18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

To jest napad!

T3RMINATOR • 2021-02-09, 15:22
Z bronią w ręku.


Lajzza

2021-02-09, 15:28
Haha. Po co inwestować w sprzęt jak tyle kamoli leży wokół :D ,oobre

Lobo24

2021-02-09, 15:56
Co to? Nokia 3310?

mesjans

2021-02-09, 16:58
Przynajmniej używa broni której nie boi się użyć, bo niektórzy wpadają z gnatem i dostają bęcki na ryj bo ofiara wyczuła w nich cipę.

RYHOO

2021-02-09, 17:33
Jakim trzeba być dnem, żeby ryzykowacćwolność dla pary tysięcy czegoś - dolców euro nieważne.
Jakim trzeba być dnem, żeby używać przemocy wobec niewinnej osoby tak wyżej opisanej ochłapowej kwoty.
#jajebie

Autor

2021-02-09, 17:40
Świat cywilizacyjnie upada. Taki kmiot jak go złapią, za karę otrzyma plejkę, telewizorek, ciepłe żarełko i wyprane ciuchy.

T3RMINATOR

2021-02-09, 17:58
Autor napisał/a:

Świat cywilizacyjnie upada. Taki kmiot jak go złapią, za karę otrzyma plejkę, telewizorek, ciepłe żarełko i wyprane ciuchy.



Oczywiście w hotelu z 5 gwiazdkami. (sic!)
Obyś nigdy tam nie trafił bo to nie wakacje.

ququa

2021-02-09, 18:21
~T3RMINATOR napisał/a:

Oczywiście w hotelu z 5 gwiazdkami. (sic!)
Obyś nigdy tam nie trafił bo to nie wakacje.



No nie wiem, znam typków co specjalnie opie**olą kilka sklepów,żeby na zime pójśc siedzieć. Niedawno nawet jeden z nich sie burzył, że zamiast go zawinac, to policaje go tylko spisali :P

DzidaZawodnik

2021-02-09, 19:10
~T3RMINATOR napisał/a:

Oczywiście w hotelu z 5 gwiazdkami. (sic!)
Obyś nigdy tam nie trafił bo to nie wakacje.



Myślałeś, że bedziesz miał jak w Egipcie, ale nikt nie chciał cię przecwe*ić?

Autor

2021-02-09, 19:13
~T3RMINATOR napisał/a:

Oczywiście w hotelu z 5 gwiazdkami. (sic!)
Obyś nigdy tam nie trafił bo to nie wakacje.



O czym Ty do mnie piszesz?
I co to za stwierdzenie?
Człowiek, który dokonuje czynu zabronionego winien ponieść surowe tego konsekwencje. Jeżeli używa z premedytacją przemocy na ofierze, która poniesie stały uszczerbek na zdrowiu lub je niepowrotnie straci, powinien garować nago w lochu o misce zupy z wkładką z buta najbardziej obleśnego, zagrzybiałego klawisza.

AdamBrown

2021-02-09, 19:19
To znaczy zależy, jeśli poniósł uszczerbek na zdrowium, to powinien odpracować koszty leczenia, a jak go zabił powinien zostać ukamieniowany, krew za krew, skoro nie szanuje czyjegoś życia.

Autor

2021-02-09, 19:31
AdamBrown napisał/a:

To znaczy zależy, jeśli poniósł uszczerbek na zdrowium, to powinien odpracować koszty leczenia, a jak go zabił powinien zostać ukamieniowany, krew za krew, skoro nie szanuje czyjegoś życia.



Adam, nie da się odpracować tego.
Hipotetycznie; Terminator jest leniwym nerdem, który siedzi całymi dniami przed kompem, ale zajmuje się dwójką dzieci, natomiast jego partnerka pracuje w nocnym po 12godzin. I pewnego dnia otrzymuje telefon ze szpitala, że ta leży w ciężkim stanie. Ma obrzęk mózgu, pekniętą kość jarzmową w wyniku czego najprawdopodobniej jej oko już nie wróci do pierwotnego anatomicznego stanu ułożenia. Ma pękniętą żuchwę i kość szczękową. Terminator nie ma z kim zostawić dzieci. Kobieta leży na stole operacyjnym kilkanaście godzin, po czym wprowadzają ją w stan śpiączki farmakologicznej, aby zmniejszyć podaż tlenu do mózgu celem zmniejszenia obrzęku. Jej stan zaczyna się poprawiać, ale to trwa dni, tygodnie, miesiące. Terminator sprzedał ostatnią parę skarpet by dzieciakom ugotować coś do jedzenia. Kobieta wychodzi ze szpitala, niestety uszkodzenie mózgu okazało się tak rozległe, że nigdy nie dojdzie do pełnej sprawności.
Śmieć, który spowodował powyższe zdarzenie to recydywista, który nie jest w stanie opłacić kosztów leczenia, trafia do więzienia. Państwo płaci za jego utrzymanie, pokrywa również koszty leczenia ofiary. Terminator otrzymuje zasiłek z MOPS'u. I kto za to wszystko zapłaci?
k***a ja, Ty i inni.
A on mi k***a pisze o jakiś wakacjach...
Ale mnie wk***iłeś Terminator

Bieluna

2021-02-09, 21:07
Taki klient to złoto!
Płatność zblizeniowo, sam się spakuje i do widzenia.
:evil:

Dukenstein

2021-02-09, 23:32
Takiego śmiecia to żywcem w piecu się powinno utylizować.. szkoda zachodu na ubój.