18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

To była samoobrona

~Sunday • 2021-06-29, 13:30
Tak przynajmniej twierdzi Joe Schilling kick-boxer, zawodnik boksu tajskiego, mieszanych sztuk walki oraz pięściarz, tymczasowy mistrz świata WBC Muay Thai w wadze półciężkiej z 2011 oraz zwycięzca turnieju kickbokserskiego GLORY Middleweight World Championship Tournament z 2013.
Nagranie z minionego weekendu.


RyszardPetru

2021-06-30, 16:14
Obojętnie co ten mały wyprawiał wcześniej, nie powinien dostać serii w ryja. Sprawa w sądzie jest już wygrana. Nie ma co się pruć, kurdupel już ma kapustę.

jeden4sty

2021-06-30, 16:32
Andre1945 napisał/a:

Osiedlowe suchoklatesy-sebixy przejęły wątek, bo jedyna sprawiedliwość jaka sięga ich móżdżków to piącha na ryj.



Przez pomyłkę dałem Ci piwo. Nie jestem suchoklatesem i nie jestem sebixem, jestem empatyczny, nie jem mięsa, nie mam nic do pedałów czy osób ciemnoskórych, a uważam, że w pie**ol się należał - jeśli większy typ Cię grzecznie przeprasza i odchodzi to nie wysyłasz w jego stronę komunikacji "naj***ć Ci frajerze", no chyba, że jesteś szybkim i mocnym zabijaką i chcesz się ponapie**alać, mając pełne przekonanie, że wygrasz. Po prostu nastąpiła zła ocena sytuacji i został zgaszony jak pet zanim zdążyć wyprowadzić cios. Ten kickbokser nie pobił jakiegoś niewinnego dziadzia tylko frajera, który sam się o to prosił, co potwierdzają artykuły w internecie. Na zdrowie mimo wszystko.

ProVVe

2021-06-30, 17:40
Eee poczytałem o tym trochę i może ten frajer pajacuje wk***ia swoim zachowaniem, ale niestety... Koles ma tyle twierdzeń na temat pajaca, ze raczej wymówki niz "obrona". Mam w dupie takich zawsze ktos ustrzeli, ale on nie powinien skoro prawo jasno okresla czym są jego rece. Nie szkoda mi pajaca, ale tutaj raczej wyskoczyła frustracja :-D . Nie powinien szmaciarza obijać albo go zaprosić na zewnątrz. On mu tam rasizm zarzuca, cały wieczór obelg pod jego adresem... k***a nie wierze, ze tak było :-D

xalk napisał/a:

poczytajcie o tej sprawie bo się ośmieszać. typ cały wieczór zgrywał cwaniak i używał rasistowskich haseł. w końcu przyszła kryska na matyska. zaraz po tym ujawniła się jego była żona i opowiedziała o tym jak znęcał się nad nią przez lata



Tak twierdzi tylko on :-D . Zaraz doda, se atakował pedałów. Daj spokój chlopie. Kto wytrzyma clay wieczor "wrzucania" i niby jak mial ciągle wiedzieć co gada jak "wracałem z papierosa" tak napisał. :-D . Jak mówiłem, mam w dupie cwaniaczku, ale przesadzil i teraz się wybiela. k***a też byłem po "tamtej stronie" wiem jak to wygląda. Raz nawet po bojce kolesie twierdzili, że ich igłami atakowałem i się bronili... hahah :-D

Andre1945

2021-06-30, 17:53
Cytat:

, a uważam, że w pie**ol się należał



Nie, wpie**ol się nie należał, bo był nieadekwatny do sytuacji. Nawet jeśli krawaciarz startowałby do niego z łapami - czego nie widać na tym filmie -, to od faceta tak utytułowanego i z tyloma sukcesami wypadałoby oczekiwać, że zachowa się z godnością. Nie zachował się.

Nie ma żadnego dowodu na to, że pobity go obrażał, atakował, czy był agresywny. Nawet w USA zwracają uwagę, że te tłumaczenia wyglądają śmiesznie, na wymyślone po całym zdarzeniu, bo agresor się przestraszył konsekwencji. Więc wymyślił całą serię argumentów, dlaczego miał ''prawo'' pobić szczurka o połowę węższego i dwie głowy niższego. Już szczytem żenady jest jakiś screen od rzekomo dziewczyny tego gościa w krawacie - to chyba desperacka, ostatnia deska ratunku, bo dupa się Schillingowi zapaliła.

Sorry, ja popieram przemoc fizyczną tylko wobec agresorów - tu na filmiku agresorem jest pięściarz.

Orzech150

2021-06-30, 19:00
Andre1945 napisał/a:

Nie, wpie**ol się nie należał, bo był nieadekwatny do sytuacji. Nawet jeśli krawaciarz startowałby do niego z łapami - czego nie widać na tym filmie -,



W ameryce mają takie akcje podzielone na "Assault" i "Battery". To pierwsze to mogą być same groźby, gesty, ruchy ciała. To drugie to czyny.
Jak obejrzysz sobie filmik klatka po klatce to widać, że gościu zrobił typowe ruchy jak do wyprowadzenia ciosu - lewa noga do przodu, przechylenie ciała, a pewnie prawą ręką też coś zrobił, ale na filmie tego nie widać. Po tych r*chach i po tym jak się zachowywał (zakładając że to prawda) można uznać to za "Assault", więc samoobrona jest odpowiednia (to też stwierdzają ludzie ogarniający temat w US). Ja wiem, że większość tutaj to pi*dy :lol: , które by czekały aż dostaną pierw w mordę, ale gościu na filmie zna się na rzeczy i nie da się uderzyć pierwszy. To, że ostatecznie nie chciał go uderzyć nie ma znaczenia. Starczy, że w sądzie uznają, że ten co bił miał uzasadnione podstawy żeby myśleć, że leci w niego cios żeby zostać uniewinnionym. ;-)

Gregzzlir

2021-07-01, 04:48
Jak dla mnie ewidentnie specjalnie mu zaj***ł.Na szybko próbował wymyślić jakieś usprawiedliwienie(bo za rasizm wszystko wybaczy).

Synsinatra

2021-12-04, 18:31
Oby to guwno trafilo za kratki :)

dOpieca

2022-08-14, 22:38
Ciekawe co on mu powiedzial zanim sie do niego cofna , cos garde wczesniej podnosil nieudolnie. No ale nie chce goscia od razu szufladkowac , po lbie nie skakal. A niektorzy pic nie powinni