18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tiry na tory..... A może pod tory

huncfot130 • 2018-10-02, 19:43
Na oko widać że się nie zmieści ale ten jedzie.
Pan motorniczy mu macha żeby nie jechał... A ten uj dalej jedzie.


A tu efekty



Jak zwykle z 3miasto.pl

sz...........ik

2018-10-02, 19:51
Ten wiadukt to tzw. otwieracz do konserw :) Ostatnio i tak długo tam nikt nie pie**olnął, chyba z 3 miesiące.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-10-02, 19:52
Cóż... ja myślę, że to wina oznaczenia. Niby jest informacja o wysokości prześwitu. Ale...
Ale dla debili powinni dać migające na pomarańczowo "STOP TIR - NIE JEDŹ BO PRZYpie**olISZ" :mrgreen:

_R...........s_

2018-10-02, 20:12
Nie wiem k***a, ale im dłużej jeżdżę autem, tym mam większe wrażenie, że wśród kierowców ciężarówek jest taki sam procent debili i zawalidróg co wśród zwykłych januszy. Różnica niestety jest taka, że o ile wyprzedzenie osobówki która nie potrafi dynamicznie jechać i wlecze się 60km/h, nawet na łuku, to nie problem, o tyle w przypadku tirów robi się już wesoło (nawet nie dlatego że sam tir się wlecze, ale przeważnie za nim ustawia się sznureczek aut, które boją się wyprzedzać na łukach albo na trzeciego :krejzi: ).

A nawet nie zacząłem tematu łamania przepisów, wpie**alania się tirem w uliczki gdzie osobówką byłoby ciężko, czy jazdy po autostradach. Oczywiście, jest wielu dobrych kierowców ciężarówek, ale jako że taki pojazd to wielka krowa, to i wszelkie błędy rzucają się w oczy strasznie. A ten filmik to kolejny dowód, że debili jest pełno.

El_Macias

2018-10-02, 20:38
Zarzucić co na ten temat sądzi pewien BHP-owiec ;)

za...........zh

2018-10-02, 21:18
Jak to się mówi stawiam dolary przeciw orzechom, że kierowca debil z tablicami typu ABC 12345

bleblebator1

2018-10-02, 21:18
We wrocku też jest bardzo podobny otwieracz do konserw

latino_lover

2018-10-02, 22:55
_RottenFetus_ napisał/a:

Nie wiem k***a, ale im dłużej jeżdżę autem, tym mam większe wrażenie, że wśród kierowców ciężarówek jest taki sam procent debili i zawalidróg co wśród zwykłych januszy.



Bo większość profesjonalnych kierowców to są właśnie zwykłe janusze, do tego z podejściem typu "ja wiem lepiej" i w myśl tego łamią przepisy, bo uważają, że i tak wybrną.

Inna kwestia to taka, że firmy transportowe w Polsce to w ogromnej mierze patologia, zero standardów, trzymania się godzin pracy. Byle nachapać jak najwięcej towaru, przeładować, spóźnić się 3 godziny, gnając jeszcze przy tym na zabój, ale zarobić te 100€ więcej. Właśnie dlatego polskie firmy są nieporównywalnie bardziej konkurencyjne wobec zachodnich.

Ow...........an

2018-10-02, 23:27
Kiedyś była troszkę podobna sytuacja w Kędzirzynie-Koźlu.
Przykładowo na znaku 3,6m tir 3,2m a się zablokował pod mostem.
Przyczyna?
Przez 30 lat kładziono co jakiś czas nowy asfalt i nikt nie wpadł na zmianę znaku.

Keepo

2018-10-02, 23:54
Przez tego zjeba, się dzisiaj spóźniłem do pracy. Nawet nie zliczę ile razy jakaś tępa k***a tirowiec już tam przyj***ła. Naprawdę w miesiącu przynajmniej raz ktoś tam zajebie w ten wiadukt.

Black Snake

2018-10-03, 00:52
Oznaczenia też są ch*jowe i nie wiem w sumie na jakiej podstawie robione. Mam w mieście wiadukt, przed którym jest oznaczenie 1.5m. Ja mam 1.8m i spokojnie się mieszczę pod nim. Co więcej. Spokojnie przejedzie tam samochód typu dacia dokker, fiat doblo itp. Później jak takiemu oznaczeniu zaufać? 1.5m mieści się 2m to gdzieś indziej może być podobnie.

Loaloa

2018-10-03, 01:01
Przyj***ł, aż się cebula z naczepy wysypała.

głodny_toster

2018-10-03, 02:24
W zdecydowanej większosci,kierowcy FM`u i Freya to debile, więc co tu się dziwić ;) ?

tarcer123

2018-10-03, 03:28
O widze u gory sami eksperci.

To jako niechlubny zawodowy zabiore glos. Przy zmeczeniu, stresie i presji czasu takie rzeczy moga zdarzyc sie nawet kierowcy z 20l stazem.

Chociaz tutaj wydaje mi sie ze to jakis mlodziak...albo ukrainiec. Widac ze leci na pewniaka nawet nie zwalnia.

A na znakach o wysokosci tez mozna ladnie sie zrobic w balona. Ci co jezdza to wiedza.