18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TikTokowe wyzwanie.

zwierzak30 • 2021-02-17, 15:51
Cycków tu nima.
Ale też jest się do czego przytulić. :mrgreen:



EdmundKemper

2021-02-17, 19:34
Dlaczego takie grubaski zawsze myślą, że są fajne?

Maras0803

2021-02-17, 19:44
k***a, ale ostrzegajcie przed takim czymś.

badmako

2021-02-17, 23:07
A ja bym te w okularkach grzmocil :P

Mirek19850509

2021-02-17, 23:19
Jestem zdania że każdy nałóg powinien być przymusowo leczony alkocholizm narkomanstwo natręctwa nimfomanizm politycyzm gejostwo lesbijstwo i trans i długo by wymieniać otyłość przez chrobiliwe obżarstwo ,ci ludzie są chorzy a chorych trzeba leczyć ,i skoro państwo jest dla dobra obywatela to powinno się ich zamykać na terapię i wypuszczać po ustapieniu choroby , mówi to wam zaleczony chwilowo narkoman alkocholik nimfoman z natręctwami i zaleczony oby już do końca życia mi się udało pozdrawiam sadole żyjcie wolni od nałogów

jjjkkkfff

2021-02-18, 00:35
@up
W sumie gówno mnie obchodzisz jak i inni użytkownicy sadola ale Twój komentarz wydaje się tak szczery że życzę Ci wytrwania w postanowieniach poprawy :-D
Znajdź sobie jakiś mało szkodliwy nałóg i żyj pozytywnie i szczęśliwie nawet ze sto lat.

Amon1969

2021-02-18, 10:33
Dobra, dosyć sadistica na dziś. Wracam do pracy.

zwierzak30

2021-02-18, 12:06
Mirek19850509 napisał/a:

Jestem zdania że każdy nałóg powinien być przymusowo leczony alkocholizm narkomanstwo natręctwa nimfomanizm politycyzm gejostwo lesbijstwo i trans i długo by wymieniać otyłość przez chrobiliwe obżarstwo ,ci ludzie są chorzy a chorych trzeba leczyć ,i skoro państwo jest dla dobra obywatela to powinno się ich zamykać na terapię i wypuszczać po ustapieniu choroby , mówi to wam zaleczony chwilowo narkoman alkocholik nimfoman z natręctwami i zaleczony oby już do końca życia mi się udało pozdrawiam sadole żyjcie wolni od nałogów



Widzę że kolego świeżo po terapii.pie**olisz jeszcze jak na zajęciach z przytółku dla degeneratów życiowych,zwanym szumnie - Szpitalem dla osób uzależnionych. :mrgreen:
Pamiętaj moje słowa.

Pójdziesz w tango jak się tylko cieplej zrobi. :mrgreen:

Nie bież tego personalnie.Ja was k***a po prostu znam od podszewki menele j***ne.Mam zasadę życiową.Takiemu odszczepieńcowi powinno się podać rękę tylko dwa razy.
Pierwszy raz bo k***a każdemu może się zdarzyć zbłądzić z różnych powodów,nie wnikam.
Drugi bo mógł nie wytrzymać ciśnienia.ch*j tam,zdarza się .
Ale każda następna pomoc socjalna,opłacana z naszych podatków,powinna być finansowana z prywatnej kieszeni bądź prywatnego ubezpieczenia.Jak masz kasę płać za wszystko z własnej kieszeni bądź rodzina niech płaci jak ma chęć.
Znam waszą mentalność.Znam alkusów i narkomanów od dziecka i nikt,k***a nikt mi nie powie że to jest choroba.
To jest wasz sposób na życie.Tak jest wam wygodniej,bez zobowiązań.System społeczny tak was rozpasał że nazwał to nawet chorobą i próbuje was leczyć,nawet na siłę.Ba.Dają wam nawet k***a renty chorobowe i zasiłki socjalne bo wy k***a chorzy jesteście . HAHAHAHAHA nic mnie bardzie nie śmieszy.
Mam dom (ch*j tam,mieszkanie),kochającą kobietę,dwójkę dorosłych dzieci.Jedynym nałogiem jaki posiadam to szlugi.
Wiem to też forma nałogu,ale ja w przeciwieństwie do was nie żeruje na społeczeństwie bądź rodzinie i nie robię krzywdy nikomu.Poza samym sobą.Wiem k***a i mam tego świadomość.Lubię od czasu do czasu przyjarać dobrej zieleni. Jak mam chęć się naj***ć,spotykamy się z kumplami i walimy do obucha.Jak już brak siły i czas wracać do domu i jak jest potrzeba,to przychodzi jeden z moich holowników rodzinnych. :-D Nie ma wyrzutów z ich strony bo zdarza się to może,ze dwa razy do roku.Po kacu jednak wracam do rzeczywistości i obowiązków jakich się podjąłem a nie szukam wymówki żeby się tylko znieczulić.
Wszystkie interwencje związane z waszym nałogiem takie jak policja-bo odpie**alacie.Sądy-bo was karać muszą.Szpitale różnej maści-bo was leczyć muszą. Opieka społeczna-bo was muszą utrzymać przy życiu (renty,żarcie,ciuchy).To wszystko na koszt podatnika.Powinniście odpracować pod nadzorem w obozie pracy.Każdą pie**oloną złotówkę w was zainwestowaną z podatków.Szybko wam by się znudził wasz nałóg,zwany chorobą.
Pójdzie taki jeden z drógim na odwyk 6 tygodni,żeby go odtruli,podkarmili,podleczyli.Nie zostanie na terapi bo szkoda czasu i jeszcze tego samego dnia po opuszczeniu szpitala idzie do swoich zwykłych zajęć.Czyli chlania bądź ćpania. Znam osobiście co najmniej kilku takich delikwentów co chwalą się że byli na odwykach już po kilkanaście i kilkadziesiąt razy.I to wszystko na koszt państwa,czyli nas podatników.Sześciotygodniowy odwyk to koszt około 7500 PLN..Większość pracujących marzy o takich zarobkach.
Wybrałeś sobie taki sposób na życie.Ok. Ale k***a na swój koszt poproszę.Wtedy ch*j mi do tego.

Guwnojat

2021-02-18, 12:46
Ryj, to potrafi umalować, ale zrzucić zbędny balast, to już nie. Typowa baba.

Cz...........as

2021-02-18, 20:55
zwierzak30 napisał/a:

Pójdziesz w tango jak się tylko cieplej zrobi.



Przeczytałem całą Twoją wypowiedź i o dziwo zgadzam się z każdym jednym słowem.

Hikikomori

2021-08-14, 19:04
pie**ole jedna głupsza od drugiej, k***a za to powinni karać j***ne bodypositiwe