18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To była samoobrona

~Sunday • 2021-06-29, 13:30
Tak przynajmniej twierdzi Joe Schilling kick-boxer, zawodnik boksu tajskiego, mieszanych sztuk walki oraz pięściarz, tymczasowy mistrz świata WBC Muay Thai w wadze półciężkiej z 2011 oraz zwycięzca turnieju kickbokserskiego GLORY Middleweight World Championship Tournament z 2013.
Nagranie z minionego weekendu.


Lookas84

2021-06-29, 13:36
Całkiem dobrze się samo obronił. A ten w koszuli niesamowicie okrutnie go zaatakował zwyrol jeden. Jak to mawiał Koleś Git "Masz szczęście że mi się nie chciało bić, bo byś wyglądał tak jak ja"

Zakapturzony_Nalesnik

2021-06-29, 13:40
Tak wiele osiągnać a w głowie sieczka, widać jak na dłoni ile to było warte. Pół tytuł - pół człowiek.

CheeseBeluga

2021-06-29, 14:02
Najlepsze jest to co napisał na swoim instagramie o tym zdarzeniu "Samoobrona w tym kraju nie jest już widocznie tym co była. Nie martwcie się, mam wideo. Kocham was, dziękuję za to, że się o mnie martwicie i wspieracie mnie przy okazji zdarzenia zagrażającego mojemu życiu. Pozdrawiam „The Yard Muay Thai” za przygotowanie mnie na takie sytuacje. Je*ać rasistów."

nebelwerfer

2021-06-29, 14:10
samoobrona szybsza niż atak :D facet muke chciał mu zrobić i sam sobie zrobił muke :P haha ciekawa sytuacja. Co na to sedziowie? ja daje 10 na 10.

zdun

2021-06-29, 14:17
nieraz najlepszą obroną jest atak, ale nie w tym przypadku :)

Driver19cm

2021-06-29, 14:24
Cytat:

Co na to sedziowie?



No raczej nie będzie miał łatwo

Jako zawodowiec, jako osoba, która ćwiczy i trenuje sztuki walki, jego ręka jest w świetle prawa traktowana jako "biała broń"

A to zonacza, że jeśli kogoś uderzy, to jego ręka jest w świetle prawa karnego, przedłużeniem niebezpiecznego narzędzia

Wyrok pewnie z górnej półki :trollencjusz:

silwerbalk

2021-06-29, 14:28
Samoobrona.....naj***ny typ chyba siłą umysłu go zaatakował więc ten się bronił fizycznie :-|

Lobo24

2021-06-29, 14:32
Widać, że nabuzowany pojeb. Poznałem kilku takich. Psychopaci którzy nie powinni ćwiczyć. Wszystko muszą tłumaczyć na swoją modłę. Mają swój świat. Jeden żonę napie**al, dom regularnie demoluje. Pół miasta potrafi gonić człowieka bo ośmielił się zwrócić mu uwagę.
Mimo to ma powiedzenie - " nie rozumiem ludzi którzy którzy zachowują się agresywnie zamiast pójść na trening".

Nie mniej jednak dalej nie znamy przyczyny. Co powiedział, zrobił kurdupel.

Jebac_pedalarzy

2021-06-29, 14:37
Frajerski cwe*, nic więcej :-/
Starą pewnie ostro tresuje na kwadracie ale widać to za mało dla niego.

mazga50

2021-06-29, 14:46
Samoobrona? Że niby obronił swoje wyj***ne w kosmos ego?

Gość go pozwie o kilkadziesiąt milionów i...wygra. Tym razem w Sądzie.

TorkilKoval

2021-06-29, 16:01
Driver19cm napisał/a:

No raczej nie będzie miał łatwo
Jako zawodowiec, jako osoba, która ćwiczy i trenuje sztuki walki, jego ręka jest w świetle prawa traktowana jako "biała broń"
A to zonacza, że jeśli kogoś uderzy, to jego ręka jest w świetle prawa karnego, przedłużeniem niebezpiecznego narzędzia
Wyrok pewnie z górnej półki



Skąd takie informacje?

Res0r

2021-06-29, 16:13
mazga50 napisał/a:

Samoobrona? Że niby obronił swoje wyj***ne w kosmos ego?
Gość go pozwie o kilkadziesiąt milionów i...wygra. Tym razem w Sądzie.



Oby nie miliardów...

Cryo

2021-06-29, 16:32

Takie coś widnieje u tego zwierzęcia :-D

AN...........or

2021-06-29, 17:28
Zakapturzony_Nalesnik napisał/a:

Tak wiele osiągnać a w głowie sieczka, widać jak na dłoni ile to było warte. Pół tytuł - pół człowiek.



chyba cie poj***ło, koleś się buja jak jakiś pie**olony rezus, ten chciał przejść to go grzecznie odsunał, a ten dupę pruć zaczyna, to mu wyj***ł, to chyba logiczne jest, nie ?