18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

To będzie matka moich dzieci.

Lobo24 • 2017-05-23, 19:54
Tylko niech przestanie pić.

wonder_woman

2017-05-24, 19:18
Fajnie ze chcecie mieć tak "ambitne" żony, co jedynie w swoim życiu dzieci urodzą, obiad ugotują i dom ogarną, spoko też chce byc kiedyś żoną i może matka co nie znaczy, że już nic sie od zycia nie należy, napić sie nie moge bo mam wozić naj***nego mężulka i do dzieci wstać na każde jęknięcie? co za zacofanie z waszej strony

piotrekt1976

2017-05-24, 20:40
@wonderwoman69

Zawsze mozesz jescze isc do pracy ...
Nikt nie broni w koncu jest rownosc plci...
Ale wiesz wieczornego lodzika i tak musisz zrobic bo jakby nie patrzec to rola kobiety.
Nie no w sumie nie musisz tylko pozniej bez placzow na forach ze maz to ch*j i cie zdradza :p

wonder_woman

2017-05-24, 21:27
piotrekt1976 napisał/a:

@wonderwoman69

Zawsze mozesz jescze isc do pracy ...
Nikt nie broni w koncu jest rownosc plci...
Ale wiesz wieczornego lodzika i tak musisz zrobic bo jakby nie patrzec to rola kobiety.
Nie no w sumie nie musisz tylko pozniej bez placzow na forach ze maz to ch*j i cie zdradza :p



Właśnie o to mi chodzi, to co panowie wyżej napisali raczej świadczy o tym że myślą ze miejsce kobiety to dom z dziećmi wśród garów a nie tam gdzieś w pracy. Chyba ogólnie było by dobrze żeby oboje partnerzy zaspokajali swoje potrzeby wzajemnie, co to za reguła że kobieta ma zadowalać mężczyznę ale na odwrót to już niekoniecznie, ale potem tez płacz że zona zdradza bo też ma swoje potrzeby :) w ogole jakby mi facet powiedzial ze wieczorny lodzik to moja rola jako kobiety to by chyba wiecej go nie doświadczył (z mojej strony) :)

Novik

2017-05-25, 16:30
E tam gadacie ma otwarte gardło dziewczyna lubię takie

SpijaczWymiotów

2017-05-28, 03:50
Magik2501 napisał/a:

Serio chciałbyś? Żona to powinna być dama, którą nosisz na rękach, a nie laska, która wypiła w pubach więcej browarów niż wielki kibol angielskiej drużyny.


Byłeś tam"? Znasz ją? Rozumiem, że kolejne pie**olenie typu "wypiła piwo na raz, musi chlać dużo bo ja tak nie umiem z herbatą zrobić".
Sztuczka polega na ty, że nie przełykasz płynów tylko wlewasz w siebie - rozluźnienie gardła i brak odruchów krztuszenia i zrobisz to samo.