18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tłumacz pilnie poszukiwany

phrontch • 2019-03-19, 07:16
Jest ktoś w stanie dodać napisy? :-P




wu...........py

2019-03-19, 07:34
kusi ją wombo combo ?

Wiewór

2019-03-19, 07:39
Już tłumaczę.
Mówi, że są absolutnie zaszokowani jak rozwija się polska gospodarka. Stawiają ją jako wzór. Podsumowuje, że to wszystko dzięki temu, że wystarczy nie kraść i rozdawać pieniądze niepracującym na prawo i lewo.
Imponuje im jak Polska wstała z kolan, że mamy takiego mądrego premiera i najmądrzejszego prezesa, męża stanu, w historii świata. Słońce narodu jest mądrzejszy niż cała skumulowana wiedza przechowywana na serwerach w google. Jedyny człowiek, który przeczytał całą wikipedię.
Dodaje, że nasz prezydent jest niezwykle fotogeniczny oraz jest gentlemanem jakiego ze świeczką szukać. Wszyscy darzą go totalnym szacunkiem.
Na koniec mówi, że w Polsce wszystko jest mega zajebiste, nie mamy absolutnie żadnych naglących problemów poza zorganizowanym atakiem środowisk LGBT na polskie dzieci więc spokojnie uwaga całego kraju może skupić się aktualnie na dyskusjach o zboczeńcach i j***niu.
Tłumaczone ze słuchu więc mogłem się trochę jebnąć i pewnie nie pomaga też fakt, że za ch*j nie wiem co to za język.

nowynick

2019-03-19, 08:04
Up

właśnie miałem podobny peon naszej władzy ułożyć :D . A język ? Uzbekistan? Mongolia?

kotorminator

2019-03-19, 08:36
Zakładam, że są to jakieś ćwiczenia słowne dla spikerów.

Zadi_

2019-03-19, 12:43
Jakie trzeba mieć życie, żeby o 7 rano jebnac rozprawke na PiS pod randomowym filmikiem, Abraxus ty k***o antypolska XD

andrzejrobert75

2019-03-19, 13:35
Bo PIs jest bardzo propolskie,zwłaszcza jak się na ich profile popatrzy.

Master-PL

2019-03-19, 13:38


Ot zwykła rozgrzewka przed prowadzeniem wiadomości :kawa:

Tafariel

2019-03-19, 14:02
Dźwięk odpalanego diesla na mrozie :krejzi:

Justynka99

2019-03-19, 14:15
Jak płuczę gardło przy myciu zębów to mówię biegle w tym języku.

xionc e2rd

2019-03-19, 15:06
Zadi_ napisał/a:

Jakie trzeba mieć życie, żeby o 7 rano jebnac rozprawke na PiS pod randomowym filmikiem, Abraxus ty k***o antypolska XD



Hehehe jaki głupi, jak Polak.

ZajętyPelikan

2019-03-19, 18:25
Ja pie**ole @ Zadi, andrzejrobert75 (czy jakiś inny tam stefan)

Wy macie coś z mózgami?

Czy jeśli komuś nie podoba się to, że obecna władza jest ch*jowa (bo jest) to od razu jest antypolakiem?

Nie wiem czym urzekł was Morawiecki, ale z logicznym myśleniem mija się on o kilometry. Tak samo jak premierzy za poprzednich kadencji, nie tylko PISU, ale także PO itd.

Mamy ten przykry obowiązek patrzeć jak ludzie głupi dochodzą do władzy... ale to tylko i wyłącznie nasza wina. Chociaż podejrzewam, że nikt normalnie myślący z większym od przeciętej ilości pkt. IQ nie chcę pchać się w to bagno, jakim jest władza w Polsce.

czteryef

2019-03-19, 18:41
Jak sąsiad odpala busa to podobne dźwięki słyszę na osiedlu :mrgreen:

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-03-19, 19:17
Morawiecki robił dla Tuska,a teraz pie**oli dla Kaczyńskiego i się śmieje,że ludzie się śmieją z niego.Problem z Kaczyńskim jest chyba taki,żę próbuje stworzyć w Polsce oligarchów.Pompowanie rydzyka setkami mln,srebna,Bielecki,skoki wieżowce,tu mld tam miliony,a dziadek ma 70 lat i sam nie wie kto za dwadzieścia lat,będzie patrzył z ostatniego piętra z wieżowców dwóch.może R.Petru?A wybory wygra ten co da każdemu Polakowi 1000+bo taki kurs,bedzie miał wtedy 1 dolar.