między wierszami.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-03-14, 10:48
Gdyby w Polsce był powszechny dostęp do broni to krawężniki i sanepid by tak swojsko nie panoszył się po restauracjach .

Kamil3l

2021-03-14, 16:36
-to jest napad
-to jest wypad