18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tiki taki i kasztanki

~Sunday • 2020-02-15, 19:57

Biedulek piesulek :-|

T3RMINATOR

2020-02-15, 20:01
Plonsanec kuksaniec.

~McSadol

2020-02-15, 20:18
Przy r*chaniu pewne też tak wywija ..

hiqq

2020-02-15, 21:06
Poligon a ty co na to ?

wertuqq

2020-02-15, 21:11
To jakaś rodzina ryżego ch*ja?


chocho

2020-02-15, 21:16
Dobra, zgłaszam oboje do animatorów i prokuratury.

ph5i5

2020-02-15, 22:22
To był wstęp do dalszej części gdzie panna pociesza psa a pies nie pozostaje jej dłużny. Zalwciało śledziem sierściuchowi.

Garnki_za_zeta

2020-02-15, 23:26
ph5i5 napisał/a:

To był wstęp do dalszej części gdzie panna pociesza psa a pies nie pozostaje jej dłużny. Zalwciało śledziem sierściuchowi.



Gdyby ktoś organizował konkurs na najbardziej żenujący komentarz na sadolu ever, ten byłby na bank w top 3.

boryskutia

2020-02-16, 07:20
Poligon tak kiedyś z kolegami obstukiwal psie czaszki penisem. Zgadłem? :-|

poligon6

2020-02-16, 08:22
Dobry cios, nos to czuły punkt pchlarza.

Zawsze robia taka głupia mine jak się je pie**olnie w kinola. Polecam wysmarowanie nosa pieprzem zagniecionym ze smalcem. Smalec długo pozostaje na nosie a pieprz cały czas drażni zmysł węchu. Podobny efekt uzyskamy pryskajac psu dezodorantem w nos, ale na krótszą mete. Fajnie wtedy toczy pianę z pyska, prawdziwa psia Niagara :-) .


P.S. Zapomniałem o najfajniejszym. Można wysmarować nos super glu. Szybko schnie i robi cienka skorupę. Pozbawiony podstawowego zmysłu fajnie się miota. Nie dziękujecie i pamietajcie nie róbcie tego w domu. Czesto sra jak zaklei mu się nos.

flykarlos

2020-02-16, 18:20
poligon6 napisał/a:

Dobry cios, nos to czuły punkt pchlarza.
Zawsze robia taka głupia mine jak się je pie**olnie w kinola. Polecam wysmarowanie nosa pieprzem zagniecionym ze smalcem. Smalec długo pozostaje na nosie a pieprz cały czas drażni zmysł węchu. Podobny efekt uzyskamy pryskajac psu dezodorantem w nos, ale na krótszą mete. Fajnie wtedy toczy pianę z pyska, prawdziwa psia Niagara .
P.S. Zapomniałem o najfajniejszym. Można wysmarować nos super glu. Szybko schnie i robi cienka skorupę. Pozbawiony podstawowego zmysłu fajnie się miota. Nie dziękujecie i pamietajcie nie róbcie tego w domu. Czesto sra jak zaklei mu się nos.



Domyślam się, że raczej jesteś internetowym trolem, ale i tak to napisze- mam nadzieje że ktoś Ci kiedyś nasra w nos na rzadko i zaklei go superglue zostawiajac tylko mały otworek żebyś wyraźnie czuł aromat.

P.s. Zmysł węchu psa jest ultraczuły w porównaniu do ludzkiego. Pieprz i smalec na nos? Niech Cię ch*j strzeli.

Meyrin

2020-02-20, 22:11
jakie to to głupie