18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

To dobry piesek był...

~DMT • 2018-06-01, 18:16
I mało gryzł...


Sonal

2018-06-02, 09:02
Jorgen88 - wiedziałem, że ujawni sie tutaj jakiś zoofil co mieszka (a może i nawet sypia) z zwierzętami.

Jorgen88

2018-06-02, 09:41
Sonal napisał/a:

Jorgen88 - wiedziałem, że ujawni sie tutaj jakiś zoofil co mieszka (a może i nawet sypia) z zwierzętami.


na jak :amused:

Nert

2018-06-04, 01:58
Ale wy sobie zdajecie sprawę że pitbull ma ledwie 200kg ścisku gdzie taki mastif tybetański prawie 700 :amused:
Chciałbym zauważyć także że 95% właścicieli psów nie ma pojęcia o ich wychowywaniu. Nawet fakt że cieszycie się do psa jak wrócicie z pracy i głaszczecie powoduje u niego powstaje lęku separacyjnego. Jak ktoś chce psa z charakterem, a nie miał żadnego psa dotąd to polecam jamnika, i jak sobie z nim poradzicie, to wtedy brać się za większego psa.

Wiewór

2018-06-04, 09:01
Ciekawe, że nigdy nie słyszy się, żeby ratlerek, terrier, "rabrador", mops, nawet doberman, shibu "pieseł" ina i setki innych ras coś komuś zrobiły tylko zawsze jest to owczarek nazistowski, pittbull, amstaf czy inne plugastwo.
Więc kisnę jak ktoś mi pie**oli głupoty, że rasa nie ma znaczenia tylko wychowanie.

Nert

2018-06-04, 18:46
Abraxus napisał/a:

Ciekawe, że nigdy nie słyszy się, żeby ratlerek, terrier, "rabrador", mops, nawet doberman, shibu "pieseł" ina i setki innych ras coś komuś zrobiły tylko zawsze jest to owczarek nazistowski, pittbull, amstaf czy inne plugastwo.
Więc kisnę jak ktoś mi pie**oli głupoty, że rasa nie ma znaczenia tylko wychowanie.



Bo tylko to ma znaczenie, tylko że każdy pies jest inny. Te które wymieniles maja tendencje do dominacji i źle prowadzone do agresji. Zresztą te wyżej tez średnio, bo terrier to tez franca i Cię pogryzie, shiba inu to także trudny pies, doberman miał taką samą opinie w latach 70 jak pitbull teraz. Lablador odpowiada za najwięcej pogryzien w USA. Moda na te psy minie jak minęła na poprzednie rotty, kaukazy, dobermany, owczarki. Dodatkowo pita nie wolno uczyć agresji w stosunku do ludzi bo mu bije w łeb i każdy co zna tą rasę wie o tym.